reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka jak daleko masz do szpitala? Ja mam przykaz jechać jak tylko skurcze bedą regularne nawet co 10min, ale do szpitala mam dobre 15 min każdy przez las:/
Każda kolejna ciąża to szybsze rozwarcie, nie ma co czekać nie wiadomo ile.. jak na IP ? Co Ci powiedzieli?

Mi sie dzis śniło ze wody mi poszły, az sie obudziłam prześcieradło sprawdzać :D wszystko przez was :D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Ivi racja z tym rodzeniem! [emoji6] Jak tyle kobiet może to czemu nie my [emoji2]

Katerineczka dobrze że wyniki ok... a ciśnienie to może myślisz za dużo o cc, stresujesz się tym... mam nadzieję że się nie powtórzyło takie duże?

Linka Ciebie straszy już porządnie... moze choć końcówka szybko zleci [emoji6]
Doczytałam że to już nie przestaje! Szczerze to chyba wolałabym na Twoim miejscu zeby to już było to... &&&&[emoji10]

Emka ja jeszcze muszę załatwić opieke dla dziecka[emoji6] postawilam sobie to za cel na ten weekend...

Koalka Ty jeszcze masz czas[emoji33] a probowalas je uspokoić? Powodzenia[emoji10]

Mi to aż wszystko przeszło haha [emoji23] nagle czuję się lepiej ale fakt ciągle szukam sygnałów[emoji6]

Priinceseczka kochana a Tobie gratuluję z całego serca [emoji2][emoji64][emoji64][emoji8] dużo w pomiarach usg się nie pomylili z wagą Igorka[emoji6][emoji6] czekamy aż zabierzesz siły i napiszesz nam co i jak [emoji2]

38 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Hej.
Chyba muszę przestać sypiać, żeby być na bieżąco;-) ;) Ależ emocje...:happy2:

Koalka, Linka- czekamy na informację.

A u mnie cisza- nic mi nie dolega.Żadnych skurczy, pobolewań, plamień- mój syneczek grzecznie czeka na swoją kolej;-) ;) I jak dla mnie to niech tak zostanie bo jakbym po 3 cc dostała tych właściwych skurczy to pewnie równocześnie dostałabym zawału, ze strachu , że macica tego nie wytrzyma.

Dzisiaj raczej dzień w domu z dzieciaczkami mnie czeka , a po południu wyprawa z najstarszą córką do galerii po kurtkę:growl: Już mi słabo na samą myśl ale nie mam kiedy w tyg. w nią iść bo przychodzi o 17, potem nauka, a wieczorem to ja już jestem klapnięta.
 
dzień dobry

Prineseczka ogromne gratulację :)

Linka i jak byłaś na IP?

ja dziś wyjątkowo dobrze spałam, tylko na siku byłam dwa razy wypuszczając przy okazji psa ;)


Dziewczynki przepraszam od razu za ten wpis bo tu tyle nerwów i radości związanych z porodami ale proszę Was o chwilę zadumy, dziś Dzień Dziecka Utraconego :( a wiele z nas przeżyło taką stratę :(
[*] za nasze Aniołki i Aniołki dziewczyn, które odeszły z naszego forum :(
 
Ostatnia edycja:
hej dziewuszki wiem że was nastraszylam w nocy sama dostałam trzesiawek i dreszczy ze strachu.
Moje skurcze były dosyć intensywne i bolały w podbrzuszu oraz pachwiny skręcało mi na rożne strony. Nie chciałam siać paniki, nikogo budzić bo skurcze szły co 15 minut trwały po 2 minuty i lekko odpuszczały. Dostałam ostrej biegunki chodziłam sie załatwiać 3 razy
o 3 nad ranem zasnęłam, obudziłam sie bez skurczy. Teraz pytanie czy to było zatrucie i skurcze macicy z potęgowały sie od skurczy jelit czy na skutek skurczy macicy organizm sie oczyscil.
Czekałam w nocy aż skurcze bedą częste tak co 10 lub 5 minut ale nie zmniejszały czasu wiec tak czekałam. dzidzia mi strasznie szalała przy tym w brzuchu, teraz rano spokojniejsze te ruchy ale są.
Rano o 7 musiałam wstać i na trochę pojechać do pracy bo mam papierkowej roboty i wracam do domu. Nie wiem czy nie jechać na IP sprawdzić czy wazystko wporZadku ponieważ dopiero co skończyłam 35tydzien i leci 36, tam sa bardzo nieprzyjemne babsztyle i boje sie ze mnie pogonią bo to przepowiadające powiedzą i tyle z tego bedzie.

Linka a jak u Ciebie?
Princeska czekamy na wieści!

Zapalam wirtualnego znicza dla Anioleczkow [*]
 
[*]

Koalka dobrze że się uspokoiło[emoji6] nie przeforsuj się tam za bardzo... jak dziecko się rusza i nic się nie dzieje to ja bym jednak póki co odpuściła ip, ale jeśli się denerwujesz to po to tam sa żeby sprawdzić...

Linka może już urodziła?[emoji6]

Priinceseczka napisała na wizytowym[emoji6]

38 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Czesc dziewczyny :) PRincesko gratuluje :) Super wieści :)
Linka jak się czujesz?
Dziewczyny mam do Was pytanie- jakz tym bólem spojenia łonowego? Czy któras z WAS ma taki MEGA ostry ból? Ja poprostu chodzić nie mogę.. Rano jest w miare ok, ale biegiem upływu godzin pojawia się masakra. Czasami chodząc muszę się łapać ściany , bo cięzko mi ustać...
Czy takie dolegliwości świadczą że to już niebawem?... bo nie wyobrażąm sobie tak życ z 4 tygodnie.....jeszcze
 
reklama
Do góry