reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Najgorsze jest to ze ja tp widze ze pytam sie wszystkim dookola, a Robie I mysle co chce... a pozniej jak zrobie inaczej to mysle czy dobrze zrovilam I tak w kolko.. ide od pon na terapie bo mi przesuneli
Pomysl moze, ze inni maja racje i nie przejmuj sie. Zycie i tak toczy sie wlasnym tokiem i czasami nasze plany czy zamartwianie sie nic nie da!
Niech jest jak jest, nie mysl za duzo a bedzie dobrze!
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Dzisiaj mialam wizyte , polowkowe .
Wszystko ok, bobas zdrowy, wyniki ok, mierzy 21cm, wazy 335g, czyli tak jak powinien powiedziala ginekolog.
Mam troche za malo zelaza , ale to sie zdarza w trakcie ciazy, to nic takiego uspokajala lekarka i przepisala tabletki.
Najwazniejsze ,ze dziecko zdrowe :)
Juz 20 tydzien leci, juz polowa za nami.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty!
Tak jak juz pisalam bedziemy miec drugiego syna, czas wybrac imie ale z tym ciezko. Wogole pomyslu brak.
Pozdrawiam serdecznie wszyskie mamy :)
Gratulacje zdrowego syna :) u nas tez wybor imienia dla chlopca to dramat ;) na szczęście do porodu jeszczs troche czasu wiec cos wymyslimy ;) mnie sie podoba Wojciech lub Hubert alw moj kreci nosem i by wolał jakos inaczej. I wez sie z chlopem dogadaj :D
 
Hej Dziewczyny!
Dzisiaj mialam wizyte , polowkowe .
Wszystko ok, bobas zdrowy, wyniki ok, mierzy 21cm, wazy 335g, czyli tak jak powinien powiedziala ginekolog.
Mam troche za malo zelaza , ale to sie zdarza w trakcie ciazy, to nic takiego uspokajala lekarka i przepisala tabletki.
Najwazniejsze ,ze dziecko zdrowe :)
Juz 20 tydzien leci, juz polowa za nami.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty!
Tak jak juz pisalam bedziemy miec drugiego syna, czas wybrac imie ale z tym ciezko. Wogole pomyslu brak.
Pozdrawiam serdecznie wszyskie mamy :)
Gratuluję zdrowego synka.
Wszystko ok, oby tak dalej.
Teraz z każdym dniem będzie bliżej niż dalej
 
A ktory tydzien juz masz?
Ja na poczatku ciazy schudłam i w sumie jeszcze teraz mam mniejsza wage niz przed ciaza, 55,4 kg.
Przy malym dziecku szybko sie traci kg, a jak nie to Chodakowska;) Bedzie dobrze!
23+1 :)
Wiem, ze szybko sie gubi nadmiar, bo po pierwszej ciazy zgubilam nie tylko 30 przybrane w ciazy, ale i dodatkowe 5 :D
Nie w miesiac czy dwa, ale zgubilam ;)
 
Najgorsze jest to ze ja tp widze ze pytam sie wszystkim dookola, a Robie I mysle co chce... a pozniej jak zrobie inaczej to mysle czy dobrze zrovilam I tak w kolko.. ide od pon na terapie bo mi przesuneli

No to teraz przeczytaj jak Katarynka podchodzi do niższej hemoglobiny. Pozytywne myślenie działa cuda i daje siłę
Powodzenia z terapią. Mam nadzieję że ci pomoze
 
Za małą dawkę bierzesz skoro spada.
Tylko nie czytaj na necie, czym to grozi.
Jeżeli koniecznie chcesz się dokładnie przebadać to niech Ci da skierowanie do hematologa. Warto zbadać poziom ferrytyny. Czasem trzeba dołączyć wit B12 ale nie kupuj na własną rękę.
Jeżeli chodzi o dietę to szpinak, brokuł, mięso np wołowina, wątróbka, natka pietruszki, buraki zawierają dużo żelaza
Wit B12 mam w witaminach ktore biore.
 
Pomysl moze, ze inni maja racje i nie przejmuj sie. Zycie i tak toczy sie wlasnym tokiem i czasami nasze plany czy zamartwianie sie nic nie da!
Niech jest jak jest, nie mysl za duzo a bedzie dobrze!
Staram sie, ale za duzo analizuje wyniki I niepokoi mnie znowu cos I znowu to samo... I siedze I mysle znowu. ;/
 
reklama
Dziewczyny, ale wy duzo piszecie :)
Ja nawet na zwolnieniu nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnac!

U mnie jutro wizyta - a za 2 tygodnie polowkowe :) Nie moge sie juz doczekac! Ciekawa jestem czy Franek nadal jest Frankiem czy moze jednak cos sie zmienilo :)

Dzis 19+2, pare dni juz tylko do polowy zostalo, powoli czuje stukanie od srodka, z kazdym dniem coraz czestsze, ale jeszcze zbyt slabe, zeby maz mogl je poczuc. Takze czekam dalej niecierpliwie na pierwsze mocniejsze kopniaki!

Udalo mi sie zrobic liste zakupow w Excelu, ale teraz zaczynam skupiac sie na wyborze konkretnych „egzemplarzy” i powiem wam, ze dla mnie to horror. Dzis spedzilam pol dnia czytajac o wkladkach laktacyjnych, a dalej nie wiem ktore wybrac :) Najgorszym wyborem bedzie pewnie wozek, bo wiekszosc mi sie zwyczajnie nie podoba. Obejrzalam na zywo Mutsy i Cybexa - na razie tylko ten drugi do mnie trafia, ale nie mam pojecia czy wejdzie do mojej mikrowindy w kamienicy [emoji23] Na 5 pietro - mieszkania ponad 4m wysokosci - raczej nie dam rady go taszczyc ;)

A wy robicie listy czy kupujecie „na czuja”? :)
 
Do góry