reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Haha, Milagros, właśnie w czwartek do niej jadę, ale to prawie cały tydzień :D
Poprzednio się udało właśnie w czwartek ;)

Cisza od 21.38, a wcześniej co chwilę, ale też młoda tak się wypinała, że prawie na plecy mi wlazła, a w każdym razie na lewy bok, komicznie brzuch wyglądał... Myślę, że to przez to...

Ciekawe, kiedy Priinceseczka się odezwie, pewnie jutro - odpoczywaj :*
 
reklama
Z takim tempem pisania i rodzenia ja nigdy za Wami nie nadaze[emoji23] czuć emocje![emoji3][emoji3][emoji3]

Priinceseczka mamy nadzieję że jestes już po wszystkim i miałaś okazję tulić synka choć chwilę[emoji6] zdrówka dla Was [emoji10]
W nocy będę pewnie sprawdzać która kolejna haha[emoji23]

Nooo także spokojnej nocy bez skurczy[emoji6][emoji6]

Firana jak tylko będziesz miała czas to napisz jak tam u Was[emoji2]

37 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Kobiety ja mam na 8 do szkoly a tu spac sie nie da przez te emocje. Princeseczka juz po kurcze nie moge sie doczekac relacji

Ja sie pozalilam jak to mnie mama porodem straszy zniecheca i daje do zrozumienia ze nie dam rady i ze czemu nie chce cc ale posta mi wcielo. Asia pewnie ze dasz rade. Ja tez nie biore innej opcji pod uwagę tylko taka ze urodze a najlepiej w 5 minut:d

Jestem w 36. tygodniu ciąży <3
 
Keejti pomysł sobie tak...No bez kitu, jak to nie dasz rady?:) kobiety od wieków, na całym świecie dają rade, codziennie setki dzieci sie rodzi (w pl) i dlaczego akurat TY miałabyś nie dać rady?:) dasz i bedziesz super szczęśliwa mając maleństwo juz przy sobie :)

Emocje na całego juz u nas. I tak uważam ze pozno sie zaczęło :D juz połowa października czyli dziewczyny z początku listopada są bezpieczne, raz dwa rozsypie sie worek dzieciaczków :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Nika bo skoczylo mi ciśnienie 133/110 :( mnie jest akurat gorąco, ale może dlatego że się strasznie zdenerwowalam. Następny pomiar juz był ok i teraz ciągle mierze. Dzwoniłam do położnej na ip i powiedziała ze jeżeli się powtórzy to przyjechać a jeśli nie to na spokojnie jutro na ktg. Mocz super, białka nie ma. Nie wiem co dxisiaj ze mną. Od rana w sumie tak jakby gorzej się czuje. No nic jestem czujna Mały się rusza, jutro pojadę posprawdzać.

Priinceseczka na pewno już ma Maluszka swojego :) :) :)
 
Mnie brały skurcze od południa z biegunka aż lzy szły mi z oczu wyplakalam się wyszłam z psem na spacer , poszłam spać o 20 wstałam o 22.30 znowu skurcze i biegunka i niech mi tylko jeszcze raz ktoś powie ze przy piątym dziecku szybko pójdzie to udusze ...

Gaga moja siostra cie zaprosi do tej grupy na feejsie bo ona jakąś super tajna jest i nie da się jej znaleźć ....

Milia mi tak mały się wypina i brzuch przybiera dziwne krztalty właśnie podczas skurczu
 
Kliska no to już końcówka i stąd przemeczenie organizmu...
Szkoda że uczelnia już nie daje tej zapomogi
Takie maleństwo na materacu, na początku mój spał w rożku

Princeseczko masakra z tą wagą i sn :/
Doczytałam do końca i już pewnie jesteś po...czekam na info [emoji170]


Keejti kurcze z tym upadkiem . Nie masz żadnych siniakow ? [emoji52]

Ivi o ja pierdziele! Ja ciągle się o to boję ale mój szogunek co znajdzie to zaraz przynosi do mnie albo wyrzuca. Było parę dni że zaczął sobie wkładać do nosa jakieś małe elementy ...przeszło mu. Współczuję tego stresu Wam obu. ..

Joasia i tego Ci życzę aby było po Twojej myśli [emoji170]

Mamcia super opisalas cc [emoji170][emoji170] ja chyba już nic nie dodam [emoji6]

Gaga ja też już wszystko poprasowalam , na raz to harcor . Niby na siedząco ale o dużo za dużo

Linka i jak sytuacja...oby jeszcze nie. Życzę abyś spokojnie doczekała się...myślałaś o kimś do dzieci jak teraz najbliższych nie ma



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam ciągle skurcze coraz bardziej bolesne nawet nie wiem co ile bo próbuje coś dospac między nimi ... do dzieci mam kogoś tak ze nie ma problemu , czekam na kryzys 7 cm hahhaha jak będę chodzić po ścianach i krzyczeć na co mi to było .... idę zjeść czekoladę . Ja tu pisze tak niby twarda jestem a już chyba bym jechała i błagala o znieczulenie hahaha
 
Linka mnie przy moich zaparciach tez łapały skurcze z biegunka a nawet rozwarcia nie mam wiec jeszcze spokojnie ;)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Do góry