reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mila-tylko ze one sie wydluzaja. To przez ten rosnacy brzuch one eosna razem z nim:-( do porodu to caly brzuch mi zetnie. A po bio oil lece jutro. One jeszcze rozowe wiec teoretycznie da sie z nimi cos zrobic ale jakos w cuda wierzyc mi sie nie chce. Ale jak to mowia tonacy to i brzytwy sie chwyta...
Z wlosami akurat nie mam problemu. Ale moge polecic wcierke Jantar. Mozecie poczytac na necie. Mi pomogla po spaleniu wlosow farbowaniem
 
reklama
Princeseczka próbuj póki są właśnie różowe nie będziesz później żałować że nic nie probowalas robić, mi tych na tyłku też przybywa ale odcień się zmienia.

Emalka dziękuję, chyba zakupie przy okazji. Iza mi Radical pomagał ale to było przed ciąża teraz nie używałam. Wylalam głupia ostatnio :/

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Ja tez mam cellulit i to ile a nigdy nie mialam . cale uda. A cos na te zatrzymywanie wody mozna poradzic?
I tez mam wloski na brzuchu takie czarne blee
Joasia u mnie bardzo czeste te przepowiadajace powiedzmy tak raz na godzine no czasem raz na dwie ale czasem i czesciej. Ale ja nic nie biore chyba ze bolesne to wtedy magnez i nospe a tak to niech macica cwiczy

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hmm u mnie stoi ten Jantar w szafce, użyty kilka razy bo aplikacja tego do szału mnie doprowadzała. może powinnam się z nim przeprosić. :)
 
A ja w dalszym ciagu nie moge rozpoznac tych przepowiadajacych :-/ tylko te kolki mialam dopoki nie zaczelam lykac magezu

Emalka-mnie tez wkurzalo i ja aplikowalam strzykawka :-) :):laugh2: strzykawka tez mnie wkurzalo ale przyniosl efekty:-) fryzjerka sama mowila ze mloda czupryna mi rosnie no moalam pelno krociotkich wloskow. Tez mam jeszcze jedna buteleczke bo kupilam kiedys w biedronce w promocji i lezy i czeka na to az mi sie zachce ja wcierac :p
 
Wydaje mi się dziewczynki ze na włosy nic nie poradzimy bo to przez zmiany wewnatrz naszego organizmu i żadne wcierki na razie nie pomoga.

A ja mam pytanie o ... hemoroidy. Czy ktoras z Was ma lub miala w poprzedniej ciąży? Nigdy w życiu czegoś takiego nie mialam. Taki guzek mi wyskoczył. Czytałam ze od ucisku macicy takie coś się może zrobić. W pon. Mialam wizyte i się o to nie zapytalam a to mi właśnie w pon. Wyskoczylo. Nie boli tylko taki dyskomfort no i przy podcieraniu musze uważać. Nie chce panikować ale kurcze wkurza mnie On i nie wiem tez jak bardzo powinnam się tym przejmować

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Milką zostaw te włosy ! Cellulit mam na tyłku potem schodzi..

Seboradinem uratowałam wypadanie , miałam prawie łyse zakola na głowie gdzie raczej miałam dużo włosów wkleję wam fotkę z ciazy i potem z czasu jak wypadały choc te wszystkie gdzie bardzo było widac jak jestem łysa prawie wywalilam , ale po tygodniu kuracji zaczęły mi włoski odrastać wiec teraz na bank na liście do zakupu po porodzie !;) a mojemu tacie wytarła łysinka od kasku to tez dałam to zaczęły malutkie odrastać - szok sam używał jeszcze ze 3 mce musiałabym zapytac jak teraz bez niego .

Na rozstępy dziewczyny kalogen w czystej postaci

Firana ja niestety mam ta przypadłość ciążowa :/ tez na szczęście bezbolesna ale sa :/ używam posterisanu maści i cyclo3fort tabletki na żylaki 3x1 bez recepty jest jedno i drugie ale
Z zalecenia lekarza , czy jest poprawa nie wiem bo nadal sa... Ale nie krwawią nic sie nie dzieje i ostatnio rodziłam z nimi nie popękały , wiec teraz tez liczę tak o nie "zadbać" nh nadal
Rodzic SN;) ta maść i czopki sa jeszcze sobie kup na pewno a tabletki jak chcesz , w aptece pytałam o to czy w ciazy mozna to powiedziały tez ze
Tak a czesto jak cos jest nje Kk to mi powiedzą:)

Joasia no mnie nie wiadomo czy przez re skurcze dzis wypuszcza a swoją droha wyobraźcie sonie ze 3 dzień nie mogę zrobić kupki- miałam juz 3 czopki glicerynowe dostałam syropek i nic. Mowie albo mi gdzieś wyżej w jelitach sie zatrzymało albo nie wiem co bo jem sporo ... A druga sprawa ze chyba juz do końca ciazy bede robic z czopkami ze strachu przed tym wypadnięciem krążka .




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Hej,
Kolejny dzień a ja nie spie albo od 4 albo od 5 rano. Pozniej w południe mnie muli i padam na twarz.
Cellulit mam na pupie ale mialam go ciut jeszcze przed ciążą. Dla mnie to gorsze pd rozstępów. Wprawdzie ich nie mam ale pomarańczowa skórka jest dla mnie najgorsza.
Z włosami u mnie jest odwrotnie, zaczęły rosnąć jak szalone nie nadążam farbować odrost, miesiąc temu malowałam a tu już czarna plama na głowie.
 
Ja też mam fajne włosy ;-) za to łysieć będę na wiosne ;-)

No dobrze czułam, że te moje skurcze dziwne. Dziś w nocy to już co chwile były. Dobrze, że mam w domu no-spe, bo bym nie dała rady zasnąć. Wzięłam tuż przed zaśnięciem i o 4.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Joasia ja też mam skurcze często i w nocy mnie wybudzaja wszystko zaczyna powoli szykować się do porodu ;) czasem kilka kroków zrobię i brzuch twardy jak skała ...do tego juz maluch duży i jak ruszy się to aż taki tępy ból czuje a tu jeszcze 2 miesiące przedemna
 
Do góry