reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Hallo! Melduje się [emoji6] na 80% dziewczynka! Leżała tyłem jak sprawdzał płeć i nie mógł mi powiedzieć ze na 100%. Ale zanim zerknął to patrzył na kość udowa i mówi "aha tam widać płeć ale to zaraz do tego przejdziemy". No i na końcu coś rozmawiamy i mówi "no tak się ułożyła". Ale jeszcze miesiąc będę musiała czekać żeby mi dodał te brakujące 20%. Wszystkie wymiary ok, idealnie. No i najważniejsze że zdrowe - zdrowa?[emoji6][emoji4][emoji7]
Gratulacje :) no i najwazniejsze- zdrowa :)
 
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź.
LasHa czy jesteś w ciąży na jakiś lekach? Zawsze mogę się częściej zatrzymywać, wiem że droga długa i meczaca bo byśmy jechali trzeci rok z rzędu. Pewnie też leżakowała bym w cieniu :-)

Mamo Zuzi i Antosia to stopki w misce pomoczyć z dodatkiem chlorku magnezu, podobno najlepiej wchłania się Mg przez skore.
 
Witam się z listopadowymi mamami :) jestem przyszłą grudniówką :)
Chciałam Was zapytać czy ktoś z Waszego grona jedzie na dalsze wakacje ? Autem ?? Leci samolotem??
Chcemy pojechać do Chorwacji autem, oczywiście nie na wariata powoli spokojnie... ale szukam bratnich dusz...oczywiście z lekarzem rozmawiałam, brak przeciwwskazań, wytyczne dał.

Płomyk ja tak mam, identycznie i zmywarka jest po lewej stronie :) wszystko się da.

My w sierpniu planujemy Chorwację samochodem lub jskieś wyspy samolotem.
 
Witam się z listopadowymi mamami :) jestem przyszłą grudniówką :)
Chciałam Was zapytać czy ktoś z Waszego grona jedzie na dalsze wakacje ? Autem ?? Leci samolotem??
Chcemy pojechać do Chorwacji autem, oczywiście nie na wariata powoli spokojnie... ale szukam bratnich dusz...oczywiście z lekarzem rozmawiałam, brak przeciwwskazań, wytyczne dał.

Płomyk ja tak mam, identycznie i zmywarka jest po lewej stronie :) wszystko się da.

A w sobotę jadę ok. 600 km nad morze ze szwagierką - ja prowadzę, nie widzę w tym nic czego nie da się ogarnąć.
 
Hej. No tak mi się spodobał ten kombinezon że smyka że poszłam i kupiłam haha. Te wyprzedaże takie że grzech nie skorzystać ;)
Wzięłam 62 bo już mi ginka zapowiedziała na usg że urodzi się w okolicy 3500g czyli tak jak starsza to sobie mogę rozmiarów tak samo kupować. Powinien starczyć do pierwszych mrozów a zimowy kupię później. Pamiętam jakby to było wczoraj taka zima była 5 lat temu że 30 listopada wychodząc że szpitala młodą ubrałam w ciepłą bluzę na body i pajaca :p i póki co spodziewam się podobnej zimy. Później miała lekki kombinezon a na mrozy ciepłą kurteczka i ocieplane spodnie na rajstopki no i pod grubszy kocyk. No cóż gdybym sama kupował wyprawkę pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej ale jak mi teściowa bez pytania przynosiła z ciucha w którym pracowała to się przyjmowało i kombinowało z tego co się dostało ;)

Ach i nie mogłam się oprzeć jak zobaczyłam body batgirl haha musiałam kupić chociaż najmniejsze były 68... Dorosnie ;)

To kto jeszcze został przed polowkowym?

Ja dopiero 21-ego! :(
 
Się melduję czekałam 2 h na wizytę:)
Dzidziuś idealny zdrowy ,serduszko nóżki standardowo trochę starsze ale ogólnie waży 334 g ! Już rośnie cukierek:)
Dostałam zdj 4d ,ale dodam w domu bo w aucie jestem:)
Ale usmiejecie się dziecko miało pepowine między nogami hahahaha ale jak coś ruszał próbował to mówi że tyle co widzi to dziewczynka:)
Nie na 100 procent bo mówi że nie widział co jest za pepowina ale uznaje to za dziewczynkę:)
LILIANKA :)
Moja gin też tak powiedziała więc pewniak:) bo wtedy pepowina nic nie kryla:)
Gratulacje! Ja czekałam 20 min bo też było opóźnienie [emoji6] moja córcia tez nie na 100% i waży całe 360 g. Kiedy teraz idziesz?
 
reklama
Do góry