reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Nika dzięki za sugestie[emoji6] co na te komentarze czy i brak w wątku poporodowym reszta dziewczyn? [emoji2] Musimy się szybko dogadać hehe bo tu coś szybko się zaczęło [emoji6]

Ja dziś się względnie wyspalam mimo że spała z młodym[emoji6] ale za to siedzę w domu.. bo do moich dolegliwości doszło przytulanie kibelka [emoji58] teraz już w ogóle ciężko się gdzieś ruszyć...

Diabliczka nie strasz... mój raz trafił przez ząbki do szpitala a i reszta średnio dobrze wychodziła... póki co te idą najlepiej no ale nigdy nic nie wiadomo...

Linka ja też mam konto w innym banku ale zdarzało sie tak jak u Ciebie z tym że była to wina sklepu... tak czy inaczej stresująca sytuacja...

Joasia, mama czwórki to już konkretne te skurcze macie... mi moj gin teraz już nie kazał ich wyciszac no ale ja to mam sporadycznie i mało bolesne... akurat cieszę się że macica ćwiczy[emoji6]

Katerineczka trzymam kciuki za dobre wyniki [emoji2] obyś dotrzymała do terminu cc[emoji6]

Joasia za Twoje wyniki też trzymam kciuki![emoji6]

Mój gbs był już po 2 dniach.. napisali że nie wyhodowano czyli dobrze rozumiem że jest ujemny?

Nika i jak Twoje ktg?

Karosznurek ja tam nawet swojego gin nie pytałam czy przyjdzie jak będę rodzić ale odpowiedz znam i tak-nie przyjedzie... taki typ... ale mi na nim nie zależy tam[emoji6]

Milagros czyżbyś chciała być kolejna?[emoji2][emoji6]

37 tc[emoji2] córeczka[emoji7] TP 06.11
 
reklama
Dam dam dziękuję dziewczyny, trochę cisnieni e mi dziś podlazlo, za szybko się pochwaliłam, no nic zobaczę jak teraz bo to było krótko przed tabletka

Dziewczyny cy któraś używa tych profesjonalnych płynów do mycia laktorów smoczkow i butelek?
Bo zastanawiam się co kupić czy nuk czy baby frosh?
 
Na to wychodzi ze naturalnie . oby sprawnie poszlo zeby nie meczyla sie porodem a potem cc.

A ja sie przewrocilam jak z wanny wychodzilam i centralnie na brzuch ale mala sie rusza a wizyta na 13.30. Mam nadzieje ze usg zrobi bo sie nie zapowiada na to.

Wspolczuje nocy nieprzespanych ale i ja mam to samo, jak te Wasze skurcze wygladaja? Ja mam tak że swoja droga takie twardnienia ktore trzymaja kilka sekund a innym razem takie bole jak na okres i to ostatnio sporo ich.

Ja tam moge byc nastepna w kolejce. Wyprawka gotowa. Jeszcze tylko przez weekend dopne wszystko na ostatni guzik z gondola do wozka i moge isc.

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Kejti Ty się tak w kolejkę nie wpychaj [emoji6] bo ja termin razem z Tobą mam a psychicznie gotowa nie jestem wcale [emoji12]

Katrineczka może ciśnienie skoczylo po info princeski.

Może będą próbować sn a jak nie będzie postępu to jednak się nad nią zlituja i będzie cc.

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
Kejti właśnie z tym wychodzeniem z wanny najgorzej :( zawsze się czegoś trzymaj mam dokładnie tak jak ty i to są te bezbolesne, a jeszcze mam takie ze mnie mocno zepnie aż się zginam i puszcza, ale mało ich mam jak do tej pory
Daj znać jak po wizycie.

Ja się denerwuje ze Princessczka ma kwit na cc a tam tego nie uznają...
Emalka wlas nie przed mierzylam, ale teraz po info mam taki goracz na polikach ;)
 
Katerineczka dobrze ze przypomnialas. Muszę do rossmana. Ja uzywalam domol sensitive on taki delikatny jest , później wszystko na sterylizator ktory stal na stale obok suszarki do naczyn i na wieczór do mikrofali:d

Emalka dlatego ja sie wpycham a Ciebie wpuszczam na koniec;)

Jestem w 33. tygodniu ciąży <3
 
Może coś ten jej doktorek załatwi jak zadzwoni do niego że się zaczęło. I on zadzwoni na oddział.

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
Jejku dziewczyny jak czytam o waszych porodach to ciesze sie jak głupia co bajmniej jakbym sama rodzila :-)
Obstawialam że Princeska bedzie pierwsza to się ciut pomyliłam bo druga listopadowka rozpakowana.
Trzymam kciuki kochana za Ciebie! Czekamy na wiadomosci od Ciebie :-):-*

Moim skromnym zdaniem wątek z lista rozpakowanych listopadówek bez komentarzy jest wporzadku. Tak jak jest watek listopadowych Mam i zawsze mozna szybko wejsc i na 1 stronie ma sie czarno na białym kto kiedy ma termin skad pochodzi itp. Wydaje mi sie ze ten wątek z rozpakowanymi dziewczynami byłby tez wporzadku bez komentarzy żeby na szybko mozna bylo wejsc i zobaczyc kto juz urodzil i kiedy jaka waga i tym podobne. A gratulacje mogą byc tu albo na jeszcze innym wątku jak myślicie?
 
reklama
Weszłam na chwilę, a tu takie wieści... Priinceseczka, powodzenia, oby sprawnie poszło!
Mam nadzieję, że nie będą na siłę się upierać przy SN, jeśli szybko nie pójdzie...
Katerineczko, też mnie wkurza to, że ktoś ma papier na cc, a szpital sobie go nie uznaje... w końcu to ginekolodzy położnicy, a nie np. kardiolodzy, ortopedzi, okuliści itp., nie są alfą i omegą...

Keejti, oj, uważaj i upieraj się przy usg.

Co do wątku oddzielnego, to ja bym się zgodziła z Niką pod tym względem, że nie chcę być na otwartej liście, gdzie każdy może wejść, kto się dowie, kiedy poród i po nicku przeczytać wszystkie moje posty, ale to już jak uważacie, ja Wam napiszę na głównym albo na wizytowym ;)
 
Do góry