reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Skrzat kto chodzi ten chodzi. Ja w ubiegłym miesiącu wyszłam 2 razy. Dziś wyjde trzeci - do gina.

Milagros ja nawet mam apetyt, ale zaczne stopować słodycze, bo widzę, że rossssnę [emoji6]

A tak w ogóle to mam dość często skurcze Braxtona-Hicksa. Nie kojarze tego z poprzedniej ciąży w takich ilościach, bo byłam na no-spie i pewnie łagodziła, ale przyznam, że mnie to strasznie wkurza.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Joasia a co to za skurcze? Tzn czytałam o nich a to innego czytać tak o a co innego tak od samego źródła :)

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Hej dziewczyny.
Nie mogę się ostatnio z niczym odrobić, więc i mało czasu na pisanie mam.
Pisałam ostatnio o 500+, że nie dostałam jeszcze żadnej decyzji i faktycznie nic mi nie przyszło, a tu niespodzianka wczoraj i kaska na koncie za 5 miesięcy:happy: Nie wiem tylko gdzie ta decyzja zaginęła- albo listonosz zapomniał zostawić awizo albo ktoś odebrał za mnie np. teściowa i zapomniała mi dać...:dry: Będę musiała zadzwonić do Urzędu, czy decyzja była odebrana.

Co do opadania brzucha to ja też jakoś nigdy tego u siebie nie zauważałam. U innych widziałam, że brzuszek już nisko, ale mnie się zawsze wydawało , że mój wysoko.

Jeśli chodzi o psiaki to już kiedyś pisałam , że mam 12 letniego dalmatyńczyka. Kochany piesek tylko strasznie głupiutki i niestety linieje cały rok więc wiecznie wszędzie pełno jego kłaczków. Kocham to bydlę;-) ;) ale drugi raz na dalmatyńczyka bym się już nie zdecydowała. Jeśli miałam bym teraz kupić pieska to jedynie jakiegoś malutkiego. Duży pies+ średnie mieszkanie+ duża rodzina to nie jest najlepsze połączenie.:no2:

Miłego wieczoru mamusie.
 
Mama4 super że Pieniążki są :) ale może faktycznie teściowa odebrała albo listonosz nie zostawił awizo u nas to się często zdarza :/


Pytałam położnej o ten mój brzuch i mówi że taka moja natura i że brzuch zawsze miałam nisko a że zmienil położenie nie znaczy że sie obniżył a że dziecko jest większe więc i kształt brzuszka się zmienia. I że nie każda ma wysoki i okrągły, i należę do tych z niskim i szpiczastym brzuchem :)


Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Martini ja celulititisu:) nie miałam nigdy i nie mam , rozstępów też ale jakie ja mam włoski ciemne na udach i pod pępkiem teraz :o to o jejciu ... :o

jestem w 29tyg ciąży
 
Iza ja tez mam takie wlosy o_O tyle ze od poczatku ciazy mi tak wyrosly. Nie sa ciemne ale dlugie brrr.

Martini to za pewne woda nagromadzona w oraganizmie. Ja tez mam :-(
 
Princeseczka obysmy to zgubily po... :p bo powiem szczerze malo atrakcyjnie to wyglada, a zawsze nad morzem sie zastanawialam jak mozna miec takie dupsko i o - sama mam :D
 
reklama
mi się też posypał celulit. ale wole chyba to niż rozstępy.

Co za marny dzień dziś miałam, przewegetowałam cały na kanapie. tylko dwa prania zrobiłam.
przed chwilą zjadłam kanapkę bo już nie mogę z tą zgagą. podziwiam ludzi którzy męczą się z nią na co dzień. w życiu bym nie powiedziała że to może być tak nie przyjemne. bleee
 
Do góry