reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Drogie mamy ja was nie nadrobię.
W kwietniu slub teraz roczek córki i ciagle cos :)
Ale juz w pełni jestem z wami.
Dopiero tydzień temu mieliśmy usg prenatalne i 90% bedzie synek :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluję synka :) Macie same ważne wydarzenia teraz :) Tu się nie da nadrobić. Dziewczyny są bardzo szybkie :) Mnie nie było od rana i 10 stron namachane :)
 
reklama
Witam w piękny dzień wszystkie mamusie oraz te nowe ;)oraz nowa podwójna mamusie ;)!!!w podwojonym szczęściem ;)!jak się czujecie jak przechodzicie ciaze;)?mi już dają we znaki słoneczne dni czuje szybsze zmęczenie i ,brzuszek rośnie pięknie na pewno już go nie ukryje;)
 
@Ewka_85 chyba norma jest właśnie do 2,5 więc chyba nie ma się co przejmować mi po usg tak powychodziło, nie konsultowałam tego jeszcze z gin, ale chyba ok, czekam na PAPPA:
ryzyko skorygowane po usg:
trisomia 21 1:2690
trisomia 18 1:3782
trisomia 13 <1:20000
 
Trzymajcie jutro kciuki o 14... Idę na biopsje i strasznie się boję.. Ale po trzech tygodniach od tego badania w końcu będę miała jasność. Niestety mój chłopak już wrócił do Norwegii - nawał pracy... A ja muszę jutro w przychodni zjawić się i niestety sama.. :( mam nadzieję że po będę czuła się dobrze..

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
Trzymaj się Marika a my mocno trzymamy kciuki. A mama Twoja nie pojechałaby z Tobą?
 
Mój mąż chciał naszego syna nazwać CYRYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po moim trupie :p No ale stanęło na Michale :) Z córką od razu doszliśmy do porozumienia :)

Grupę zamkniętą robimy z dniem 1 czerwca, kiedy wszystkie będziemy już po badaniach genetycznych :)
Jejku ale pomysły mają Panowie. A my nie mamy jakoś pomysły na imię dla synka. Nazywamy to Dzidziuś. Niby padają jakieś propozycje ale żadne imię nie przemawia do nas do końca. Chciałabym tak jak przy pierwszym synu - to i żadne inne :)
 
Koleżanka wysłała mi z Niemiec dwa stroje kąpielowe dla kobiet w ciąży. Ale fajne są. I super brzuszek zakrywają. Za miesiąc będę miała w czym na plażę wyjść :)
Witam bliźniaczą mamę :)
Marika, trzymam mocno kciuki :)
A jawwłaśnie szukam stroju. Pokażesz fotki?
 
dziewczyny, czy pozwalacie sobie na jajko na miękko czy unikacie całkowicie? Czytałam,że jest to zabronione. ALe czy salmonella nie jest na jajku a nie w jajku? plus na miękko to nie jest takie do końca surowe jajko.
Często jem jajka na miękko a nie powinnam?
 
reklama
Do góry