reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tutaj się idzie i czeka w kolejce tego samego dnia. Jak zacznę chodzić od kwietnia do właściwego ginekologa to będzie inaczej. Teraz ustało a mało tego było, wiec chyba sobie daruje. Poczekam do poniedziałku.
 
reklama
Ja tez bete robulam z wlasnej kieszeni 36zl w alab... Medicover sobie ładnie liczy :baffled:
A wizyte pierwsza mam 3.04 bo to bedzie chyba koncowka 7 tyg. Bede chodzic do luxmedu bo mam pakiet oplacony a w stolicy dostac sie lekarza na nfz to trzeba rok wczesniej wiedziec ze sie zaciąży :sad:
 
Ja też robiłam z własnej kieszeni za 33zł. A też będę chodzić do Luxmedu od 03.04. ale na nfz, pracuje tam moja teściowa, więc z wizytą nie mam problemu. Tylko ja w Opolu i to już będzie początek 10 tc.
 
A swoją drogą w pierwszej ciąży chodzilam na nfz do przypadkowej lekarki bo moj pierwszy lekarz zapadl sie pod ziemie i nie miala za bardzo wyboru no i szczerze nigdy wiecej. Czulam sie traktowana jak zlo konieczne, usg pierwsze w 12 tyg i to jeszcze lekarz do ktorwgo mnie zapisali odmowil mi badania i wracalam do domy zaryczana bo co ja teraz zrobie to maz mnie wziął do cm Damiana na prywatne usg to czekalismy tylko 15 minut i juz mialam wizyte
 
Ladne cenki za ta bete widze oO coraz drożej

Edytka ja mam ostatnio tak ze ssie..najem sie a potem stoi to w zoladku jakbym koryto wszamala i dzis tak mi wlasnie niedobrze..w glowiie cmi..jakby sie krecic chcialo..no blee jakos i brzuch mam wydety a rano bylo juz lepiej ehhhh
ciagnie w pachwinach mnie dzis i w macicy
Kolejny nie moj dzien i pogoda deszczowa

Ja sie tak ciagle zastanawiam nad ta wizyta za 80f prywatna tak na 8tydz..ale maz mi to wybija z glowy.. :/ hmmmm
W sumie niby na fundusz robia od 8 do 14 tyg pierwsze usg ale sie kuzwa za pozno wzielam za zapisanie na wizyte wrrr wpierw gp.. Potem polozna i list na usg ale jak to sprawnie pojdzie to sie okaze hmm
 
Tak sie zasnawaiam nad tymi wzdeciami... Ogolnie jak mialam jakies problemy trawienne to pilam miete z lnem i fajnie pomagalo. Moglybyscie tego spróbować tylko nigdzie nie znalazlam informacji czy mozna w ciąży. Mieta spoko tylko czy ten len... No nie znam sie.
Moze ktoras znajdzie cos na ten temat
 
reklama
No wlasnie chyba to mi dzis dokucza :/
A normalnie to ja rzadko kiedy miałam takie dolegliwosci
Miety nie lubie :/
Nie wiem
Przetrwam
Szkoda ze nie z kocykiem w domu
Minie...
Na pare dni haha
 
Do góry