reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Bedemama.... pierwsze 7 nocek chce synusia obok.. Chce nauczyc się z nim " żyć"- zobaczyc jak zasypia, jak reaguje, jak oddycha itp :)
A potem chce mu dac troche własne przestrzeni :D Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

Firana gratuluje :) pokaż nam córeczkę :)

Princesko :* 3maaj sie !!!!!!
 
reklama
Dzieki dziewczyny. To bedzie moja druga cesarka z tym, ze pierwsza mialam w znieczuleniu ogólnym. Bólu sie nie boje tylko ze nie dam rady wyleżeć zupełnie na płasko, bo wtedy brakuje mi tchu i dostaje takiego wewnętrznego ataku paniki, ze sie dusze, nad którym nie jestem w stanie zapanować. I chyba dlatego tez teraz wolałabym jednsk znieczulenie ogólne.


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Joasia mi ordynator wtedy wprost powiedział, ze jak od razu dadzą mi oxy to skończy sie cesarka bo szyjka nie pracowała to co oni maja ruszać skurcze, skoro szyjka nie zareaguje. Także najpierw czekali az sie zacznie, ale nic nie ruszyło wiec założyli balonik i po 24h na porodówce podali oxy. Poród poszedł błyskawicznie a malutka zdrowa i wrzeszcząca ;);) z tym, ze moze specjalnie nie chcieli mnie ciąć, bo ja.. mam uczulenie na szwy ;) jak cokolwiek mi szyja to mi sie rany nie goja tylko babrzą.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Princeska &&&zacisniete ale mysle ze lekarze wiedza co robią:) u każdej pacjentki jest inaczej i nie mozna ze sobą porównywać przypadków, wiec trzymaj sie dzielnie i dawaj nam znać.

Mi wody chlusnęły w dużej ilości 2x (raz w domu, drugi na IP a Basia urodzila sie po 12h od tego czasu, ale to było u mnie a każdy medyczny przypadek jest inny.

Ta moja koleżanka z Francji dzisiaj urodziła, termin miała na wczoraj; wiec młoda doczekała 40 tygodnia, tez bym chciała by moja tyle siedziała :)

Ja kupuje ciagle wyprawkę i piorę ;) he he

A wlasnie jak ktos lubi to w rossmannie sa chusteczki nivea dla dzieci 4paczki za 19 zł:) kupiłam 3 komplety:) mam nadzieje ze młodej nie uczula:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka, maść nazywa się EMOFIX. Trochę droga - 26.99, ale czuję, że nawilża nos i krew mi jeszcze nie poleciała. Ogólnie dzięki niej czuję się lepiej.
Pojechaliśmy z mężem ostatni raz do niego na wieś - jego siostra i mama mówią, że schudłam na rękach, nogach i na twarzy... przestraszyłam się - jak tu kontrolować cukier i jeść, aby nie było źle? Dziecko tyje, a ja chudnę.
 
nogi wchodzą mi do du.. ale jestem z siebie dumna, wyprasowałam dziś wszystko do końca :)

Mama czwórki dziękuje za info :) a te telewizory to na monety? a orientujesz się może czy na patologi można chodzić w normalnych ubraniach czy trzeba w koszulach?
 
reklama
Do góry