reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Katerineczka było mi zimno, ćmiła mnie troche głowa, było mi cieżko oddychać ale to juz od dłuższego czasu i zaczelam mieć takie mrowienie całego ciała.
Poszłam pod ciepły prysznic, potem ubrałam sie w gruba bluzę, legginsy i skarpety bo było mi dalej zimno. Położyłam sie do łóżka i usnęłam. Ruchy dziecka bardzo kiepsko czułam. Przez 8 godzin naliczyłam tylko trzy. I dwa razy podłączali mi ktg i zle wychodziło.
A cos sie u Ciebie dzieje?

Princeseczka wlasnie zaczynacie, a wiec mocno trzymam &&&&&&&&&&


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Priinceseczka, też o Tobie myślę!

Nie chcę siać paniki, ale faktem jest, że za pierwszym razem też nie czułam żadnych bóli. Chyba pójdę spać, albo urodzę przez sen, albo zbudzi mnie ból, to pojadę ;) Albo przejdzie :D
Nie no, mała szaleje bardzo, mam nadzieję, ze to od tego spina się macica. Emalka, wracam grzecznie do szeregu :)
 
Princeska również trzymam kciuki. Czekam na szczęśliwy finał. [emoji5]

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
reklama
Firana gratuluje !

Joasia nawet jak nieurodzisz SN a Cc to tez będziesz najlepsza mama na świecie i nie daj sie nikomu wpędzić w kompleksy:/ btw koleżanka z wątku pierwszego syna urodziła SN po Cc tydzień temu wiec sie da :) jest jakas grupa wsparcia na ten temat na fb wiesz o tym?

Ivi dobrze ze nic sie nie stało no oczy trzeba mieć nawet w ... mój 2 latek ostatnio opony sciągal z autka i mniam
Mniam wiec musiałam je zainkasować sorry

Mama4 lol 1 zł to duża moneta dobrze ze sie nie zatrzymała nigdzie i ojej nawet ta kupa masakra :(

Z tymi wodami tez nie msmco panikować ja miałam przebijamy pęcherz o 8 o 15 po oxy jak mnie nie ruszało to miałam isc na Cc i dopiero mnie ruszyło s urodziłam o 18:40 jak monitorują dziecko to jest ok kwestia jedynie tego antybiotyku przy gbs no ja mam pobrany znow ...

Nika na pewno po zabiegu Cc musisz leżeć na płasko by głowa nie bolała ale tylko słyszałam co mowia położne .
O Joasia o tym pisała .

Princeska pewnie jestes juz po gratulacje kochana :*




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry