reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Emalka gaga glowa do góry, naprawdę nie jest zle. Gorszy bol jest po, jak juz zejdzie znieczulenie... A na sali obniżona jest temperatura, ze człowiek czuje sie rewelacyjnie. Mnie momentalnie odetkało nos i jak mi cieżko czasami było pod ktg wyleżeć bo mnie jakies napady histerii brały to na sali operacyjnej ogłabym lezec jeszcze z godzinę conajmiej.

Martusia ja bym wzięła torby i pojechała. Nawet jak ten tydzien przelezysz w szpitalu to bedziesz pod opieka, beda cię monitorować, spraedzac przepływy, robić ktg. Cisnienie nie jest tragiczne, takie na granicy ale powiedz na IP ze słabiej czujesz ruchy i wydaje mi sie, ze przyjmą Cie na oddział bez problemu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej no już po[emoji6]

Ivi mój mąż jest szybszy niż błyskawica [emoji6]

Ogólnie poszło szybko, bolało bardzo ale krótko[emoji6]

Ciężko mi pisać bo mała ciągle na cycu a że jej ciągle też wypada to od razu są wrzaski i walczę żeby zalapala... opiszę więcej w wolnej chwili,[emoji6]

Skrzat gratuluję[emoji8][emoji8]

Jestem w 41 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 05.11
 
Aob gratki jeszcze raz [emoji5] imię wybrane ostatecznie?[emoji6]

Jestem w trakcie 40 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc)[emoji179] [emoji128][emoji738]
 
Aob, gratuluję! :)

Gaga, Emalka to Wy też już niedługo :)
Gaga, lepiej, że u Ciebie ccw takiej sytuacji, lekarze chcą mieć wszystko pod kontrolą i dobrze.
Potwierdzam to, co pisze mama 4/5 - jak już uda się rozruszać, to śmiga się po domu, nawet jeśli gorzej się zniosło cc.
Asia, to adrenalina, jak moja starsza leżała na IT, to też już na drugi dzień chodziłam do niej i ogólnie cały dzień w szpitalu na nogach byłam.

Przeciwzakrzepowo tym razem dostawałam codziennie zastrzyk w szpitalu, a po wypisie do domu już nie, tylko zalecono ruch.

Milagros, mam nadzieję, że to jednak nie uczulenie na zwierzaki.
 
Joasia Mój gin jak odwiedził mnie w szpitalu mówił mi żebym upomniala się podczas obchodu o receptę na HeparynĘ w zastrzykach na 30 dni i właśnie dużo chodziła . Ja byłam tak przejęta wynikami małego że zapomniałam się upomnieć .
Ruszam się sporo więc liczę że będzie dobrze. Zapytam w pon lub wtorek przy ściąganiu szwów to może jeszcze mi przepiszą.

Aob- serdecznie gratuluję.

Mój małżonek zrobił mi mega niespodziankę. Widział , że chodzę przybita i zdecydował że weźmie kogoś do pracy i dzięki temu zdecydowanie więcej czasu będzie z nami w domu i będzie mógł odbierać dzieci z przedszkola i szkoły.
Humor od razu mi się poprawił bo już zaczynałam mieć wątpliwości czy i jak to wszystko ogarnę.
 
Też właśnie czytałam że po cc powinno się brać heparyne np Clexane. Przy unieruchomionej nodze kiedyś już robiłam sobie te zastrzyki w brzuchu przez miesiąc. Mama5 super że mąż wyszedł z taką inicjatywą. Fajnie że firma na tyle się rozwija ze w takiej sytuacji możecie kogoś dobrać do pomocy.

Nie ma połowy listopad nawet a tu tylko 6 dzieciaczków nam brakuje. A jeszcze nie tak dawno obstawiano kto zostanie na grudzień [emoji6] a tu do 20 może być po wszystkim u wszystkich [emoji38]



Jestem w trakcie 40 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc)[emoji179] [emoji128][emoji738]
 
reklama
Milagros A ja się zastanawiałam o jakie świnki chodzi. A Ty masz świnki morskie.[emoji1] chyba mi to gdzies umknęło. Pamiętałem tylko o piesku. Pies też jest podejrzany czy tylko swinki?

Jestem w trakcie 40 tygodnia.
Z Polą spotkamy się 15 listopada (cc)[emoji179] [emoji128][emoji738]
 
Do góry