reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ojej a mnie piersi zaczęły drażnić tzn sutki dopiero od jakiś 2 tygodni i zrobimy sie w końcu piekne ;D ale pieszczoty ich kojarzą mi sie z początkami karmienia :)

Wiklinka słodko hehheh

Lilith a Twoj maz jest jakiej narodowości ? Kurcze no tak nie lubię angielskiego z wysp zdecydowanie wole amerykański :)

Kejti kciuki by sie udało , jesli pracodawca da Co zaśw dla banku ze przedłuży Ci umowę nie powinno byc problemu . Jesli zdolność pozwoli oczywiście .



2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Lilith, na szczęście wszystko w porządku u mnie. Od jakiś 2 tyg spokój. Żadnych plamien. Niby nakazane mam odpoczywanie ale ja juz w miejscu usiedziec nie mogę. NajgorsZe tylko ze jak dolegliwości znikały tak od piątku nasilily się podwójnie. Mdli mnie tak ze szok. Jeśli nic się nie zmieni to w weekend majowy 26-29.05 pojedziemy trochę odpocząć od domu nad J. Żywieckie. Tam moge sobie lezakowac bez końca No chyba ze pogoda nie wypali. No i widoki pooglądać bo wypad w pobliskie góry to nie wchodzi w gre[emoji12]
 
Lili chłopcy zawsze zadowoleni ze są u teściowej bo robią tam co chcą tylko my mamy później problem bo nie można ich opanować i ciągle bunt i wygaduuja głupstwa dzieci ze u babci lepiej jest itakie tam a mnie roznosi od środka . Mój juz do niej dzwonił ze tak być nie może a ta lamentuje udaje że płacze nic to tej baby nie dociera , tłumaczenia ze jak bierze ich do siebie raz na jakiś czas to musi trzymać się naszych zasad

Netia nie martw się niedługo wszystkie będziemy nazekac ; )
 
Emka polskiej hihi.

Kocham zywieckie!! 18 tam miałam i kazdacwolna chwile spedzalam.. Z rodzicamj tez. Mąż niedaleko ma cześć rodziny. Szczesciary..bardzo mi brakuje takiego wypoczynku. Do Szczyrku tez bym się wybrała..
Ech brak mi domu czasem.. Wole góry zdecydowanie niż to co tu..
Karola to miłego wypoczynku i Oby tylko pogoda Ci dopisała!

Majdaczek ty tez możesz pokozystac oj.

Gaga no niestety.. A probowalas receptur Ivi??

Netta witaj w klubie.. Choć u mnie humor do dupy na maksa..

Linka to trochę głupia sytuacja. Bo żal, skoro dzieci zadowolone ale jak takie potem problemy to nieciekawie znowu.. A ona żadnych zasad nie wprowadzi co? Tylko by gadala tak tak a wyszloby to samo??
 
reklama
Do góry