reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Fajnie zobaczyć dzieciaczka.
No synek Twój rośnie zdrowo.
A imię już masz?
Najbardziej mi się Leon podoba, gdzieś tam jeszcze był Michał ale okaże się jak się urodzi[emoji64] pierwsza ciąże cały czas miał być Filip a jak się urodził od razu mi Wojtek do niego przypasował[emoji177] normalnie zakochałam się w tym imieniu
 
reklama
To daj znać po wizycie :) U mnie jeszcze Puławy wchodzą w grę, ale jakoś średnio mi się to widzi po mojej wizycie na tamtejszej IP...
Ja jestem z Puław i urodziłam tu 3 dzieci i Mateusza też zamierzam.
IP też źle wspominam, ale położne bardzo spoko, oddział po remoncie.
No i mój gin, do którego chodzę prywatnie tu pracuje.
Byłam w szpitalu w listopadzie ostatnio na ginekologii to całkiem spoko.
Ordynator ma specyficzne poczucie humoru i teksty, ale da się przetrwać.
Koleżanka rodziła w kwietniu, wszystko sprawnie i szybko.
 
Najbardziej mi się Leon podoba, gdzieś tam jeszcze był Michał ale okaże się jak się urodzi[emoji64] pierwsza ciąże cały czas miał być Filip a jak się urodził od razu mi Wojtek do niego przypasował[emoji177] normalnie zakochałam się w tym imieniu
U nas bedzie Leoś lub jak syn mowi "Lełoś" :D
Na stars tv. Tam są mega hity. Prawie mój rocznik hihi lata 60te i te sprawy [emoji23][emoji23][emoji23]
Lubie takie hity, a nawet nie wiem czy mam ten kanal [emoji85]
 
11 nieujawnionych: @urs , @firsttimemommy , @samsungmonika , @Katarynka82 , @springflower , @kikaaa13 , @Anuś89 , @ainola , @Asis7 , @elleth , @Angglees

Dziewczyny, których dzieciaczki jeszcze się nie ujawniły :) Czy coś się zmieniło w tej sprawie albo nie doczytałam? :confused::D
Mój już się dawno ujawnił bezwstydnik ;)

Ja sie az tak nie wkrecilam zeby patrzec, ktora sie udziela [emoji85] z pamieci jechalam :pElleth ma chlopca, to akurat pamietam :) springflower tez chlopak :)
Dokładnie :)

Coś mi komp szwankuje, podczytuje Was na telefonie, ale tam nie mogę pisać, a potem zapominam co chciałam odpowiedzieć ;)

Zdzwiłam się, że tyle u nas na forum dziewczynek. W moim otoczeniu 90 proc chłopców, aż się śmieją, że wojna idzie. Dla mnie akurat takie zdanie nie jest śmieszne..
 
Dziewczyny jak wyglada w Polsce ( i nie tylko) sprawa wytycznych na temat śmierci łóżeczkowej?
U mnie jest zakaz kocyków, kołderek, poduszek, ochraniaczy, zabawek i innych rzeczy w łóżeczku. Łóżeczko ma być puste i tylko z dzieckiem. Nawet wieszać nic na łóżeczku nie pozwalają. I tak podobno najlepiej do 18 miesiąca życia. A już minimum 12 miesiąca życia. Jak ta sprawa wygląda u was? Bo to chyba jakieś stosunkowo nowe wytyczne tutaj i położne i pediatrzy maja hopla na tym punkcie. Gdzie się nie oglądane to słyszę NIE WOLNO!
 
reklama
Do góry