reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

Dwie godziny temu pytałam o paznokcie. Później zaczęłam się szykować do endokrynologa na wizytę. Poszłam siku, podtarlam się i zobaczyłam krew. Nie był to krwotok, ale krwawienie, jasno czerwone. Zadzwoniłam do mojej ginekolog i kazała jechać na izbę
Aktualnie jestem na oddziale do jutra. Jestem po usg i bąbelek zyje, rusza się i serduszko bije. Taka ulga
🥰🥰🥰 Mam nisko łożysko. Nic więcej nie wiem. Tak się bałam ze poroniłam. Ja zwariuje w tej ciazy chyba 🤕🤕
Współczuję stresu. Najważniejsze że maluszek ma się dobrze.
Lekarze nie mówili skąd mogło być krwawienie?
 
reklama
Współczuję stresu. Najważniejsze że maluszek ma się dobrze.
Lekarze nie mówili skąd mogło być krwawienie?

Możliwe że od za niskiego łożyska, które z czasem powinno się podnieść. uprawiałam seks i miałam orgazm dwa dni temu. To też mogła być przyczyna. Leżę sobie i czekam na lekarza. Jeszcze podbierali krew do badania, będę was informować.
 
Trochę mnie dziwi bo ostatnie badania tarczycy robiłam w styczniu tego roku i było wszystko okej ale właśnie od jakiegoś czasu miałam podobne objawy z tym, że o lekkim nasileniu jedynie włosy leciały wręcz garściami (w sumie nadal lecą).
Czyżby w tak krótkim czasie coś się mogło zadziać, że powstało hashimoto🤔

W takim razie mam nadzieję, że i mnie pomogą 😊
to tak zdradliwa choroba mnie z tyg na tydzień dopadła i najgorzej że tak naprawdę zdiagnozowano ją po roku ..
 
Do góry