reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Wytyczne są, mamaginekolog o nich pisała. No ale nikt ci do domu nie wejdzie i kary grzywnej nie da[emoji55] trzeba wierzyć w rozsądek mam [emoji848]
Link do: Jak zmniejszyć ryzyko "śmierci łóżeczkowej"? - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet[/QUOTE]

Ooo dzięki Dita!

U mnie to jest AŻ nad to chyba trąbione o tym. Do tego stopnia że jak zaczęłam dopytywać o co dokładnie w tym chodzi, i gdzie te badania są publikowane... To wszyscy wielkie oczy robią NO JAK TO??!!! NIE WIESZ TEGO??!!!

Ostatnio usłyszałam nawet, że wszelkie ochraniacze na łóżeczka itp powinny zostań zbanowane.

Ten temat jest tu bardzo mocno mielony.

Ale! Kumpela ma 5 letniego synka i gdy jej się o to zapytałam to ona robi oczy, że nic o tym nie słyszała gdy sama rodziła.

Kumam wytyczne bo trzeba, bo pomaga to jasne czemu nie? Jeśli tylko zmniejsza to ryzyko to jak najbardziej jestem za.

Ale chciałabym żeby z takim samym impetem i tym całym przejęciem zajęli się nawykami zwłaszcza (!) żywieniowymi, jak zajmują się tematem śmierci łóżeczkowej.
 
reklama
Screenshot_2018-07-12-19-38-13.png



Coś mi sie zdanie znienia co i rusz i tak sie teraz nad tym pojazdem zastanawiam
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-12-19-38-13.png
    Screenshot_2018-07-12-19-38-13.png
    213,4 KB · Wyświetleń: 288
Mój synek bawi się lego zestawami z autami, tak samo kuzyn, ale moja siostrzenica też miała fazę na lego friends[emoji5] jakieś zjeżdżalnie, wakacje, zwierzątka, szpital, takie tam... sama układała [emoji16]nawet jej kupowałam na urodziny [emoji106][emoji16]
 
Zobacz załącznik 876858


Coś mi sie zdanie znienia co i rusz i tak sie teraz nad tym pojazdem zastanawiam
Tez przez jakiś czas myślałam o tym wózku ale jednak zrezygnowałam, nie wiem czy przez opinie czy poprostu nasz bardziej mi się spodobał, z tego co kojarzę x landery są baaardzo popularne i cenowo tez chyba ok [emoji4]
 
reklama
Do góry