reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Ta info na przychodni stronie wyczytalam ale i tak mnie pocieszylas:)
Szukam innych klinic ale ceny podobne mimo ze dalej od mojego miasta . ja w NI
Oni chyba takie ceny mniej więcej mają, bo tam gdzie ja chcę iść to są różne pakiety, niektóre nawet za ponad 200f a dla wczesnej ciąży jest ten za 39f ale to teraz jest promocja a normalnie tez niby kosztuje 90f tylko ja to już sprawdzam od jakiegoś czasu i caly czas jest ta promocja :)
 
reklama
Słuchajcie... Ja zdecydowałam, że będę chodzić do miejscowego ginekologa w mojej przychodni, bo wiem, że jest dobrym lekarzem. Ale jedno mnie zastanowiło. Jak byłam na pierwszej wizycie teraz no to wiadomo na usg za wcześnie i powiedział żeby przyjść za trzy tygodnie.. Dał mi natomiast skierowania na badania krwi i moczu. Nie mam na nim informacji o badaniu poziomu HCG jest tylko morfologia ogólna i glukoza - to normalne? Sama bety też nie robiłam
Tak to normalne. Skoro ciaza jest potwierdzona to beta jest juz zbedna

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oni chyba takie ceny mniej więcej mają, bo tam gdzie ja chcę iść to są różne pakiety, niektóre nawet za ponad 200f a dla wczesnej ciąży jest ten za 39f ale to teraz jest promocja a normalnie tez niby kosztuje 90f tylko ja to już sprawdzam od jakiegoś czasu i caly czas jest ta promocja :)

Noo. Tez sa rozne pakiety ale nie ma promocji:ppp bede sprawdzac ..zadzwonie jak predko umawiaja na wizyte w razie co

Aga mnie tak bolalo i przed ciaza..bol promieniowal jakby na przelyk i pluca..byly to epizody
 
Ja z synkiem bylam pierwszy raz na wizycie w 6 tyg. Mialam wizyty co 3 tyg, pod koniec ciazy co 2 tyg i na koncowce ktg robione. Wszystko na nfz.Na kazdej wizycie mialam usg i pelno zdjec maluszka. Mam kilakanascie stron w albumie zdjec z usg. Badania prawie wszystkie za darmo. Bety nigdy nie robilam i nawet takiego pomyslu nie mialam zeby robic skoro ciaza potwierdzona na usg byla. Dodatkowo przed kazda wizyta mialam spotkanie ze swoja polozna. Moglam o wszystko na biezaco pytac. Dostalam pelno probek i poradnikow dla mam. Opieka na 6 :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z synkiem bylam pierwszy raz na wizycie w 6 tyg. Mialam wizyty co 3 tyg, pod koniec ciazy co 2 tyg i na koncowce ktg robione. Wszystko na nfz.Na kazdej wizycie mialam usg i pelno zdjec maluszka. Mam kilakanascie stron w albumie zdjec z usg. Badania prawie wszystkie za darmo. Bety nigdy nie robilam i nawet takiego pomyslu nie mialam zeby robic skoro ciaza potwierdzona na usg byla. Dodatkowo przed kazda wizyta mialam spotkanie ze swoja polozna. Moglam o wszystko na biezaco pytac. Dostalam pelno probek i poradnikow dla mam. Opieka na 6 :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Tez nie zamierzam placic jesli wszystko bedzie ok .z cora tak przeszlam i oby tym razem tez bylo wszystko wporzadku:)
 
Zocha
Wow, ale opieka :) ale chyba miałaś duże szczęście, u nas to i trzeba czekać i zależy na jakiego sie trafi lekarza i usg 100% pewne te 3, a reszta od lekarza zależy...
Ale fajnie wiedzieć, że są takie miejsca jak u ciebie czy Jinx;)

Jinx
Moze pomógł duphaston a moze to była solidna implantacja lub krwawienie jakie czasami ma miejsce w pierwszych miesiącach ciąży u niektórych kobiet.

Karolina
Szukaj, szukaj jakiejś kliniki ...ale moze dasz radę wytrzymać do tego 11tygodnia ;)
Tak myśle, że my tu przyzwyczajone jesteśmy do usg co dwa, trzy tygodnie prywatnie i pewnie jakbym miała tyle nagle czekać to na głowę bym dostała;) Ale przecież u was to normalne i taki system funkcjonuje na pewno już długo.. kobiety przyzwyczajone i pewnie nawet nie narzekają? ;)

A co do bety to niektórzy lekarze w ogole jej nie wymagają. Na przykład mój ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak mnie dzisiaj bola plecy na wysokości mniej więcej płuc.. masakra aż nie wiem czy mam leżeć czy stać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziwne to trochę... moze jakieś chwilowe? I chyba nie od ciąży :) ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne to trochę... moze jakieś chwilowe? I chyba nie od ciąży :) ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

No właśnie tak się zastanawiam ze może to z nieróbstwa ? :D bo mam prace bardziej fizyczna i dosyć dużo dźwigania, a od tygodnia na l4 jestem i dużo leżę, siedzę a jak gdzieś się wybieram to wszędzie samochodem po prostu organizm jest przyzyczajony do innego trybu.. będę to obserwować może niedługo przejdzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie tak się zastanawiam ze może to z nieróbstwa ? :D bo mam prace bardziej fizyczna i dosyć dużo dźwigania, a od tygodnia na l4 jestem i dużo leżę, siedzę a jak gdzieś się wybieram to wszędzie samochodem po prostu organizm jest przyzyczajony do innego trybu.. będę to obserwować może niedługo przejdzie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Myśle, że to nic groźnego i powinno przejść niedługo :) moze z nieróbstwa hehe ;)organizm przyzwyczajony do innej postawy i pracy :) obserwuj to ale pewnie zniknie :)

Mnie to znowu jakaś słabość ogarnęła..nie wiem czy z mdłości czy bierze mnie jakieś przeziębienie ale jakoś tak stawy czuję i trochę mi zimno...poleżałabym pod kocykiem najlepiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry