reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Wiecie co..spać nie mogę tylko czytam czy te sterydy mają wpływ na ruchy dziecka..od wczoraj prawie ich nie czuję , jak zdazy się raz na pare godzin to bardziej takie muśnięcie jak na początku ciąży kiedy zaczyna się czuć ruchy dopiero ..jutro chyba podjade do przychodni niech babeczka sprawdzi czy wszystko ok ..aj ..

jestem w 29tyg ciąży
 
Milagros leciał na canale+, ale ja wczoraj już odłączylam sie od neta i po filmie poszłam spać i dlatego nie odpisałam.
26.08 też będzie leciał o 19:15.

Jestem w 29 tygodniu ciąży
 
Ja juz leżę od początku tygodnia praktycznie, strasznie słabo się czułam, co jakiś czas skurcz mnie łapał krótki, aż się zginalam w pół. Widzę ze lezenie pomaga i czuje ze moze tak juz bedzue musialo zostać. W poprzedniej ciąży leżałam ostatni miesiąc to może teraz i dwa, do tego mam coraz częściej arytmię i duszności. Nawet po herbacie czy czekoladzie, wydaje się niemożliwe ale jednak. Zgage juz mam codziennie w nocy. Trochę pomaga zimne mleko i migdaly.

I co Iza mają wpływ? Mój też się czasem mniej rusza, a tak w ogóle to jak czasem piszecie że Was kopie Dzidzia w żebra to u mnie tego wcale nie ma. Rusza się, brzuch faluje, ale to nie boli. A odkąd jest głową w dół to wysoko prawie wcale go nie czuje, nawet sobie wkrecalam, że nóżkami tak nie rusza...
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie o szczepieniach przeciwko meningokoko,pneumokokom i rotawirusom? Szczepilyscie swoje dzieci?

Jestem w trakcie 28 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Do góry