reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Emalka ja nawet po wodzie mam zgagę hahahahahaha :D

Martini ceulitis mi się okropny zrobił na tyłku i udach, rozstępy mam na pośladkach i póki co nigdzie indziej a co do włosów pod pępkiem też mam, czarne i długie :/ ale nie obcinam bo boję się że zrobi się ich więcej.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
reklama
Milagros ja z wlosami tez nic nie robie. Bo boje sie buszu. A na brzuchu wyszly mi rozstepy w dolnej partii brzucha. A to dopiero 30 tc gdzie do konca :-( i smarowanie jak widac gucio daje. Mysle zeby bio oilem zaczac je traktowac skoro juz sa. Bo nic innego mi nie przychodzi do glowy
 
Princeseczka ja smaruje tym z rossmanna, perfecta mama i Oliwka i widzę że są bledsze, ale myślałam też o boi oil bo podobno super działa też już na rozstępy które się pojawiły myślę że po wypłacie zainwestuje. Czytałam że najważniejsze żeby nawilżać i natłuszczac jak już się pojawia bo jest jeszcze szansa coś z nimi zrobić :)


Emalka mi włosy też :/ wszędzie jest czarno

Używała ktras szampon seboratin na to?


Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Milagros te skurcze Braxtona-Hicksa to czuje jak coś mi sie zbiera od dołu macicy i ją bezboleśnie ściska przez chwilkę. To jest całkiem normalne na tym etapie ciąży, ale mnie się wydaje, że mam za często. Średnio co godzine lub czasem częściej. No i dlatego gin dodał mi dziś lutke i no spe. Gdyby nie szyjka to bym mogła sie nie przejmowac, ale przy szyjce może być różnie.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Dziękuje Joasia :)
U mnie chyba tego brak, czasami mnie coś złapie w brzuchu ale myślę że to od tego spojenia lutke jakby co biorę :)
Ja to się wgl boję że nie rozpoznam że mam już skurcze :D

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Joasia u mnie chyba tez to samo co u Ciebie ale czestotliwosci jest nie raz ,1 x dziennie nie raz co drugi dzien, ale powiem teraz we wtorek lekarzowi o tym.
 
Mój mąż używa tego seboradinu wcierki i szamponu. Od jakiś dwóch miesięcy jak zobaczył że mu włosy lecą i popadł wtedy w lekką paranoje. Jeszcze nowych bardzo nie widać ale już nie wypadają. Także chyba coś tam działa

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
reklama
Martini no ja też miałam 1-2 razy na dzień i nie kazał sie przejmować jak mowilam na poprzedniej wizycie, ale od wczoraj to na prawdę mnie juz to wkurza.

Jestem w 30 tygodniu ciąży
 
Do góry