reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2018

Tak się dzisiaj zastanawiam czy ja w ogóle w tej ciąży jestem. Bolały mnie piersi - nie jakoś mocno, bardziej jak dotknęłam niż cały czas, ale dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli... Generalnie nie mam chyba żadnych objawów. Aż się zastanawiam czy na pewno wszystko ok. ...
 
reklama
A tak na marginesie moja mama w ciąży że mną przytyła 4 kg, a z moim bratem 11 kg. Mówiła, że po mnie kilka dni po porodzie ważyła mniej niż przed ciążą.

Nom wierzę. Ja 58 przed i tydzien po 53 kg a przytylam ponad 20 . tzn teraz wiem ze wtedy nabralam wody bo ciaza zezarla mi miesnie

Apap mozna slyszalam
 
Tak się dzisiaj zastanawiam czy ja w ogóle w tej ciąży jestem. Bolały mnie piersi - nie jakoś mocno, bardziej jak dotknęłam niż cały czas, ale dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli... Generalnie nie mam chyba żadnych objawów. Aż się zastanawiam czy na pewno wszystko ok. ...

Wczoraj tak mialam..pierdi tylko czulam lekko a dzis daja mi popalic
Piorunku od poczatku pisalas ze nie masz jako tako objawow wiec to tez nie tak ze ci z dnia na dzien wszystko ustalo?
Umowilam sie do gp ..26 marzec wow predkoo no ale tak zwlekalam to mam he
 
Tak się dzisiaj zastanawiam czy ja w ogóle w tej ciąży jestem. Bolały mnie piersi - nie jakoś mocno, bardziej jak dotknęłam niż cały czas, ale dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli... Generalnie nie mam chyba żadnych objawów. Aż się zastanawiam czy na pewno wszystko ok. ...

Ja wręcz odwrotnie, podbrzusze boli codziennie i kłują jajniki, też sie zastanawiam czy tak ma być [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak się dzisiaj zastanawiam czy ja w ogóle w tej ciąży jestem. Bolały mnie piersi - nie jakoś mocno, bardziej jak dotknęłam niż cały czas, ale dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli... Generalnie nie mam chyba żadnych objawów. Aż się zastanawiam czy na pewno wszystko ok. ...

No co ty!! Moja siostra przez całą ciążę nie miała żadnych objawów :) a siostrzenica zdrowa jak ryba ;) są różne ciąże i nie ma co się porównywać ;)
Ja np.prawie nie mam śluzu a wcześniejszej miałam jak potop szwedzki. Piersi tez bardziej bolały, teraz raczej bez szału...
W sumie tylko te mdłości ale to nie znaczy, że dzieje sie coś złego ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj tak mialam..pierdi tylko czulam lekko a dzis daja mi popalic
Piorunku od poczatku pisalas ze nie masz jako tako objawow wiec to tez nie tak ze ci z dnia na dzien wszystko ustalo?
Umowilam sie do gp ..26 marzec wow predkoo no ale tak zwlekalam to mam he

No w sumie jedynie piersi mnie lekko pobolewały i może zrobiły się trchę większe, ale to też nie cały czas. W sumie to chyba nie mam, sama nie wiem.
 
No w sumie jedynie piersi mnie lekko pobolewały i może zrobiły się trchę większe, ale to też nie cały czas. W sumie to chyba nie mam, sama nie wiem.

Ja z coreczka czulam sie duzo lepiej jak teraz ..mdlosci od 8tyg do 12 jakos, i nie bolalo mnie tak jak teraz po @
..piersi napewno bolaly mnie tak jak ciebie..nie caly czas..porownujac to do tego co teraz mam to zdecydowanie lzej i nie myslalam o piersiach dzien w dzien jak teraz bo je czuje takze to roznie bywa ..jesli od poczatku tak mialas to nie ma sie czym martwić ale jesli nie daje Ci to spokoju no to moze wybierz sie wczesniej do lekarza. Powinien cie uspokoic. A w ogole kiedy masz wizyte?
 
reklama
Ja wręcz odwrotnie, podbrzusze boli codziennie i kłują jajniki, też sie zastanawiam czy tak ma być [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie juz jakis czas tak brzuszek.nie dokuczal jak dzis:/ ..cmi.
Kluje w boku... Ciagnie..czuje gule... I zawsze to idzie w parze z mega bolacymi piersiami..
Skok rozwojowy?
Dzis wezme kapiel..zrelaksuje sie troche a teraz ide wszamac meza zapiekanke z kurczaxkiem boczkiem malaronem itd.
Myslalam by zrobić cos na jutro do jedzonka
Bedzie mial niespodzianke
 
Do góry