reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Linka bosko masz ♡♡♡♡ te musniecia ♡♡♡♡
Zacznij pić nałogowo napar z pokrzywy ( poczytaj czy w ciąży mozna) Teraz jest najlepszy okres bo jest mloda i mozna zebrac a jak nie to kupic w zielarskim . Na fb mam grupę zilowo lecznicza jak chcesz moge Cie dodac .
Moja koleżanka wiele lat borykają się z anemia i złymi wynikami. Jeździła po lekarzach, piła soki różne , jadła buraki itp . Ciągle coś i jej malutki tak samo. Zaczęła pić pokrzywe a potem inne zioła. Wyniki ma zaskakujace
Uuuu dobrze że Cię tknelo z sąsiadem
Niuunia witaj :)
Żana witaj
Ivi cudowności wyczarowalas wooow
Lilith piękna Ty ♡♡♡ super że nie ma torbieli a wizyta tuż tuż
Jak pięknie już widać brzusio a malutki przeslodki ♡
Wiklinko duomox można spokojnie
Ostatnio gin mi pow ze podobno od czerwca na NFZ zamiast lekarzy mają zajmować się położne. Jeszcze nie przeszła ta ustawa i mam nadzieję ze pójdzie w sina dal
Zęba zrobiłam. Wstawila mi sztuczniaka, niczym się nie rozni i jestem happy. Zapl 300 zł

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mama 4 mi właśnie chodzi o tego Espace hi hi tylko wiecznie nazwę przekręcam na escape haha

Diabliczka dawaj na pw namiary na grupę z chęcią dołączę
ja lubię zoiulka i takie specyfiki do picia ;)
 
Diabliczka jakoś sobie nie wyobrażam prowadzenia ciąży przez położną. Obecnie podobno położne też mają możliwość prowadzenia ciąży i jakoś nie widzę tłumów kobiet walących drzwiami i oknami do ich gabinetów. O ile jeszcze prowadzenie prawidłowej ciąży przez położną , jakoś można sobie wyobrazić to co z wszelkimi patologiami typu plamienia, bóle czy twardnienia. Położna nie ma prawa wykonywać Usg ,które na wczesnym etapie jest jedynym sposobem żeby przekonać się czy z dzieckiem wszystko w porządku. Ciekawe jak to będzie wyglądało jak przyjdzie kobieta z plamieniami. Najpierw położna przeprowadzi badanie fizykalne a później co??? Wyciągnie szklaną kulę, czy będzie wróżyć z kart , czy nie jest to np. poronienie zagrażające lub w trakcie, czy zarodek nie obumarł. Paranoja
 
Witam nowa mamę ;-)

Diabliczka super ze ząb zrobiony :D
Ja dziś leżę cały dzień i czuje się gorzej niż jakbym maraton przebiegła czyli lepiej wychodzi mi bycie w ruchu
 
Skoro już dołączyłam to z ciekawości zapytam jak wy dziewczyny przychodzicie te ciąże ? Jak sie czujecie? Bo u mnie mdłości jeszcze nie przeszły, wymioty są umiarkowane ale mam niezły spadek wagi powinno być 56 kg a mam 48,5 [emoji4] a jak to jest u was ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak ostatnia sierota poparzylam się patelnia smażąc naleśniki. Palec boli jak cholera i to wskazujący. Zła jestem sama na siebie [emoji34][emoji35][emoji22]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Diabliczka, to super, że nie ma różnicy :)

Słyszałam o tym prowadzeniu ciąży przez położną, ale to program pilotażowy i tylko wybrane placówki do niego przystąpiły. Wszyscy lekarze, z którymi rozmawiałam, a z tego co wiem, to i położne krytykują ten program. Podobno np. kobieta nie może wybrać sobie położnej środowiskowej, która może przyjść do niej jeszcze w ciąży, a potem w połogu, tylko to będzie musiała być ta z placówki, a często są to szpitale, no i nikt sobie nie wyobraża, że położna porzuci dyżur i będzie pacjentki w domu odwiedzała.

Patryśka, witaj :)
 
reklama
Linka jakby co to przypomnij jakbym zapomniała
Mama czwórki ja i mój gin też nie. Stąd mamy nadzieję że to nie przejdzie, ale Polska jest zdolna do wszystkiego...
Patryska witaj napisz coś więcej
Millagros ja poscieralam kurze, umylam na szybko 2 okna i już ledwo odkurzylam. Jeden pokój już mam prawie ogarnięty z szafą włącznie, teraz kolej na nast. Muszę sobie rozgraniczyc bo sił brak. Teraz strasznie boli mnie brzuch. Napina mi się ehh

Kurczę powróciła mi znów alergia. Tzn z niej się człowiek nie wyleczy ale...odczulilam się ost raz jak byłam z Sz w ciąży i teraz w maju masakryczny katar zatykajacy i to wieczorem...w dzień czasem lejacy. Ogólnie taka słaba i ból głowy

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry