reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Dziewczyny a jak z obecnością waszych partnerów przy porodzie? Chcecie tego ? Napiszcie jaka jest wasza decyzja i dlaczego ? Bardzo jestem ciekawa [emoji6]
My raczej nie zdecydujemy się razem. Widzę, że on się boi i go to przeraża, ja też nie wiem czy bym chciała, żeby ktoś mnie ogladał wtedy..Chyba nie czujemy tego.
.Najbardziej bym chciała doświadczoną, przyjazną położną lub doulę, ale nie znam nikogo takiego na razie i nie wiem jak się w ogóle za to zabrać.

Ja jutro mam połówkowe, nie mogę sie doczekać, zwłaszcza, że mam coś ostatnio dużo bólów brzucha. Może dlatego, że rośnie i mi się narządy przesuwają? Ruchy czuje tylko na dole, w macicy (tej co kiedyś miałam, choć wiem, że urosła i niby sięga do pępka, ale ruchy mam na dole :D)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny ! Pierwszy raz do Was zaglądam i od razu mam pytanko : czy któraś z Was miała połówkowe robione w Krakowie ? Jeśli tak to gdzie ? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca ;) Całuski dla wszystkich , dbajcie o siebie :-D
Hej. Ja mam prowadzona ciążę i wszystkie usg u dr Marka Sajewicza na Kościuszki 44. Bardzo dobry lekarz tylko niestety wizyta 200 zł. Samo połówkowe 300 zł ale uważam że warto.
 
Dziewczyny tak piszecie o ciśnieniu, wy sobie codziennie mierzycie? Ja na razie nie miałam problemów, raczej miałam niskie niż wysokie ale mierze tylko u ginekologa... czy pasuje się zaopatrzyć w ciśnieniomierz na czas ciąży ?
ja też mam niskie aż za niskie 90/60 np ostatnio ginekolog 85/56 mialam

Sent from my SM-A510F using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej

Ja czuję wszędzie te kopniaki już . Z każdej strony..i boli w środku jak chyba fikołka robi albo nie wiem sama ..a uchwycić mi księcia teZ jest trudno ...brzucho lata . Wszyscy widza a co wezmę telefon to cisza wrrrrrrr

Weronika to nieźle. Ja będę mieć chyba rok hmm
Ale i tak po miesiącu dorabiać będę choćby 3 h dZiennie.. będę potrzebować kogoś tylko co 4 tyg(mąż będzie siedział) ..na 2 i mam bliska znajoma która się zaoferowała także powinnam ..ja dac rade jeśli chodzi o rozLake LOL a z karmienien się wyklaruje
Czas pokaże jak planami będzie

Mam ciśnieniomierz ale nie mierze jakoś bo zawsEz było ok. Zdrowa że mnie kobitka haha

Mąż będzie ze mną jak i poprzednio i nie wyobrażam sobie inaczej..to moja najbliższą osobą i nawet jeśli mało co pomoże to jego obecność jest dla mnie kojąca a co do krwawych obrazów. Ja znam jego ..zna mnie on i nic to nie zmieniło między nami
Nawiasem mówiąc masował mi plecy . Mowil dasz radę ! Mimo że cierpiał nie mogąc nic więcej zrobić jak to powiedział .. a płaczu jego jak się mała urodziła i dali mi ją na piers nigdy nie zapomnę i tym bardziej chce by był . Mimo wszysto
 
Ostatnia edycja:
Ja dzis mierzylam dwa razy i dwa razy to drugie przekroczylo 90. Ogolnie tez lekarz mi mowil ze jak przekroczymy 140/90 to wtedy leki, ale od paru dni raz dziennie to drugie zaczyna mi skakac. Po powtornym mierzeniu juz zazwyczaj spadalo ponizej 90. Lepiej niech to zobaczy i da mi chociaz na wszwlki wypadek recepte bo nie mam.
Jasne, że lepiej mieć w razie czegoś na zaś.
Ja wykupiłam i niech sobie stoi. Narazie mam piękne ciśnienie 105/75.
Daj znać, co Ci lekarz powiedział
 
Witajcie Dziewczyny ! Pierwszy raz do Was zaglądam i od razu mam pytanko : czy któraś z Was miała połówkowe robione w Krakowie ? Jeśli tak to gdzie ? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca ;) Całuski dla wszystkich , dbajcie o siebie :-D
Ja w poniedziałek do Piotrowskiego na czystej do procreativ, bardzo mi go polecano. Tam tez prowadze ciąże ale u innego lekarza i jestem bardzo zadowolona.
 
reklama
Do góry