reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hahaha, widzę że i u nas odwieczna wojna płci :) myślę, że nie ma co generalizowac :) dzieci kopiuja zachowania rodziców i innych dorosłych, jeśli my nauczymy chłopców szacunku do kobiet, a dziewczynek wstrętu do plotek i zawisci do żadne płciowe cechy nie będą o tym decydować [emoji14]
@itucha nie poszalejemy tak bardzo niestety ;) A dajcie spokój, mamy gości cały czerwiec, połowę sierpnia i cały wrzesień. Miałam ostatnio jedna znajomą, która chciała przyjechać w drugiej połowie października :D powiedziałam, że mam termin na początek listopada, a ona "ale w ogóle mi to nie przeszkadza!" :D

p19uskjojbeqaxq5.png
Siostra mojego M. jak bylam w poprzedniej ciazy to rzywiozla nam syna na pare dni a byl cale wakacje. Przezylam wtedy straszne zalamanie nerwowe i kryzys w zwiazku. Ale o tym innym razem [emoji3]W tym roku chce nam podrzucic drugiego ale nie ma mowy. Mazury to taki fajny kierunek wypadowy wiec rodzina M np przyokazji chrzcin, urodzin zjezdza na dluzej. Niestety nikogo nie obchodzi ze ktos musi ugotować/zrobić zakupy /posprzaac

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Esterlica to masz napięty grafik [emoji6] Najlepszy gość to taki co wie kiedy wrocic do domu [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wiecie ja chętnie ugoszczę, ale @Borysiatko ma rację, to niestety nie sprowadza się tylko do noclegu, tylko do ugotowania, zakupów, ogarnięcia mieszkania itd. Wiecie, cały czas trzeba być na baczność. Mogłam znaleźć męża z jakiegoś nieatrakcyjnego turystycznie miejsca, to mi się zachciało Portugalczyka i wyspy ;) jakby co mówię, że już mam jednego gościa, w zasadzie gosciowę na listopad umówiona [emoji14]

p19uskjojbeqaxq5.png
 
@itucha u mnie dokładnie tak samo ... trendy się tak zmieniają a remontu co chwile nikt robić nie będzie.
Mi styl skandynawski się podoba ale taki nie cegła na ścianie itp tylko drewno, okna drewniane pomalowane bejca na biało, lampki w oknach i mega dużo poduszek i koniecznie włochaty dywanik. Niestety mam zbyt nowoczesny dom aby pójść w tym kierunku :/

@estrelicia niezła znajoma hehe [emoji3]

@Borysiatko nie daj się [emoji6]

U mnie po burzy i ... głowa mi pęka, tak się kończy weekend Eh [emoji17]
Na pocieszenie kupiłam trochę ciuszków w h&m online korzystając z ostatniego dnia zniżki.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja dziś spałam w dzień, odespałam ciut nockę :) później zabrałam się za swoje paznokcie :) u stóp hehe :D frezarka poszła w ruch i w końcu doszłam z nimi do ładu i składu [emoji14] a teraz oglądam wiadomości i jestem przerażona [emoji27] co dzieje się w Londynie... Masakra jakaś

3jgx3e3kn6tipktt.png
 
To kwestia wychowania a nie plci!
Jedno powiem z wlasnego doswiadczenia, nie oceniajcie zbyt szybko, bo wasze dzieci beda podobnie sie zachowywac, to co kiedys uwazalam za nie wychowanie mylilam z energicznym dzieckiem ;)
Zreszta, mamy jedynakow, innaczej sie wychowuje jedno(ktoremu poswiecamy cala uwage) niz dwojke czy wiecej dzieci. To juz nie to samo!

Katia bez zmywarki masakra :( mam nadzieje, ze uda wam sie szybko zastapic ja nowa lub naprawic.

Moj tata ostatnio mowil ze chce przyleciec w pazdzierniku! Nic nie wie o ciazy I nie chce zeby przylecial, nie wiem jak odmowic ;/ niechce gosci przed porodem, w trakcie I po

Nasmazylam dwie michy faworkow , masakra, pewnie tluszczem smierdze [emoji14]
 
To kwestia wychowania a nie plci!
Jedno powiem z wlasnego doswiadczenia, nie oceniajcie zbyt szybko, bo wasze dzieci beda podobnie sie zachowywac, to co kiedys uwazalam za nie wychowanie mylilam z energicznym dzieckiem ;)
Zreszta, mamy jedynakow, innaczej sie wychowuje jedno(ktoremu poswiecamy cala uwage) niz dwojke czy wiecej dzieci. To juz nie to samo!

Katia bez zmywarki masakra :( mam nadzieje, ze uda wam sie szybko zastapic ja nowa lub naprawic.

Moj tata ostatnio mowil ze chce przyleciec w pazdzierniku! Nic nie wie o ciazy I nie chce zeby przylecial, nie wiem jak odmowic ;/ niechce gosci przed porodem, w trakcie I po

Nasmazylam dwie michy faworkow , masakra, pewnie tluszczem smierdze [emoji14]
Jeśli nawet moje dziecko będzie się tak zachowywać, to na pewno będę karcić za takowe zachowanie, a nie głupio się śmiała.
Może trochę przesadziłam mówiąc, że chłopcy są źli. Ale wierzcie mi, że patrząc wczoraj na tych chłopców mialam ochotę im nakopać :)
Boli mnie brzuch. Nie wiem co jest grane. W ogóle ostatnio się źle czuje. Wczoraj zwymiotowalam. Choc ostatni raz miał miejsce 3 tyg temu. Możliwe że mdłości wracają??? Co zjem, to mi niedobrze.
 
Tak jak mówicie zachowanie jest kwestią wychowania... Żłobek pokazał mi jak różni mogą być chłopcy i dziewczynki zarówno jedni jak i drudzy mogą dać w kość i to konkretnie.. Ale zanim zaczęłam pracę w żłobku zajmowałam się dziećmi w prywatnych domach i zazwyczaj jeśli można tak to ująć " wybierałam" chłopców jeśli chodzi o opiekę bo zawsze lepiej się z nimi dogadałam, z moich doświadczeń trafiałam na bardziej niesforne dziewczynki niż chłopców :) także chyba nie ma reguły, a jak ja to mówię wszystkie dzieci są kochane na prawdę tylko trzeba odpowiednio do nich podejść :) może nie mam doświadczenia jako mama ale jako opiekun dzieci jak najbardziej i wyjadę mi się że chyba wychowanie nie będzie ni straszne :D a z kursu który odbywam wyciągam spoooooro przydatnych informacji :) także jestem zdania że każde dziecko jest fajne :) [emoji173]

3jgx3e3kn6tipktt.png
 
reklama
Ktos pytal o ciagniecie w pepku szczypanie... Ja tak mam dziwne uczucie.
Moje ksiezniczki beda mialy pokoj w fiolecie mebelki sa biale.
A co do seksiku mi tez wrocila ochota;-) a ze doktorek ostatnio dal zielone swiatlo wiec bo stress;-)
U nas leje a my planujemy kolorystyke pokoju oczywiscie mamy szaro mietowy pokoj ale chce cos zmienic;-)
 
Do góry