reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Mój synek bawi się lego zestawami z autami, tak samo kuzyn, ale moja siostrzenica też miała fazę na lego friends[emoji5] jakieś zjeżdżalnie, wakacje, zwierzątka, szpital, takie tam... sama układała [emoji16]nawet jej kupowałam na urodziny [emoji106][emoji16]
My najbardziej lubimy Lego creator 3w1 i właśnie Lego friends ;) już z instrukcją potrafi sama układać :)
 
reklama
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...
 
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...
U mnie otulacze tulika, mam nadzieje ze małe zaakceptują.
 
Właśnie przeczytałam ten artykuł o śmierci łóżeczkowej. Dziewczyny w czym planujecie lub czym wasze Maleństwa spały? Bo już zgłupiałam... nie wiem czy w takim wypadku jest sens kupować kołderki, czy nie lepiej zainwestować w śpiworki lub rożki...

Ja kupuje tylko śpiworki i zdecydowanie zostawiam gołe łóżeczko! Jestem wariatką jeśli chodzi o bezpieczeństwo a w ten sposób będę nieco spokojniejsza :)
 
reklama
Ja będę miała cc dla mnie znaczenia akurat nawet to nie ma czy się obróci czy nie ,ale czy ta pozycja nie jest nie wygodna dla dziecka ? Wolałabym żeby było mimio wszystko ustawione tak jak trzeba nie że poród sn ale ogólnie że tak niby naturalną pozycja i rośnie zdrowo i wgl ma to znacznie?
Jakby dziecku niewygodnie bylo to by sie przekrecilo, spokojnie ;) moja mala dlugo byla ulozona pupą do dołu i obrocila sie na ostatnia wizyte u gina wiec to byl jakos 37 lub 38 tydz. :)
 
Do góry