reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

Princeseczka ogromnie gratuluje - powiem Ci kawal chlopa a co by bylo gdybys donosila, albo i przenosila ? :D
Dziewczyny co to za znicza? cos pominelam ??

Koalka, Linka nie straszcie, bo na forum temperatura wrze :)
Milego weekendu wszystkim i narazie trzymajmy sie jeszcze w dwupakach :D
 
reklama
Koalka może lepiej sprawdzić, ale w sumie jak dzidzia rusza się to bym nie jechała. Po co masz się stresować tymi babami jeszcze

Linka trzymaj się tam, o której jedziesz sprawdzić ?

[*]

Princeseczko gratulacje [emoji170]

Basienko ja mam tak często ale każdy organizm inny. Kiedy masz teraz wizytę?




Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martini


Dziewczynki przepraszam od razu za ten wpis bo tu tyle nerwów i radości związanych z porodami ale proszę Was o chwilę zadumy, dziś Dzień Dziecka Utraconego :( a wiele z nas przeżyło taką stratę :(
[*] za nasze Aniołki i Aniołki dziewczyn, które odeszły z naszego forum :(

Dziewczyny polecam przeczytać to co Ivi kiedyś wstawiła, czyli fragment książki "rodzi się człowiek"[emoji2]
Ja dopiero teraz to zauważyłam[emoji6]

https://www.babyboom.pl/forum/index.php?threads/80487/


38 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Hej laseczki
I ja myśle dzis o moim małym aniołku.. tylko ze mi pomogła myśl ze "dzieci nie odchodzą, tylko zmieniają czas przyjścia na świat...".

Co do bólu spojenia łonowego to miałam w poprzedniej ciazy. Nie da sie za bardzo nic na to poradzić... to kwestia rozluźniania sie stawów .. w tej ciazy potwornie bolą mnie biodra i to tez @normalne@.. w ciazy prawie wszystko co boli to jest normalne ;)

Linka hop hop odezwij sie:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Więc tak, jestem z Dolnego Śląska, tydzień już 34+2 więc już niedługo, z płcią już niewiadomo i sporo zamieszania, gin 3 razy mówił że chłopak, później 2 głosy na córeczkę (bardziej niezdecydowany niż nie jedna kobitka w ciąży :D) babcia mówi że okrągły brzuszek to napewno chłopczyk więc już sama nie wiem, a lat 19, reszta może sama mi się nasunie z czasem :)
 
Mnie ostatnio co jakiś czas boli i napina się od dołu, skurcze jak są to raczej pojedyncze dzięki bogu, za to wredotka mala wchodzi pod żebra i oddychać nie daje :(
 
reklama
Do góry