reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Czesc dziewczyny ;) ja z pytaniem spoznial mi sie okres dwa dni zrobiłam test wyszły dwie mocne krechy ;) tak ze udało sie( to bedzie 4tc) ale moje pytanie brzmi strasznie boli mnie glowa az mi nie dobrze czy ja mogę wziąć 500mg paracetamolu ? Dzięki za odpowiedz
Gratulacje!! :) Sprawdź przede wszystkim ulotke, ale ja i tak bym z lekami teraz uważała... Niby można go brać.. Jak dasz radę wytrzymać, to nie bierz, może idź sie przewietrz, bo każdy się dziś gorzej czuje.. A to nie z głodu na pewno?
 
reklama
Skończone 5 tyg.
Chodziło mi o to, że schudłam, a nie męczą mnie wymioty.

W sumie to nic mi chyba nie dolega, moźe dlatego że nie mam czasu się nad tym zastanawiać ;)

Kochana, jakbyś mdłości miała to raczej byś je odczuła czy sie nad nimi byś zastanawiała czy nie :(
Okropieństwo ;( :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje!! :) Sprawdź przede wszystkim ulotke, ale ja i tak bym z lekami teraz uważała... Jak dasz radę wytrzymać, to nie bierz, może idź sie przewietrz, bo każdy się dziś gorzej czuje.. A to nie z głodu na pewno?
Dzięki ;) no dzisiaj nie szczególnie mi się chcę jeść :/ właśnie wyszłam na spacer moze coś pomoze ;)
 
A w ktorym tygodniu jesteś? Bo z tego co widzę to tak podobno koło 8 najczęściej zaczyna się odczuwać mdłości itp :) nie wiem jak tam u Was dziewczyny było przy poprzednich dzidziusiach )
W pierwszej ciazy nie mialam zadnych dolegliwosci oprocz obolalych piersi. Teraz jestem w 6t+2d i mdli mnie od kilku dni i lapie sennosc
Czesc dziewczyny ;) ja z pytaniem spoznial mi sie okres dwa dni zrobiłam test wyszły dwie mocne krechy ;) tak ze udało sie( to bedzie 4tc) ale moje pytanie brzmi strasznie boli mnie glowa az mi nie dobrze czy ja mogę wziąć 500mg paracetamolu ? Dzięki za odpowiedz
Mozna paracetamol, sama tez bralam

4c3tskjoppjijysx.png
 
Powiem Ci że jak od dwóch godzin też się czuję śnięta... I też byłam na krótkim spacerze i od razu mi się lepiej zrobiło
 
Czesc dziewczyny ;) ja z pytaniem spoznial mi sie okres dwa dni zrobiłam test wyszły dwie mocne krechy ;) tak ze udało sie( to bedzie 4tc) ale moje pytanie brzmi strasznie boli mnie glowa az mi nie dobrze czy ja mogę wziąć 500mg paracetamolu ? Dzięki za odpowiedz

Możesz bezpiecznie wziąć Apap:) i gratuluje :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Prawdopodobnie choroba meniera:
Szumy uszne
Niedosluch
Napadowe zawroty glowy i wymioty

Przy takim napadzie jestem przez godzine wyjeta z zycia
Mialam brac jakies leki sterydowe ale recepty nie wykupie juz na pewno

Współczuje takich dolegliwości :( od dawna tak masz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Dita_333 na razie koleżanka w pracy pod koniec ubiegłego tygodnia powiedziała mi że schudłam ;p i rzeczywiście na wadze minus 2 kg... Dziwne, bo jem normalnie to na co mam ochotę i nie wymiotuje...
To może dotrwam do tego czerwca :p

Pewnie, tego ci życzę i każdej z nas:) bedziemy smukłe i tylko brzuszki będą nam wystawać ;)
Tak mi się marzy...:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry