reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mama czworki-super ze myslicie o atrakcjach dla dzieci mimo konca wakacji:-)
A z tym sloikiem calkiem nieglupi pomysl :-D

Co do wod to na sierpniowkach byla laska co jej wody saczyly sie dwa dni i lekarz na ip uznawal ze to ucisk na pecherz. Takze roznie z tym.
U nas to chyba Aob pisala ze przed wyjazdem na porodowke jeszcze wody scierala wiec musimy ja "zaatakowac" jak wroci :-)

Martinia-super ze czujesz sie juz lepiej:-)

Ja ostatnio poprzestawialam sobie pory spania. Jak maz ma 1 zmiane to budze sie o 4 zasypial o 7 i budze sie o 10 :-D dzisiaj jeszcze wyprawilam sie w miasto autobusem do dziewczyny bo oglaszala sie ze ma bodziaki i rozmiar 68 kupilam. Maz o niczym nie wie bo on juz zakaz na zakupy mi wydal, ale oplacalo sie i nie moglam nie skorzystac :p
Swoja droga to byla pierwsza wyprawa autobusem w czasie ciazy. Dwa razy starsi ludzie znalezli mi miejsce w autobusie. Jeden Pan przytulal sie do okna zeby mi wygodniej bylo. Na wybojach czulam jakies ciagniecia tak jakby zaraz mialo mi sie cos tam urwac. Ale przeszlam sie, nie mialam kolek a to najwazniejsze:-)
 
reklama
Martini super ze czujesz się lepiej :)

Skrzat mi odejscie wód właśnie się kojarzy z takim plusk ;)
Moja mama poszła siku, wstaje a tu dalej leci, myślała że to brat tak uciska na pęcherz no ale leci i leci a to wody były :D

Mama czwórki super że planujecie wyprawy :)
My w przyszły weekend chyba też pojedziemy w ciągu dnia nad wodę a we wrześniu na 3dni nad morze jeszcze :)

Princeseczka ja też ciągle mówię że już starczy a ciągle bym coś chciała kupować, albo co wchodzę do sklepu to wacham kosmetyki dla dzieci [emoji23]

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
w końcu odzyskałam ciszę i spokój w domu bezcenne :D szwagier zabrał dzieci więc odpoczywam
teraz będę starała się być na bieżąco z Wami
 
Zabijecie mnie za te zdjecia :*
1471630182778.jpg
1471630189260.jpg


Mama mi dala duzo jablek z sadu i zaczely sie psuc wiec juz dzis musialam je koniecznie spozytkowac , tylko kto to zje nie mam pojecia ale zamroze jedno i bede miala do lodow na urodziny Julka, podgrzeje tylko;)

Czy to jest normalne ze po tym znieczuleniu calu bok mnie boli, ciezko mi buzie otwierać juz nie mowiac o jedzeniu.

Gaga to dobrze teraz odpoczywaj troche:)

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1471630182778.jpg
    1471630182778.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 203
  • 1471630189260.jpg
    1471630189260.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 207
Keejti a co bylo robione u denysty? Jesli mialas dobre znieczulenie i na dole to moze schodzic ok 4 godz i czuc takie dziwne odretwienie i lepiej nic nie jesc dopoki nie zejdzie znieczulenie - mozna sie niezle pogrysc ! Jesli mialas lecznie kanalowe- zab moze pobolewac do 3 dni po zabiegu, jesli mialas wymieniane wypelnienie - byc moze jest za wysoko i pod sila nacisku moze bolec.
 
Martini mialam wiercone dosc gleboko i w to plomba. Znieczulenie dwa razy z obu stron zeba , nie czuje odretwienia tylko bol wlasnie a robione o 10. Zobacze jak jutro najwyzej tam zadzwonie

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Keejti jak jest gleboka prochnica to moze cokolwiek pobolewac przez jakis czas - niestety. Zobacz nagryzajac czy nie masz za wysoko i jesli faktycznie do jutra Ci nie przejdzie to zadzwon,ale moze byc tak ze caly weekend bedziesz odczuwac.
 
Do góry