reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

2 do 3 tygodni.. W międzyczasie lecę do Norwegii więc mam nadzieję że ten czas jakoś zleci i usłyszę że to maleńka wada a najlepiej ze wszystko jest ok

3jgxxzkrnx7xmkcx.png
Kciukasy :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
dziewczyny, czy pozwalacie sobie na jajko na miękko czy unikacie całkowicie? Czytałam,że jest to zabronione. ALe czy salmonella nie jest na jajku a nie w jajku? plus na miękko to nie jest takie do końca surowe jajko.
Przed chwilą zjadłam na IIsniadanie, uwielbiam[emoji510]

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ann9 w ogole nie boję się salmonelli, jem czasem kogiel mogiel a tymbardziej jajko na miękko ktore ma najwiecej wartosci

oar89n7312bz9t17.png
 
Ale dzisiaj dołącza nowych Mam :) pewnie ze można ;) jeszcze trochę czasu przed nami jest :)

Witam nowe Mamy :)
Macie już informacje kto w Waszym brzuszku? Syn czy córeczka? Jak Wasze samopoczucie?

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
o, no to dobrze, że tylko ja popadam w paranoję i ma mnie tu kto uspokoić :D dzięki, właśnie zjadłam i było pyszne hehe :)
 
Witam serdecznie wszystkie Listopadowe mamusie jestem w pierwszej ciąży I jestem Nowa A termin mam na 7 listopada mieszkam w Niemczech.

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom

Cześć wszystkim! Jestem w 14 tc termin mam na polowe listopada;) cieszę sie ze tu trafiłam choc szkoda ze tak późno;/ mam nadz ze można jeszcze dołączyć ;) pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy ;)

Witamy nowe mamy :) napiszcie coś więcej o sobie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry