reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Mama czwórki skoda mi się dobrze jeździ tylko jest w gazie i bardzo często trzeba biegi zmieniać w moim ka zadko to robiłam i ładnie wyciągał pod górę i się zbierał ... a skoda cięższa i gaz i jest inaczej jedyne co mnie w niej irytuje to totalny golas radio i koniec nawet centralnego zamka niema no i światła trzeba włączać i wyłączać a do tego przyzwyczajona nie jestem ka robiło to samo ;)

Wana to ja Voyagera albo renaulth escape , z tym ze escape po mieście odpada bo to bus juz jest praktycznie ale skoda z nieba spadła wiec może być teraz bus ;) na dalsze wyprawy
 
reklama
Linka baardzo mi się podobają jak i stre tak i nowe Voye.
Reno za to zupełnie.. Ale mają dobre opinie jako auta duże.

Wiklinka rozumiem. Tylko bierz go regularnie i do końca, to też ważne.
Ale dziwny gość ten aptekarz.. I dobrze mu nagadalas, szkoda tylko nerwow było.
 
Lili ja miałam scenika kiedyś super się sprawował bardzo duża miejsca dla rodziny z 2 , 3 dzieci super ... Voyager dużo miejsca tez ma ale jadąc na wakacje albo w góry bądź weekend gdzie kol wiek u nas raczej escape wygrywa wielki pakowany wóz .. a w dodatku tani bo one bardzo tracą na wartości
 
Linka dzięki za opinie, ale zadne z tych aut mnie nie urabia :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Mama czwórki jak to na automaty? Dziwnie tak. Ja mam normalnie prawo jazdy na biegach robione i nie wyobrażam sobie czymś innym niż automat jeździć.

No niestety czas płynie ale fajnie że synek pierwszy wyjazd i fajnie że puscilas. Mówiłaś że niedaleko to zawsze można podjechać. Nie dzwoni że teskni?

Wiklinka dobrze nagadalas ;)
 
Keejti tu też tak jest. Jak prawko robisz na automat to tylko takim jeździsz. Na zwykle masz osobne prawko.

Linka u nas Reno drogie zas Oooo.
 
Wiklinka, cieszę się, że już lepiej, tylko szkoda nerwów straconych przez wiedzącego lepiej farmaceutę...

Milagros, mam nadzieję, że sąsiadom szybko się znudzi. Co to za argument, że mieszkali dotąd sami i mieli ciszę, to niech się do domku wolnostojącego przeprowadzą i to na odludziu, w bloku/kamienicy trzeba liczyć się z innymi.

Tez nie wiedziałam, że jest osobne prawko tylko na automaty, musiałam sprawdzić, człowiek uczy się całe życie :)

Nie miałam ochoty dziś na obiad i były omlety z borówkami i malinami, a na kolację mam pastę z wędzonej makreli, wiem, że w ciąży niewskazana, ale mówiła do mnie w sklepie, a jem i tak bardzo rzadko, więc skusiłam się :)
 
Katerineczka maz mi przywiozl aaa
 

Załączniki

  • IMG_20160507_153225.jpg
    IMG_20160507_153225.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 47
Byliśmy na spacerku na łąkach, potem na wypasionym placu zabaw, zaliczyliśmy kiłbasy z grilla , sprzedawame przy łąkach i lody włoskie.Teraz pora się poobijać.

Lilith Szymonek faktycznie podekscytowany był bardzo , wczoraj nie mógł zasnąć a dziś jak go o 6.30 budziłam to w ciągu dosłownie 5 sekund wstał -jak nigdy

Linka ja już chyba kiedyś pisałam że mamy Forda s max 7os. Ale powiem Ci że żadna rewelacja i ciągle się coś psuje. Kupiliśmy go bo to faktycznie wypasiona opcja była - skóra, czujnik parkowania i inme buzery typu Dvd w zagłówkach w sumie w porównaniu do innych w niewygórowanej cenie. Ja do amerykańskich samochodów mam mega zaufanie bo wcześniej mieliśmy Forda Windstara i mieliśmy nim bardzo poważny wypadek na autostradzie-(tir wymusił pierwszeństwo) wpadliśmy do rowu, z dachowaniem i koziołkowaniem włącznie i wlaśnie dzięki temu że to Ford to wyszliśmy z tego tylko ze złamaną ręką-ja, a mąż z uszkodzonym barkiem. Świadkowie mówili,że byli przekonani że osoby będące w samochodzie nie przeżyły tego wypadku a my mieliśmy w sumie tylko niegroźne dla życia obrażenia. Ja z tych dwóch to zdecydowanie wybrałbym Voyagera. Nie wiem jak w tych nowszych Renault Escape Ale starsze wersje były robione z jakiegoś tworzywa a nie z blachy i powiem szczerze że takiego samochodu trochę bym się jednak bała.Edit pokićkałam coś z tymi Renaultami. Ty pisałaś o Escape , a teraz mąż mi mówi że to Espace były z plastiku.Sorki za zamęt

Keejti- u nas w rodzinie ciągle były automaty i mąż mnie trochę na tych automatach uczył. Najpierw na placu manewrowym później na wsi jeździć. Jak urodziła się Emilcia-miała 2 miesiące, a ja do pracy musiałam szybko wracać to postanowiłam że tak najszybciej zrobię prawko. Bo raz, że jeździć już trochę umiałam automatem a 2 że u nas to raczej mało popularne i egzaminatorzy nie uwalają tak jak na zwykłym. I faktycznie zdałam za pierwszym razem a na tym mi głównie zależało. Egzaminator pierwszy raz w życiu miał taką sytuację. Mam teraz w prawie jazdy kod ograniczenia do automatów. W każdej c hwilii bez dodatkowego kursu mogę iść na egzamin praktyczny z manualną skrzynią.
Synek ni dzwoni bo zakazali im brania komórek.:-( :(

Zmykam na domowy seansik filmowy z meżulkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiklinka współczuję zęba ale to też uroki ciąży
Lilith oni jakoś inaczej robią ten mostek ale to.nic
Millagros ale Ci dała z tą sukienka ...Ale ja bym się tak nie stresowała bo możesz jeszcze ciutke przytyć a skrócenie też szybko idzie. Uszka do góry
Edit doczytałam i rozumiem już
Joasia jak ślicznie ♡♡♡
Koalka to masz chyba to samo co ja . 8 lat to super tfu tfu
Współczuję sytuacji z babcią ale dobrze że chociaż Ty byłaś ♡♡♡ Mi niby odeszło złe samopoczucie a wciąż powraca ...
Linka a to Cię fajnie zaskoczył ♡
Emalka pochwal się
Ivi zdolniacho :*



Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry