reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Dzisiaj babka w sklepie zaczepila mnie że chyba niedługo poród bo brzuch już nisko. Oglądam sie w lustrze niby jest nisko, ale nigdy nie byl super wysoko. To raczej niemożliwe żeby mi już brzuch opadł. Kiedy wasze opadały?

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Milagros mój też jest niby nisko. Całą poprzednią ciążę taki miałam, a tak na prawdę do samego końca w szpitalu położne mówiły, że jeszcze nie opadł i w sumie nigdy nie miałam wrażenia chodzenia jak kaczka.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia ja chodzę jak kaczka od 25tc ale to przez to spojenie więc tym się nie sugeruje, fakt czuję nisko brzuch, ciągnie mnie w dół ale bez przesady.. zapytam dziś położnej. Wydaje mi się że taka moja natura ale koleżanka również ciężarna była właśnie u mnie po rzeczy to też mówi że jakoś dziwnie nisko mam brzuch. I tylko mnie wkurzaja :)

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia właśnie zetknęłam wydaje mi się że mój jest na takiej samej wysokosci jedyna różnica to wielkość i to że Twoj od góry jest delikatnie zaokrąglony a mój to jak skocznia Małysza :)

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Oglądałam zdjęcia na Google to w sumie obie się nie łapiemy jeszcze na opadniecie ;)

Twój przynajmniej jest okrągły bo mój to taki flak hahaha :D

A jak z apetytem u Ciebie?
U siebie zauważyłam spadek. Nic mi nie smakuje, a jak jem to skubne jak kura. Jedyne co to pić mi się strasznie chce

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Ja tez nigdy nie wiem jak jest z opadaniem tego brzucha. Z Basia dzień przed porodem byliśmy na imieninach i wszyscy ze mam wysoko brzuch etc. a ja następnego dnia urodziłam wiec bądź tu mądry. Teraz np jak byłam na usg lekarz powiedziała ze małe jest nisko bardzo, ze musi główki szukać bardzo nisko... Ale np mi sie nie wydaje ze brzuch mam bardzo nisko. Pewnie główka mi na ta szyjkę ciśnie... Ja wam zazdroszczę chodzenia, ja siedzę w tej chacie i siedzę... kupiłam dziś 3 pieluszki muślinowe he he niezła wyprawka to juz z rzeczy nowych mam 2 paczki pieluch i te muślinu szt. 3 [emoji28][emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry