reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

reklama
No chyba za bardzo przechwalilam to moje cisnienie albo to od pogody, juz nie wiem. To 1 mam dobre, ale drugie przekroczone.
Mam nadzieje, ze mi sie na nfz jakis termin trafi, bo jak dlugo bedzie trzeba czekac, to zapisalam sie prywatnie juz, ale koszt badania plus dojazd do Lodzi to troszke kosztuje a tak to by sam dojazd zostal. No nic zobaczymy jutro, bo moj lekarz po poludniu to bede dzwonic sie zapisywac jutrk jak juz bede miec skierowanie.
Jeżeli chodzi o ciśnienie to mi kazał gin mierzyć 3 razy dziennie, ale usiąść i z 5 minut się uspokoić i dopiero zmierzyć.
Jeżeli bym 3 wyniki miała powyżej 140/90 to mam włączyć dopegyt- dostałam receptę.
Jak mi przepisał to mam pojedyncze wyniki np rano albo wieczorem 150/95 albo 145/99 ale wtedy biorę magnez i elektrolity i staram się wyluzować i po godzinie ciśnienie jest ok.
Trzymam kciuki za Ciebie
 
Dziewczyny tak piszecie o ciśnieniu, wy sobie codziennie mierzycie? Ja na razie nie miałam problemów, raczej miałam niskie niż wysokie ale mierze tylko u ginekologa... czy pasuje się zaopatrzyć w ciśnieniomierz na czas ciąży ?
Ja po 2 porodzie miałam arytmię silną i od tamtej pory mam ciśnieniomierz.
Z racji wieku mogę mieć problemy z ciśnieniem i jak kiepsko się czuję lub jestem roztelepana to wierzę ciśnienie i właśnie czasem wychodzi wysokie.
 
Dziewczyny ponoc lezenie na boku jest nabezpieczniejsze zwlaszcza na lewym ale jesli najwygodniej jest mi na plecach lezec na boku nie wygodnie mi na boku czuje ciezki ten brzuch hehe
 
Jeżeli chodzi o ciśnienie to mi kazał gin mierzyć 3 razy dziennie, ale usiąść i z 5 minut się uspokoić i dopiero zmierzyć.
Jeżeli bym 3 wyniki miała powyżej 140/90 to mam włączyć dopegyt- dostałam receptę.
Jak mi przepisał to mam pojedyncze wyniki np rano albo wieczorem 150/95 albo 145/99 ale wtedy biorę magnez i elektrolity i staram się wyluzować i po godzinie ciśnienie jest ok.
Trzymam kciuki za Ciebie
Ja dzis mierzylam dwa razy i dwa razy to drugie przekroczylo 90. Ogolnie tez lekarz mi mowil ze jak przekroczymy 140/90 to wtedy leki, ale od paru dni raz dziennie to drugie zaczyna mi skakac. Po powtornym mierzeniu juz zazwyczaj spadalo ponizej 90. Lepiej niech to zobaczy i da mi chociaz na wszwlki wypadek recepte bo nie mam.
 
Dziewczyny ponoc lezenie na boku jest nabezpieczniejsze zwlaszcza na lewym ale jesli najwygodniej jest mi na plecach lezec na boku nie wygodnie mi na boku czuje ciezki ten brzuch hehe
A masz rogala do spania ? Fajnie trzyma brzuchol na boku, ja się już z moim nie rozstaje chociaż brzuszek mi nie ciąży jeszcze
 
reklama
Do góry