reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...

Śpiworki, ale otulacze też. Gołe łóżeczko.
 
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...
Moje pierwsze dziecko spalo w spiworku i teraz tez tak bedzie. Polozna tez radzila mi by bylo gole lozeczko, bez ochraniaczy i baldachimu.
 
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...
Ja kupiłam rozek i otulacze, spiworek myślę że przyda nam się troszkę później, może ok 3 miesiąca, kołderki ani poduszki w ogóle nie kupuje tak samo jak ochraniaczy, przyjdzie na to wszystko czas jak dziecko będzie starsze [emoji4]
 
Hej [emoji4] u nas nic szczególnego od końca czerwca jestem na zwolnieniu więc cały czas poświęcam Filipowi. Zamówiłam wózek dla dzidzi a raczej można mówić już że dla Julki bo raczek w tej kwestii nic się nie zmieni. Zamówiłam wózek chicco urban i mam nadzieje że będę zadowolona ewenatulanie mam jeszcze lżejszą spacerówkę Filipka więc mogę z niej też korzystać. Po za tym kupuje już jakieś ubranka a reszte muszę zobaczyć i znieść ze strychu co tam mam żeby zobaczyć co potrzebuje [emoji4]
 
reklama
Witajcie dziewczyny w ten piekny dzien dzis moj synek konczy 6 lat az nie wieze kiedy to minelo
Jesli chodzi o lozeczko u nas tez maja na tym pierdolca ze tak powiem zadnych ochraniaczy kolderek poduszeczek po porodzie przychodzi pielegniarka przez 8 dni po pare godzin zalezy ile chcesz max do 8 godzin a minimum 3 pomaga przy dziecku kapie robi sniadanie odkurza myje toalete prysznic ogolnie bardzo pomaga
 
Do góry