reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2016

A któraś z was pisana teraz że torbiela wchłonęła się ..ja zapytalam mojego czy mógłby zerknąć to przejechał tylko po tej okolicy gdzie były i powiedział że raczej nie ma ale żeby wiedzieć na 100% to musiałby zrobić dowcipnie USG a to nie wskazane ..i nie martwić się ..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aob jeśli ktoś zapyta co u nas itp a głównie jak pyta czemu nie pracuje to wtedy mówię więc moja rodzina wie, mojego tylko niektórzy bo ich mało obchodzi [emoji14]

U nas pogoda piękna wcześniej trochę wialo ale od wczoraj spokój ;)

Sąsiedzi nas o 7obudzili, puścili sobie telewizor tak że u nas słychać bez problemu, czyżby impreza od rana? [emoji14] albo na złość bo im nasz klimatyzator się nie podoba :)

Linka też bym się bała o takiego sąsiada chwila k nieszczęście gotowe... Nad moją mamą mieszka pijak nie Stary facet ale wiecznie coś, a to mieszkanie zalane a to jakieś awantury. Policja to częsty gość.
A co do auta ja również myślę o jakimś vanie badz busie na przyszłość ale totalnie nie wiem co warte uwagi bo nigdy mnie takie auta nie kręciły ;)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Iza lekarz widzę podejście super. Powinien zrobić żebyś była spokojna tym bardziej że coś wcześniej w tym miejscu było.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Iza to ja lecę po te spodnie ubiegne Cię haha tylko to pewnie nie mój rozm. Ja mam legi z Lidla. A w tamtej kupowałam spodnie w house na gumkę w pasie :dd
Cho na lody:d czy juwenalia obchodzisz? :d

A ja za chwilę na kawkę do siostry i jej sukienki pomierzyc bo jak nie to na zakupy muszę lecieć.

A w c&a jest - 20% jak ktoś lubi, są i ciążowe
 
Iza ja. Nie prawda że dowcipne. Miałam cyste sprawdzana tez bardzo dokładnie przez brzuch w 8tc jak prywatnie bylam, babka pięknie pomierzyla, Widac ja było bardziej niż malucha. Wczoraj gość dokładnie oglądał i nic nie było.

Linka tez miałam takiego sąsiada i jednak brak mi go.. Wiadomo czemu. Z tym, ze do niego regularnie przyjezdzaly pielęgniarki.

Milagros..core Ci będą budzić tak.. Oby po nocach szaleć nie zaczęli. Może teraz tak tego nie odczuwasz ale jak maluchowibedzie przeszkadzać to Tobie jeszcze bardziej.

Wiklinka ja amo jadłam, 3 kursy na samym początku ciąży.i na zeby tez kiedyś dostałam. Jestbardzo bezpieczna i działa.

Ivi powodzenia!

Gaga tez bylam pidczytac i jak Iza pisze ale czas leci, szok.. Dopiero na serducho czekalam a teraz już na płeć i ruchy.

Aob wiesz, zejezdzi. Nie za dużo ale jednak. No i jeszcze nie byłam w takim miejscu by musiał siedzieć bo należy, wiec nie wypróbowałam.

Idę wstawiać jajca i potem za sałatkę się biorę..lenia mam mega..
 
Lilith jak mi dziecko będą budzić to będę do nich lazic po nocach, nie będą mieli lekko. Bo zaczynają mnie wkur... Porzadnie. Wiecznie zarowka na klatce wykrecona. Syf ze aż. A im wentylator za głośno chodzi a chodzi tak samo głośno jak lodówka :/ ich argument "bo oni tu sami mieszkali i mieli ciszę" debile jak Ci Twoi drzwi otworze to od razu zaglądanie do środka.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Hejka po krótkiej przerwie.
Nie mam kiedy pisać , tyle zajęć ciągle.
Zmęczenie związane z pierwszym trym. trochę odpuściło więc żyję znowu na pelnych obrotach.
U nas w sumie po staremu. Zarejestrowałem się na dodatkowe badania, które ma precyzyjnie określić kiedy doszło do zarażenia toxo i niestety badanie jest nierefundowane a koszt to 550 Plus koszt pobrania i wysyłki krwi do Bytomia:growl:. Wynik będzie za jakieś 2 tygodnie i ostatecznie zadecyduje o robieniu lub nie amniopunkcji więc z mojego punktu wudzenia badanie jest konieczne bez względu na cenę.

Lilith- z zapartym tchem, czytałam historii o Twoich prenatalnych. Bardzo się cieszę, że się udało. Zdjątka super- nie wiem dlaczego ale mnie się cały czas wydawało, że Ty ruda jesteś albo blondynka jak synek:-D A tu taka ładna brunetka :tak:

Wiklinka- współczuję zęba. Brałam w poprzedniej ciąży Augumentin, brałam go też kilkakrotnie karmiąc piersią i nigdy żadnych komplikacji nie było. Oby opuchlizna jak najszybciej zeszła.

Diabliczka- utraconej jedynki serdecznie współczuję. Dobrze, że są metody tymczasowe na uzupełnienie ubytku. Po rozwiązaniu chyba najlepszym rozwiązaniem jest implant, tylko niestety cena nie jest niska. Ale to jednak jedynka...

Ivi- przebrania super. Bardzo fajnie wyszły i pewnie nakład finansowy mniejszy, niż przy zakupie gotowych.

Linka- super, że jest samochodzik.My właśnie będziemy coś kupować, tyle, że wana na razie nie zmieniamy i zostanie ten Ford, którego już mamy 4 lata. Może się jakoś pomieścimy, kupimy tylko bagażnik na dach.
Właśnie skończyliśmy spłacać leasing na niego więc weźmiemy teraz w leasing coś małego dla mnie.U mnie jeszcze dodatkowy problem dochodzi bo ja tylko na automaty mam prawo jazdy, więc wszystkie z manualnymi skrzyniami odpadają. A jak się skodą jeździ?

Synek pojechał dziś piewrszy raz na samodzielny wyjazd z zuchami. Pisałam Wam kiedyś o tym, bo miałam wątpliwości, czy go puścić. Pojechali na 2 dni i powiem Wam, że się dzisiaj popłakałam jak odjeżdżał. Tak sobie pomyślałam, że dopiero co tuliłam takiego maluszka do piersi, a tu już sam na wyjazdy jeździ. Za szybko czas płynie...
 
Milagros masz przesrane. Tacy to zatruć życie potrafią. Naslijcie teściów na nich hihi. Oni się mogą dowalac do wszystkiego i robić specjalne złośliwości by Wam życie utrudnić. Ja z moimi tez szaleje i jak mi cholernie żal domu to koniec. Dostali juz mega upomnienia z miastowego,to uciszyli się w głównym ale mszcza się i przenieśli halasy na tyły do Cory..o 24 ja i budzą. A synowi pukaja w nocy w ścianę..kiepy nam wrzucają na pidjazd..ostatnio ichni znajomi na tym samym poziomie zaczęli nam wjazd zastawiac.. Nie no, mówię Ci jak nie tak, to srak..
Tylko nie wiem co zrobię z kotami z ogrodu ech..

Mama czwórki bardzo drogie to badanie..
Pamiętam jak pytałaś czy synka wysyłać. On pewnie mega podekscytowany co?
Normalnie mam prawie czarne włosy ale co do koloru to inna sprawa tez, ostatnio na rudym 6 bylam ale długo w ciazy nie farbowalam i w 5 tc na wszelki wypadek zwykły kolor nalozylam by tak dramatycznie odrostu widać nie było.. Czekam na większą siłę i wolę i wale ognista czerwień chyba.. Albo wrócę do platyny..

U mnie prawie porobione, jeszcze jedno pranie, cebula i bitek.. Ale aż mi się mega niedobrze i słabo zrobiło w tej kuchni ech..

Wiklinka ja Ci szczerze amo polecam.. I bierzesz pod uwagę, że w obecnej sytuacji infekcja jest gorsza niż leki? Szczególnie, że możesz wziąść te zupełnie bezpieczne.
 
reklama
Lilith ja juz wczoraj wzielam w nocy pierwsza dawke bo zdajesobie sprawe ze zakazenie gorsze niz antybiotyk. Wzieabym wczesniej ale byly przeboje w aptece.Wyslalam meza po augumentin przyniosl mi jakis inny antybiotyk bo farmaceuta mu polecil. Ubralam sie ,pojechalam do apteki i mowie ze chcialam augumentin bo ten lek skonsultowalam z lekarzem.facet do mnie ze ten lepszy.Ja sie nie pytam co lepsze tylko daje nazwe i oczekuje tego co chce. Jak mu na koncu wykrzyczalam , ze jestem alergikiem , nie znam tego leku co mi dal ani mojej reakcji na niego i jezeli napisze mi oswiadczenie ze bierze pelna odpowiedzialnosc za moja reakcje na lek i zrdowie mojego nienarodzonego dziecka to ja ten lek wezme.......szybko pobiegl po augumentin.
 
Do góry