reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Hejka!
Nie śpię od 4 [emoji35] i już chyba nie usnę [emoji37]

Ze wzgledu na pogodę nie cierpiałam dwoch miesięcy: lutego i listopada. I mam teraz lutowo-listopadowe dzieci :p i jest super :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

No to tak specjalnie wyszło żebyś polubiła te miesiące ;)
 
reklama
Ja sie poce mega, czasami jak kurtke sciagam to mam plecy mokre [emoji14]
U mnie dzis zimno, taki wiatr zimny!

Planuje dzis zrobic faworki :D ale najpierw dojadam ciasto cappuccino ;)

Dzis maluch takiego kopa mi zasadzil ze az podskoczylam I krzyknelam! Hehe
 
Tez mam Maltanka .... słodziaki [emoji7]Moj dziś przyszedł z dworu z mordka i łapami calami w błocie [emoji33] ... Eh nie wiem czego i gdzie szukał. No i do mycia gościu a dwa dni temu był kąpany. A Ty masz suczkę czy psa ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój też dwa dni temu był kąpany ;( No cóż. Piesek- Hipisek. A Twój? ;-)
 
Mój też dwa dni temu był kąpany ;( No cóż. Piesek- Hipisek. A Twój? ;-)

Moj tez piesek Leo [emoji4] straszny przytulas

@itucha ja uwielbiam styl skandynawski i mam oko na pare rzeczy do pokoju dziecka w tym klimacie, tylko właśnie ja tez jak się wprowadzałam do nowego domu jakiś czas temu to mam biało szaro i jasne drewno plus miętowe dodatki w sypialni, syn ma szaro biało zielono (taka zieleń świeżej trawy) itp. bo taki był wtedy wchodzący trend i teraz jakbym zrobiła Skandynawię w pokoju malutkiej to by do reszty domu nie pasowało hehe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mych07 Wy współczujecie normalnie przy tym skurczach przepowiadających? Na się cykam :(

Na pocenie już ponad rok używam blokera z Ziaja. Koszt 5-8zl, a efekt rewelacja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Katia troche trwalo zanim rozszyfrowalam Twoj przekaz? Czy teraz tak szyframi mamy pisac? ;)
Tak normalnie sie kochamy, a nawet wiecej bo mam wieksza ochote ;) juz sie nie moge doczekac, jak dzieci pojda spac.... ;) hehe Poki co nie wiem tak naprawde co sie dzieje tam w srodku, ale troche mnie nastraszylyscie I jak pojde prywatnie to poprosze, zeby mi tam spojrzal w srodku, czy nic sie nie skraca :) Ciazy nie mam zagrozonej I dobra historie w poprzednich ciazach, wiec jestem spokojna

Ziaja uzywa duzo konserwantow I parabenow... kiedys lubilam ich marke ale po wglebieniu sie w temat juz ich nie kupuje ;)
 
Ja z 17 kwietnia,a Ty?:-) :)
Oo w końcu ktoś, ja z 8 kwietnia :)))

3jgx3e3kn6tipktt.png
 
Katia troche trwalo zanim rozszyfrowalam Twoj przekaz? Czy teraz tak szyframi mamy pisac? ;)
Tak normalnie sie kochamy, a nawet wiecej bo mam wieksza ochote ;) juz sie nie moge doczekac, jak dzieci pojda spac.... ;) hehe Poki co nie wiem tak naprawde co sie dzieje tam w srodku, ale troche mnie nastraszylyscie I jak pojde prywatnie to poprosze, zeby mi tam spojrzal w srodku, czy nic sie nie skraca :) Ciazy nie mam zagrozonej I dobra historie w poprzednich ciazach, wiec jestem spokojna

Ziaja uzywa duzo konserwantow I parabenow... kiedys lubilam ich marke ale po wglebieniu sie w temat juz ich nie kupuje ;)

Matko przepraszam :p oczywiście chodziło o współżycie, a nie współczucie :p
DZieki za odp. Właśnie ochote mam straszą...


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ostatnia edycja:
@Mych07 Wy współczujecie normalnie przy tym skurczach przepowiadających? Na się cykam :(

Na pocenie już ponad rok używam blokera z Ziaja. Koszt 5-8zl, a efekt rewelacja


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja również mam te skurcze tak 5 razy dziennie tzn napina mi się mocno cały brzuch ale po 5 sekundach przechodzi i tez wspolzyje normalnie :) jutro mam wizytę to zapytam czy wolno :p
 
reklama
Witajcie dziewczyny, ja również mojego synka mam w 90% procentach, jutro ma lekarz potwierdzić bądź zaprzeczyć [emoji14] chcem juz pokoik malować więc musi się określić! :) właśnie... Z kolorem dla chłopczyka mam spory problem, nie wiem jaki kolor wybrać do biało szarych mebli dzieciecych. A wasze chlopczyki jaki będą mieli kolor w pokoiku?
Moj jedna sciane bedzie mial na taki szaromietowy w sensie brudny mietowy

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry