reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny, wiem,że to za wcześnie ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie moje pierwsze dziecko i w sumie nie mam pojęcia co mi potrzeba. Wiadomo ubranka, wózek, wanienka.. Ale co jeszcze ? Jest tyle tych blogów ale ciężko mi to ułożyć w kupę co jest najważniejsze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, wiem,że to za wcześnie ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie moje pierwsze dziecko i w sumie nie mam pojęcia co mi potrzeba. Wiadomo ubranka, wózek, wanienka.. Ale co jeszcze ? Jest tyle tych blogów ale ciężko mi to ułożyć w kupę co jest najważniejsze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mialam rozek, kocyki (jeden w domu, drugi do wozka, ale na jesienno/zimowe dziecko wydaje mi sie ze spiworek do wozka zamiast kocyka bedzie lepszy), pieluchy flanelowe (ze 3/4 szt), pieluchy tetrowe (tez ze 3/4 szt), stojak pod wanienke (meeeega wygoda), laktator, butelki (w razie czego, chociaz w ogole nie uzylam), elektroniczna niania, karuzelka do lozeczka (o jezuuuu to byl hit, mlody uwielbial), reczniczki z kapturem, no i wiadomo wozek, lozeczko, przewijak, kosmetyki i to chyba tyle, nie ma wcale tego tak duzo ;)

4c3tskjoppjijysx.png
 
Dziewczyny, wiem,że to za wcześnie ale jeśli wszystko dobrze pójdzie to będzie moje pierwsze dziecko i w sumie nie mam pojęcia co mi potrzeba. Wiadomo ubranka, wózek, wanienka.. Ale co jeszcze ? Jest tyle tych blogów ale ciężko mi to ułożyć w kupę co jest najważniejsze ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, moje też pierwsze, ale na razie nie zamierzam myśleć o wyprawce:) chociaż mój mąż juz pierwszego dnia jak się dowiedział to oglądał łóżeczka ;) ale jeśli nie chcesz czekać, to zapisuj sobie wszystko co Ci przyjdzie do glowy: oliwki, pieluszki tetrowe, butelki, podgrzewacze, przyda sie dobry termometr.. Na pewno chusteczki nawilżane też :) laktator? O sobie też pomyśl - koszula dobra, bielizna wygodna i szlafrok, torba do szpitala, bo może bedzie trzeba już wcześniej sie położyć
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dostałam leki betaserc i histigen brałam przez miesiąc i mi przeszło
Powiedzieli że może wracać ale nie musi
betaserc właśnie mi się skończył ale tylko jedno opakowanie brałam... mówisz że od sierpnia sie nie powtarza? niestaty gdzieś przeczytałam że po ciąży może się nasilić :-( :( no nic. zobaczymy jak to będzie


a z tą wyprawką proponuję otworzyć osobny temat i tam dopisywać co się komu przypomni bo ja pamiętam z dziewczynami z listopadówek 2013 całe zeszyty zakładałyśmy żeby nic nam nie umknęło :D mamy teraz czas żeby to sobie poukładać a jak znajde zeszyt to się podzielę moimi zapiskami ;)
 
Mój mąż za to upatrzył wózek, ale powstrzymałam jego entuzjazm, bo po pierwsze za wcześnie na takie rzeczy, a po drugie to przecież ja wybiorę, nie on :p
 
betaserc właśnie mi się skończył ale tylko jedno opakowanie brałam... mówisz że od sierpnia sie nie powtarza? niestaty gdzieś przeczytałam że po ciąży może się nasilić :-( :( no nic. zobaczymy jak to będzie


a z tą wyprawką proponuję otworzyć osobny temat i tam dopisywać co się komu przypomni bo ja pamiętam z dziewczynami z listopadówek 2013 całe zeszyty zakładałyśmy żeby nic nam nie umknęło :D mamy teraz czas żeby to sobie poukładać a jak znajde zeszyt to się podzielę moimi zapiskami ;)
Na szczęście ale męczyłam się 4 miesiące wrzesień był najgorszy bałam się otworzyć rano oczy przewracała mam się i cały czas jak mega pijana pisk w uszach tętnienie koszmar!!! Byłam przerażona ja leczyłam się u neurologa bo laryngolog mi nie pomógł ja to nawet usłyszałam że mogę ogluchnac i takie tam , ale neurolog mi pomogła i się udało .
Dziewczyny tyle piszecie że nie nadążam... W pracy nie mam czasu , a jak wracam to trochę do ogarnięcia domowych tematów a potem zanim was przeczytam to 22h szok ale wpadłam z tym jak śliwka w kompot jeden dzień bez was jest już dziwny haha ale w 2012 na bb też się nieźle rozkręciliśmy .
Byłam dziś na betę zrobić badania. U mnie 30 zł. Ale wyniki dopiero w piątek popołudniu, w tedy też zrobię drugi raz.
W poniedziałek pójdę do ginekologa na NFZ i zapisze się na USG . Dalej mnie brzuszek pobolewa jak na @
Dziś powinnam dostać @
Boję się i też chciałabym już być po USG a najlepiej w 4 mcu
 
reklama
@Balonsbalons dokładnie te same objawy ale tak od razu z grubej rury. czołem przy podłodze przez godzine dwa razy w ciągu dnia aż mężowi kazałam na pogotowie dzwonić ale musiałam sama jechać na sor... no nic.zobaczymy jak to się dalej potoczy ;)

@Vica witam i Gratuluje ;)
 
Do góry