reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz można stópki pokazywać :)
1496601117-aaaaaa.jpeg


3jgx3e3kn6tipktt.png
 
reklama
Tak jak mówicie zachowanie jest kwestią wychowania... Żłobek pokazał mi jak różni mogą być chłopcy i dziewczynki zarówno jedni jak i drudzy mogą dać w kość i to konkretnie.. Ale zanim zaczęłam pracę w żłobku zajmowałam się dziećmi w prywatnych domach i zazwyczaj jeśli można tak to ująć " wybierałam" chłopców jeśli chodzi o opiekę bo zawsze lepiej się z nimi dogadałam, z moich doświadczeń trafiałam na bardziej niesforne dziewczynki niż chłopców :) także chyba nie ma reguły, a jak ja to mówię wszystkie dzieci są kochane na prawdę tylko trzeba odpowiednio do nich podejść :) może nie mam doświadczenia jako mama ale jako opiekun dzieci jak najbardziej i wyjadę mi się że chyba wychowanie nie będzie ni straszne :D a z kursu który odbywam wyciągam spoooooro przydatnych informacji :) także jestem zdania że każde dziecko jest fajne :) [emoji173]

3jgx3e3kn6tipktt.png
Dużo zależy od rodziców i wychowania

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Moje starsi chłopcy mają zielony (tu patrzę że oryginalni nie jesteśmy ;)) A najmłodszy będzie z nami, więc czeka go fiolecik. Trochę nie bardzo męski kolor.
moj srodkowy syn ponad wszystko upodobał sobie kolor fioletowy :)

Piszecie o chlopcach i dziewczynach...
Myślę ze wiekszosc rodzicow chce dobrze wychować, ale niestety takie czasy ze rodzice nie mają czasu na to wychowywanie .. i stąd dzieci mysla ze moga wszystko..
Jest tez teraz moda na niekarcenie i dzieci czuja sie jak bogowie- bo co mi rodzic podskoczy ??

oar89n7312bz9t17.png
 
Ostatnia edycja:
dzieci zachowują sie tak jak rodzic ich wychowa ☺ wszystkie nawyki które uczysz dziecko utrwalają sie ☺ ja to widze po mojej Emilce

@Marika92 fajne pazurki ☺ robisz żelem?

my malujemy na biało całe mieszkanie tylko Emilia ma jasny pudrowany róż , kocham biały kolor na ścianach . Dzidziuś narazie będzie z nami w sypialni a potem zobaczymy ☺
 
dzieci zachowują sie tak jak rodzic ich wychowa [emoji5] wszystkie nawyki które uczysz dziecko utrwalają sie [emoji5] ja to widze po mojej Emilce

@Marika92 fajne pazurki [emoji5] robisz żelem?

my malujemy na biało całe mieszkanie tylko Emilia ma jasny pudrowany róż , kocham biały kolor na ścianach . Dzidziuś narazie będzie z nami w sypialni a potem zobaczymy [emoji5]
Niee... :( zwykły lakier ale trzyma się długo [emoji14] jedyne co zrobiłam porządnie to ogarnęłam skórki na pięcie i wokół paznokci frezarką [emoji14]

3jgx3e3kn6tipktt.png
 
U nas w nowym domu cala gora biala, u Lili jedna sciana rozowa. Dol jeszcze niepomalowany tylko sciana z tv zplyt betonowych

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
moj srodkowy syn ponad wszystko upodobał sobie kolor fioletowy :)

Piszecie o chlopcach i dziewczynach...
Myślę ze wiekszosc rodzicow chce dobrze wychować, ale niestety takie czasy ze rodzice nie mają czasu na to wychowywanie .. i stąd dzieci mysla ze moga wszystko..
Jest tez teraz moda na niekarcenie i dzieci czuja sie jak bogowie- bo co mi rodzic podskoczy ??

oar89n7312bz9t17.png
Ja tam syna nie bije ale karę ma jak zasluzy. Krzyczeć też krzyczę jak trzeba i chlopaczek 4 latka i grzeczniutki. Czasem nawet się zastanawiam czy nie za bardzo ;)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry