reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
A ja juz po, wlasnie robi się klafior, brokul i fasolka noo zachciało mi się warzyw w tej tłustej bulce tartej i nic innego bym nie zjadła.

Ciasto gotowe, blat juz się robi zaraz drugi.. A po obiadku reszta.

Gaga a Twój Ci nie przywiezie jak wracać będzie?
 
obawiam się, że zanim on będzie wracał to ja już będę spała bo on późno teraz wraca to nie będę mieć siły czekać na niego
 
Lilith skąd Ty bierzesz siły [emoji5] od rana walczysz z różnymi tematami. Ja to dziś totalna dętka ledwo zakupy małe zrobiłam. Już mnie tyłek boli od leżenia. Pogoda beznadziejna. To nie jest mój dzień [emoji58]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, właśnie wróciłam od dentysty- kamień usunięty :d dałam rade!

Byłam też na zakupach, zakupiłam 3 kiecki, baletki i 2 pary rajstop dla ciężarnych, bo tak mi najwygodniej w pracy.

apropo pracy... dziś poczułam w podbrzuszu po prawej stronie przez 5 sekund takie bulgotanie, czy jak to okeślić. Nigdy wcześniej tego nie było. Miała któraś z Was tak? Czy możliwe że to dzieciątko? to niecały 14 tydzień dopiero
 
Mania-ja tez pierwsze bulgotania czulam ledwo po 13 tc :-) bulgocze do tej pory hehehe :-)
Podobno na poczatku te bulgotania to ruszajacy sie maluch tyle ze jest jeszcze za maly aby poczuc porzadnego kopniaka;-)
 
reklama
Lilith podziwiam :) jutro poodpoczywaj..

Ja dzis padam.. troche sie pokrecilam, cos tam sobie porobilam ale bez szalenstw i jestem bez zycia.. jutro tez za duzo nie poodpoczywam raczej..

Noo u mnie babelki byly a dzis juz kilka razy takie pukniecie poczulam :) ciesz sie strasznie :D

Keejti i jak? Cos udalo sie zalatwic w banku??

Lilith zapomnialam wczesniej napisac.... tez martwie sie co z diabliczka i jej synkiem.. mam nadzieje ze to tylko brak czasu powoduje ze nie pisze..

Wiklinka trzymam mocno kciuki za pomyslnosc sprawy :)

Gaga zdrowka duzo :*

No nic nie mam glowy do pisania.. zreszta dla mnie to juz pozna pora haha :)
Milego wieczorku :*
 
Do góry