reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Widze, że tez z badzo nie pospałyście. Mnie boli głowa. Po wczorajszych wrażeniach pewnie. Jeszcze tuż przed snem wzięłam dwie nospy i już brzuch całkiem się uspokoił. Serio już sie wczoraj bałam, że zaraz będę się zbierać całkiem do szpitala. Miałam podobny epizod z Zu, ale to było w dużo wcześniejszej ciąży i wtedy wyciszali, a teraz to bym pewnie już rodziła. Chyba musze zaopatrzyć się w meliske.

Jestem w 37 tygodniu ciąży[emoji480]tp.8.11[emoji64]
 
reklama
Joasia-mnie tez glowa bolala...
Cisnienie w nocy 130/80 takze spoko. Teraz mialam krew pobierana (chyba pierwszy raz w zyciu tak dlugo mi pobierali...i mialam wrazenie ze fikne), probke moczu oddalam do analizy i czekam na obchod. Gin.i lekarka ktora mnie przyjmowala mowila ze co do decyzji o cc to w szpitalu podejmuja czy robic (spoza szpitala zadne badania ani swistki sie nie licza) i ze mam nalegac o konsultacje kardiologiczna na dzisiejszym obchodzie... takze ciekawie :-)

Co do skurczy to mnie w nocy cos bolalo, ale ja nie potrafie okreslic czy to za sprawka spojenia czy to skurcze. Na pewno nie byl to typowy bol jak na okres.
Maly tez strasznie dokuczal. Chyba za duzo wrazen mu dostarczylam
Milego dnia dziewczyny :-*
 
Ale dygalam w nocy .. co się przebudze to czuje skurcze ,trochę bolesne , i od wczoraj biegunka ..

jestem w 36 tyg ciąży :) bedzie syn <3 , TP 11.11
 
Mi mąż też zawiózł próbkę do badania jak nikt się nie interesuje za bardxo to musze sama cxy mam to białko cxy wciąż nie, oby nie.
No nieźle Priinceseczka z tym cc... to jest właśnie to o czym ja nieustannie myślę że mi też tak powiedzą może jak tam pójdę, jeden lekarz jedno inny drugie... ale ty masz już tez dużego Dzidka to chociażby z tego względu cc, przecież jak nic przekroczy Mały 4 kg, czy się mylę?

Joasia Iza ja też biegam do kibelka, no i od wczoraj już chyba wiem co to skurcze, mam i niebolesne z twardym brzuchem i bolesne ale tak ze dwa tylko od wczoraj jak do tej pory. I strasznie mnie mdli.
 
Firana dużo siły dla was , ogromne gratulacje :)

Mnie wieczorem skurcze chycily juz są coraz dłuższe i coraz mocniejsze polazilam trochę po mieszkaniu nie przechodziło weszłam pod prysznic długi nadal skurcze pomyślałam ładny pech mama z siostra o 18 pojechały na lotnisko a mnie akurat wtedy chyta ... ale przeszło jeszcze kilka razy w nocy mnie przebudzily skurcze , oby jak najszybciej przeszły ale na to nie ma szans ...

Moi chłopcy na śniadanko zazyczyli sobie omlet z dżemem musiałam przy patelnia stać ...

Dziewczyny ma któraś konto w mBanku ? Nie wiem co jest grane wczoraj weszło mi chorobowe poszłam na zakupy place karta a tam odmowa z bankomatu tez wypłacić nie mogłam dobrze ze koleżanka miała gotówkę i 200 zł prawie za mnie zapłaciła ... nie wiem czy znowu mają jakieś problemy czy jak ??
 
Katerineczka- no juz teraz wazy maly 3800g. Tutaj kaza rodzic po ludzku nawet takie po 4500;-) dzisiaj slyszalam ze przyszla jakas dziewczyna pochwalic sie malenstwem i polozne pytaly czy wazylo 4700 tak jak sie zapowiadalo to powiedziala ze nie, 4300g wazylo i naturalnie wyszlo...
Jestem pewna jednego jesli beda jakies komplikacje przy porodzie to drugi raz nie zdecyduje sie rodzic w moim miescie... pojde do Warszawy i koniec. To niby 100 km wiec kawalek drogi jest ale przynajmniej tam rodzaca traktuja jak czlowieka a nie jak zwierze :-)
 
Princeska naprawdę każą rodzić nieważne jaka waga? Czyli możesz mieć cc tylko przez kardiologa?

Moja znajoma ostatnio w styczniu rodziła na Józefowie była zadowolona ale u niej szybko poszło zaczęło się ok 2 w nocy po 6 była w szpitalu ą o 9 Julek był na świecie.
Natomiast moja siostra mieszkająca w Radomiu dwójkę dzieci rodziła w Iłży.

Jestem w trakcie 35 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji253][emoji480][emoji322]
 
dzień dobry

Kliska a fotograf oczami modelek?

dziewczyny ale straszycie tymi skurczami, ja choć jeszcze sporo czasu i żadnych nie mam to udziela mi się od Was to napięcie

Linka mm omlet z dżemem też bym zjadła ;) ale robić się nie chce :p
 
reklama
Hej.
To widzę , że się już zaczęło na dobre. Teraz jedna - po drugiej będziemy na porodówce lądować;-) ;)
Skurcze też mam , nawet po kilkadziesiąt na dobę ale to ewidentnie przepowiadające bo raz , że są krótkie , a dwa, że nieregularne. Do tego wczoraj po badaniu niespodzianka w postaci plamienia.

Princeseczka- dobrze, że ciśnienie się unormowało. Co do cc przy dużym dziecku to chyba nie wszędzie to praktykują. Rodziłam synka 8 lat temu w szpitalu, który był bardzo polecany przez Fundację Rodzić po Ludzku. Jak się później okazało u nich to "rodzić po ludzku " oznaczało właśnie za wszelką cenę naturalnie. Podejrzewali, że synek może ważyć między 4.5 a 5 kg i mimo wszystko dali tylko oxy na wywołanie i męcz się babo. Ostatecznie i tak po kilkunastu godzinach zakończyło się cesarką,

Linka- konta w M Banku co prawda nie mam ale spotkała mnie kiedyś podobna sytuacja. Miałam kasę na koncie i robiąc zakupy w Biedronce nie mogłam zapłacić kartą- odrzucało mi transakcję. Jest tam też bankomat- próbowałam wypłacić- sytuacja jak wsześniej- odmowa . Zadzwoniłam po wyjściu ze sklepu do banku i okazało, że to była wina systemu sklepu( bankomat również w nim był), a nie banku. Spokojnie wypłaciłam wtedy w innym bankomacie.

Miłego dnia mamusie
 
Do góry