reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
KArosznurek- te plamienia zdarzają się tylko po jakiejś ingerencji w te okolice typu przytulanki, czy badanie. Gin mówił, że jeżeli szyjka jest ok. to nie ma powodów do zmartwień.

Jeśli chodzi o moje skurcze to wydaje mi się, że może być tak, że ja po prostu bardziej odczuwam te nawet bardzo słabe, których Wy np. nie czujecie. Moja macica jednak już trochę przeszła( 3 cc i 2 łyżeczkowania) Być może dla mnie są one bardziej bolesne i dlatego je zauważam.

Princeseczka- Trzymaj się tam kochana. Powodzenia!!! Kciuki za Was bardzo mocno zaciśnięte. Czekam z niecierpliwością na wiadomośći. Jeszcze raz POWODZENIA.
 
Princeska powodzenia czekamy na relacje.

Szczęka mi opadła i zbieram ją aktualnie z podłogi [emoji32]

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
Hmm linka zadzwoń może do banku u mnie wszytko działa nawet już rano jakieś przelewy robiłam.

Który to tydzień u Princeski ?

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
Cześć dziewczyny! dawno mnie nie było ale czytam Was codziennie. Jakoś tak mi ciągle smutno i doła łapię bez powodu, aż się boję depresji poporodowej. Nie wiem czy to hormony czy ta pogoda tak działa. Chce już listopad i dzidziusia mieć przy sobie a ten czas tak się wlecze. Pokoik dla Małej gotowy wszystko czeka a tu jeszcze tyle czasu ehhh nie doczekam się.

Ale widzę, że listopadówki zaczynają się rozpakowywać :)
Firana gratulacje! Napisz w wolnej chwili co tam u Was i jak się czujecie :)
Princeseczka o matkoooo jak się obudziłam po 5 to od razu sprawdzałam czy dałaś coś znać. A tu teraz takie wiadomości:-) :) Powodzenia trzymam kciuki :)
 
Princeseczka wow!!!! Juz? Jakiegoś przyspieszacza Ci dali w tym szpitalu? Kochana zazdroszcze opanowania bo ja jak poprzednio dowiedziałam sie ze to juz to straciłam głos jak dzwoniłam do mojego a na forum to juz na pewno bym nie dała rady napisać tak mi sie ręce trzęsły.
Trzymamy kciuki!!! Powodzenia!!!


Jestem w 34tc, będzie syn[emoji7] tp29.11.2016[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry