reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź.
LasHa czy jesteś w ciąży na jakiś lekach? Zawsze mogę się częściej zatrzymywać, wiem że droga długa i meczaca bo byśmy jechali trzeci rok z rzędu. Pewnie też leżakowała bym w cieniu :-)

Mamo Zuzi i Antosia to stopki w misce pomoczyć z dodatkiem chlorku magnezu, podobno najlepiej wchłania się Mg przez skore.

Nie, tylko witaminy i na wszelkich wypadek gin dała mi coś na grzybicę ale nie użyłam [emoji12]
 
Hallo! Melduje się [emoji6] na 80% dziewczynka! Leżała tyłem jak sprawdzał płeć i nie mógł mi powiedzieć ze na 100%. Ale zanim zerknął to patrzył na kość udowa i mówi "aha tam widać płeć ale to zaraz do tego przejdziemy". No i na końcu coś rozmawiamy i mówi "no tak się ułożyła". Ale jeszcze miesiąc będę musiała czekać żeby mi dodał te brakujące 20%. Wszystkie wymiary ok, idealnie. No i najważniejsze że zdrowe - zdrowa?[emoji6][emoji4][emoji7]

Gratuluję zdrowej córeczki!!! [emoji5][emoji16][emoji8]

Się melduję czekałam 2 h na wizytę:)
Dzidziuś idealny zdrowy ,serduszko nóżki standardowo trochę starsze ale ogólnie waży 334 g ! Już rośnie cukierek:)
Dostałam zdj 4d ,ale dodam w domu bo w aucie jestem:)
Ale usmiejecie się dziecko miało pepowine między nogami hahahaha ale jak coś ruszał próbował to mówi że tyle co widzi to dziewczynka:)
Nie na 100 procent bo mówi że nie widział co jest za pepowina ale uznaje to za dziewczynkę:)
LILIANKA :)
Moja gin też tak powiedziała więc pewniak:) bo wtedy pepowina nic nie kryla:)

Gratuluję córeczki [emoji106][emoji16] będzie Lilianka[emoji8] mój synek bawi sie z sąsiadka zza płotu o tym imieniu [emoji5]

A w sobotę jadę ok. 600 km nad morze ze szwagierką - ja prowadzę, nie widzę w tym nic czego nie da się ogarnąć.

Ha! To chwała ci za to! Ja nie lubię prowadzić w ciazy.. dość, że jestem roztargniona, to jeszcze przeszkadza mi jak synek mnie kopie albo sie wierci... nie wiem dlaczego, ale tak jakby zabiera mi to uwagę i skupienie... jeszcze na trasy, które znam to jakoś idzie, ale w dłuższa to wiem, że bym dojechała, ale się męczyła. No i jak ostatnio jechałam nad morze to strasznie twardniał mi brzuch... nie wiem czemu ale dyskomfort byl[emoji848]
Wiec już teraz by mi sie nie chciało [emoji57][emoji51]
Ja dopiero 21-ego! :(
Zleci [emoji8][emoji5]
 
Gratuluję zdrowej córeczki!!! [emoji5][emoji16][emoji8]



Gratuluję córeczki [emoji106][emoji16] będzie Lilianka[emoji8] mój synek bawi sie z sąsiadka zza płotu o tym imieniu [emoji5]



Ha! To chwała ci za to! Ja nie lubię prowadzić w ciazy.. dość, że jestem roztargniona, to jeszcze przeszkadza mi jak synek mnie kopie albo sie wierci... nie wiem dlaczego, ale tak jakby zabiera mi to uwagę i skupienie... jeszcze na trasy, które znam to jakoś idzie, ale w dłuższa to wiem, że bym dojechała, ale się męczyła. No i jak ostatnio jechałam nad morze to strasznie twardniał mi brzuch... nie wiem czemu ale dyskomfort byl[emoji848]
Wiec już teraz by mi sie nie chciało [emoji57][emoji51]

Zleci [emoji8][emoji5]

Mi na razie brzuch nie przeszkadza, zresztą słabo widoczny nadal jest ;p Przy żadnej czynności jak na razie nie odczuwam dyskomfortu, więc myślę że dam radę ;) zresztą codzienne jeżdżę i nie widzę różnicy ;) a moja szwagierka nie lubi prowadzić na trasie i woli być pasażerem ;p
 
Mi na razie brzuch nie przeszkadza, zresztą słabo widoczny nadal jest ;p Przy żadnej czynności jak na razie nie odczuwam dyskomfortu, więc myślę że dam radę ;) zresztą codzienne jeżdżę i nie widzę różnicy ;) a moja szwagierka nie lubi prowadzić na trasie i woli być pasażerem ;p

Nie pisałam, że mi brzuch przeszkadza [emoji55][emoji849] aż taki duży nie jest [emoji17]tylko ruchy synka jak się wierci i kręci i kopie.. zabierają mi uwagę i skupienie[emoji58] nie mówiąc o nagłym kopie Haha [emoji51] a twardniał mi dopiero po 2godzinach jazdy.. ale ja już mam ładne te skurcze braxtona, ty chyba nawet ich jeszcze nie masz, wiec nie ma co porównywać [emoji58][emoji849]w 1ciąży tez miałam je pózniej
 
Olcia89 Sandrus.k gratuluję córeczek i Korkowej synusia[emoji64]
Mój chlopczyk też rośnie zdrowo i waży 436g[emoji170] od wizyty uśmiech nie schodzi mi z buzi, w końcu nie widzieliśmy się 5 tygodni....

Super!!! Niech rośnie zdrowo synek [emoji5][emoji3] tez lubię to uczucie po wizycie [emoji16][emoji16]

Ja idę 16 na zwykła wizytę do mojej gin :)
I jestem w 19t5d i malutka ma 334 A Ty masz 20t i ile dni ? Nie wiele różnicy w wadze:)

Góraleczka ma termin 5dni po mnie to pewnie jest 22+1[emoji5] nie porównuj wag[emoji3] dzieci rosną rożnym tempem i są większe i mniejsze, czasami szybko nadganiają[emoji5]
Widzisz, mój miał wagę prawie jak twoja córeczka w 18+5, ale czy to ma znaczenie? [emoji8] a nawiasem mówiąc - na tym etapie 334 a 436- to 100gr to raczej dużo a nie mało [emoji28][emoji849]
 
Super!!! Niech rośnie zdrowo synek [emoji5][emoji3] tez lubię to uczucie po wizycie [emoji16][emoji16]



Góraleczka ma termin 5dni po mnie to pewnie jest 22+1[emoji5] nie porównuj wag[emoji3] dzieci rosną rożnym tempem i są większe i mniejsze, czasami szybko nadganiają[emoji5]
Widzisz, mój miał wagę prawie jak twoja córeczka w 18+5, ale czy to ma znaczenie? [emoji8] a nawiasem mówiąc - na tym etapie 334 a 436- to 100gr to raczej dużo a nie mało [emoji28][emoji849]
A widzisz zapomniałam bo w tabelce jest błąd, bo ja mam termin na 18.11 z usg a z Om na 25.11. Trzymam się tego z usg bo już trzy razy z pomiarów dzidziusia wyszło na 18.11[emoji16] a błąd wziął się chyba stąd że dołączam razem z Frosty i razem jesteśmy podpięte pod 13tego[emoji3] a i w ogóle to Ania jestem[emoji39]
 
reklama
Ja odpowiadalam do Oli wypowiedzi ,bo mamy zbliżony wiek ciąży i wagę...nie wiem skąd pomysł że porównuje 334 do 4iles ...to jest różnica ale między 360 a moja nie ma wielkiej:)

A stad pomysł, że jestem zajebista !!! Mózg sobie do kranu przywiąże i będzie tak wisiał [emoji23][emoji23] masakra [emoji33][emoji79][emoji85][emoji86] myślałam ze piszesz do Goraleczki, bo napisała przed tobą [emoji41][emoji849]
I ktoś normalny odda mi kierownicę, żebym auto prowadziła???[emoji16][emoji16][emoji848][emoji16][emoji16]
Idę spać zanim mózg mi sie całkiem zlasuje[emoji106][emoji58][emoji85]
 
Do góry