reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Priinceseczka mnie w pierwszej ciazy tez bolaly piersi i byly mega drazliwe...

Wiklinka fajna sprawa jak dzieci tak potrafia kilka jezykow.. szczerze im zazdroszcze...

Lilith moze juz gore dzis odpusc... ciesze sie ze laczysz sie ze mna w bolu z tym mysleniem :)

A ja chcialam jechac po ksiazke do biblioteki i co i auto nie odpalilo bo akumulator padl :/
 
reklama
Czesc dziewczyny[emoji4]

Tempo w jakim drukujucie jest porażające. Pogoda nie służy dzisiaj u mnie więc lezakowanie na calego[emoji38]

Lilith, nie szalej tak z tym sprzątaniem[emoji4]

Wiklinka, zazdroszczę takiej możliwości. Sama bym chciala nauczyć dziecka od początku mówić przynajmniej w dwóch językach. Zawsze to łatwiej umieć np angielski od startu.

Kejti, dobrze ze sytuacją u Ciebie się unormowala. Ja to zawsze największą panikę przeżywam w czwartki (czarny czwartek bo o dziwo zawsze wtedy jakieś plamienia się pojawialy)

Linka, ja bym chyba dym zrobiła jakby moja teściowa taki numer wywinela.

Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę ze znacie już płeć. Ja jutro dopiero 2 trymestr zaczynam[emoji4]
 
karola zeby samemu uczyc jezyka trzeba naprawde znac go perfekt , zeby nie uczyc z bledami . Ja zazdroszcze dzieciom native speaker'ow. Ja osobiscie nie czuje sie na silach uczyc mlodej angielskiego mimo , ze tak rozmawiam z mezem i mloda wylapuje , ale zdaje sobie sprawe , ze jest to jezyk nie zawsze poprawny gramatycznie i bez akcentu i pozniej te bledy bedzie bardzo ciezko zlikwidowac.
 
Dziewczyny lece na spacer bo nie wysiedze z nerwow, nie moge sobie miejsca znalezc :(. Wejde jeszcze po poludniu napisac jak bardzo sie stresuje:( W nocy wyjezdzamy. Milego dnia dla Was
 
Wiklinka, masz rację dlatego ja sobie mogę tylko pomarzyć. Ja język kalecze A mąż mówi po angielsku ale tak jak piszesz z błędami A to nie o to chodzi żeby te błędy przekazywać.
 
Aob z nawalajacym myśleniem mam zupełnie tak samo :p

Keejti moja kuzynka ma ciemnego męża, ale jakoś się nie spotkałam żeby miał z tego powodu nieprzyjemności.



Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie dużo zależy od środowiska, czy to mała wieś czy duże miasto. Ale ludzie są bardzo nietolerancyjni i chyba to nie idzie w dobrym kierunku.

Lecimy dziś do banku. Tak bym chciała żeby się udało. Ale ja jakoś negatywnie ostatnio o wszystkim myślę. Ciekawe czy może skoro jest karany przypuszczam że będzie konieczna rozdzielnosc i kredyt na mnie za poręczeniem teścia. Z tym małym haczykiem że ten teść strasznie nieslowny raz mówi że pomoże a zaraz może mu się odmienić to najgorsze. Ze tez człowiek nie może być niezależny od nikogo

Napisane na LG-D315 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Keejti to kciukaczki!!

Wiklinka tylko po pl. Nigdynie mówiłam do niej po angielsku szczególnie, że jakoś ekstra mi to nie idzie czy też naturalnie.. Ona chyba ma hiszpański lepiej opanowany od polskiego.. Nawet w szkole nie odwaza się jej dać na tłumacza do Pl dzieci i wszędzie w kartach mam wpis, że angielski to pierwszy język. Mąż z nią teraz tylko po angielsku ale on gada tak, że go nikt nie odróżnia bo bardzo silny akcent. Ma tylko ang znajomych wiec mu się pl zaciera i słów zapomina to dość normalne.
Moj Dex tez po angielsku gada. Choć słowa typu, sprzatam, zbieram, maluje mówi pięknie po pl. Ale przedmioty po ang. Judycie książki Czytalam po pl, pl bajki w tv, uczyłam od małego czytać po polsku i nic. Przyjęła angielski. Moja rodzina się z nią nie dogaduje jak się zdarzy na skypie. Ktoś jej wiadomość zostawi, to muszę przeczytać.. Trudny przypadek, nie wiem gdzie błąd popelnilam.. Na ang.grupy chodzila od 18m a do przedszkola od 2r.z.

Aob ogarnelam. Nawet jakimś cudem mlodego polozylam i idę prasować ha! I pranie rozwiesic.

Karola a co tam u ciebie??
 
Do góry