reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Ja nie leżę juz stoję i się bujam i biodra raz w prawo raz w lewo i śpię prawie na stojąco. ..

Milagros teraz nie wiem co lepsze , czy aby rozchulalo się na dobre , czy żeby przeszło i znowu to przeżywać

Musze zgrać sobie stoper ;) w każdym razie są coraz dłuższe
 
reklama
Oj tak trzeba byc :) ja juz mężowi zapowiedziałam ze po 2 zamykamy produkcje :) jak mnie xawczely pierwsze skurcze łapać i przypomniało mi sie wszystko ... to tez sie cieszę ze jestem w szpitalu bo tylko prysznic i mogę łagodzić a w domu musiałabym jeszxzE ogarniać siebie dziecko odwozić je z mężem meza psa ... nie wiem czy dałabym radę takze linka i dziewczyny ktore zaczynaja zaczną w domu szacuneczek :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
dziewczyny u mnie tez skurcze sa od 3 godzin, trwają koło 3 minut i wracają co 10 - 12 minut nie wiem ile razy bo cześć przespałam. Sa bolące i przy tym biegunka. myślicie ze to juz ?
jestem przerażona
 
Ja juz regularne skurcze co 6 min trwające po 1,5 /2 min tak ze niema co się oszukiwać ze przepowiadajace ... dosypiam u siebie w łóżku ile mogę , no i oddechy poszły w ruch i dużo dają ;) zastanawiam się tylko ile jeszcze poczekać zanim pojadę bo nie chce tam leżeć w bólu sama a w łóżku u siebie mi tak dobrze ..
 
Teraz to nawet w nocy nie da się Was zostawić :D

Linka dziękuję:) bólu Ci współczuje ale niedlugiego spotkania z maluszkiem zazdraszczam ;) jak teraz sytuacja?

Koalka szykuj się;) ale się rozpedzacie dawaj znać co tam
 
Linka, Koalka kciuki!! Jesteście w szpitalu?
U mnie noc spokojna, dziś jadę na morfologie i to jedyna rzecz, którą zamierzam zrobić, jazda samochodem źle na mnie wpływa od kilku tygodni, potem znów będę panikować.
Priinceseczka, bardzo Ci kochana gratuluję!! Jak się czujecie z Igorkiem?
 
Ostatnia edycja:
Linka, Koalka i jak u Was? Jesteście w szpitalu? Linka Ty to już naprawdę jedź żebyś w domu nie urodziła, trzymam kciuki!
Princeseczka gratulacje kochana! Igorek faktycznie duży chłopak. Jak się czujecie?
 
Ostatnia edycja:
Ja w domu nadal :) kolo 4 zasnęłam bo jakby pościlo , teraz mam smyrania z góry brzucha po 2 godzinach wstałam przepocona jak wieprz idę pod prysznic ogarnę się i jadę na IP żeby sprawdzili tętno małego , ruchy czuje , ale po takich skurczach niech sprawdza czy wszystko ok wzgorek lonowy juz cały wypuchniety wiec mały na pewno już do wyjścia się szykuje no i niech sprawdza jak sytuacja na dole żeby się nie okazało ze sobie będę chodzić z rozwarciem nie wiadomo jakim
 
reklama
EM Ka jest taka grupa - naturalnie po cesarce.
U mnie też produkcja się teraz kończy i chyba tylko wpadka zmusiłaby mnie do kolejnej ciąży.

Priinceseczka ogromne gratulacje!!!!!!! [emoji480][emoji64][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji122]

Milia mi też pasują czwartki [emoji4]

Linka powodzenia. Niech będzie wszystko po Twojej myśli.

Jeny..... ależ się tu dzieje!!!!

Ja wczoraj śmiałam też do kolezanki, że w takim tempie to na listopad już nikogo nie będzie [emoji23]

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
Do góry