reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Po południu znów miałam małe plamienie, ale już jest chyba ok. Co do wyprawki, to też myślę, że nowy wątek trzeba. Dla mnie laktator był bardzo ważny, jak miałam nawał. No i później laktator oznaczał dla mnie wolność. Chodziłam na treningi, ścigałam się, a w tym czasie mąż, albo babcia mieli moje mleko w butelce, nigdy nie podałam mm.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie koszt bety 28zl i wyniki w ten sam dzień, ale na razie odpuściłam.. wierze ze będzie dobrze.
Apropo laktatorów to moim zdaniem lepiej się wstrzymać bo to nie mały koszt a teraz dużo kobiet z mojej rodziny urodziło i koleżanek i szczerze mówiąc to większość z nich nawet nie miała pokarmu tylko przez pare dni po porodzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edytka moja znajoma miala komplikacje i usg jak i wizyty miala cZęściej . ja przepisowo . tylko to czekanie do tego pierwszego usg sie dluzy .. Mam zamiar wytrzymać no ale to sie okaze

Co do wyprawki
Mozna tego duzo skompletować a potem sie okaże ze polowa niepotrzebna haha
Ja np. Laktator mialam ..dzieci sie najadaly w 10 min a wiecej jak 20ml nie mogłam ściągnąć haha takze zaden wyznacznik tez ile mamy maja pokarmu

Gdzies wlasnie widzialam .dziewczyny zrobily listy. Skopiuje hehe o mozna sobie zmodyfikowac
Za wieki cale hebebebe
 
ja laktatora nie kupiłam od razu i żałowałam bardzo bo okoazało się że miałam już dobe po cc taki nawał że mało mnie nie rozsadziło... no trojaczki bym nakarmiła :laugh2: siedziałam nad umywalką i ręcznie ściągałam żeby sobie ulżyć bo wyłam z bólu.
i w sumie tak uratowałam się przed zapaleniem ;)
nigdy nie zapomne jak pierwszego wieczora po powrocie idąc pod prysznic ściągnęłam ciuchy i stanęłam przed lustrem........ :errr: dwa arbuzy i dotknąć się nie mogłam. a byłam pewna że z tych marnych cycków z przed ciąży mleka nie naprodukuje haha
 
Jak ja sie ciesze ze wyprawka mnie ominie z drugim dzieckiem , coreczka ma teraz 7,5 miesiaca wiec dzieciatko wszystko odziedziczy . Ale przypominam sobie ten szał zakupow - a pozniej o to mi nie potrzebne to też . Laktator uratował mi zycie . Ale przez pierwsze dwa dni nie potrafilam go uzywać , dopiero siostra przez kamerke w telefonie mnie instruowała [emoji23]

Napisane na LIVE4_KM0438 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po południu znów miałam małe plamienie, ale już jest chyba ok. Co do wyprawki, to też myślę, że nowy wątek trzeba. Dla mnie laktator był bardzo ważny, jak miałam nawał. No i później laktator oznaczał dla mnie wolność. Chodziłam na treningi, ścigałam się, a w tym czasie mąż, albo babcia mieli moje mleko w butelce, nigdy nie podałam mm.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja podobnie mialam swoja chwile! tyle ze nie sciagalam ..zobaczylam ze mi nie sluzy i pierdzielnelam w kat haha
 
ja laktatora nie kupiłam od razu i żałowałam bardzo bo okoazało się że miałam już dobe po cc taki nawał że mało mnie nie rozsadziło... no trojaczki bym nakarmiła :laugh2: siedziałam nad umywalką i ręcznie ściągałam żeby sobie ulżyć bo wyłam z bólu.
i w sumie tak uratowałam się przed zapaleniem ;)
nigdy nie zapomne jak pierwszego wieczora po powrocie idąc pod prysznic ściągnęłam ciuchy i stanęłam przed lustrem........ :errr: dwa arbuzy i dotknąć się nie mogłam. a byłam pewna że z tych marnych cycków z przed ciąży mleka nie naprodukuje haha

Wielkosc piersi nie jest wyznacznikiem ich wydajności:p
Mialam to samo.. W 2 albo 3 dobie mialam taki nawal w nocy ze zalalam cala koszule i obudziłam sie ze skorupa hahaj
Mama miala mi dowiez koszule bo 2 poszlyy i Musiałam z ta skorupa lezec na obchodzie haha ale sie wstydzilam:p
Mi przy piersiach jak kamienie maz pomagal ale to tak skromnie napisze. :zawstydzona/y:
 
Ja laktator dostalam w prezencie,uzylam kilka razy jak wieczorem latem gdzies chcialam wyjsc, a potem utknal na dnie szafy [emoji108]

4c3tskjoppjijysx.png
 
reklama
Po południu znów miałam małe plamienie, ale już jest chyba ok. Co do wyprawki, to też myślę, że nowy wątek trzeba. Dla mnie laktator był bardzo ważny, jak miałam nawał. No i później laktator oznaczał dla mnie wolność. Chodziłam na treningi, ścigałam się, a w tym czasie mąż, albo babcia mieli moje mleko w butelce, nigdy nie podałam mm.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

A ja karmiłam mm [emoji6] i dziecko żyje [emoji6]
Nie miałam żadnego nawału, żadnego pokarmu wyciekającego z piersi.. cóż, moze i na początku czułam sie jak nędzna matka co karmić dziecka nie umie i po niespełna miesiącu daje mm, ale na szczęście przy wsparciu męża i dwóch sióstr - jedna karmiła mm, druga kp, szybko sobie wybiłam z głowy, to, że jestem gorsza [emoji6] bardzo jestem im za wdzięczna [emoji6] zobaczę jak będzie z drugim ale nie będę sie biczować jak tez nie wypali.
Także ten... laktator nie był mi potrzebny za to butelki tak [emoji4]
Aha, Młody był taki głodomor, że mm tez szybko przestało wystarczać i w 5-6tyg.musialam już lekko zagęszczać kleikiem, który rzekomo był po skończonym 3m-cu;) teściowa mówiła, ze wszystkie dzieci dokarmiała, i się śmiała ze to rodzinne ;)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry