reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Wiklinka nie wiem czy jeden kurs starczy na cala ciaze, nastaw się na powtórkę.

Katerineczka zdarzyko mi się w chińskim jesc grzyby. Lody teraz jeszcze włoskie.. Pycha.

Keejti ha tez mam w domu dla mlodego :-)

A jak to się stało, że w Kanadzie wyladowaliscie? Jak dziewczyny piszą teraz już powinno być bardziej z górki choć niepokój zawsze pozostanie a po porodzie przyjdzie nowy..
Masz tamtejsza lekarke czy pl??
Tu z dziewczynami jest super, zawsze można się wyzalic i wsparcie znaleźć, wiec pisz często. Wiesz już kto mieszka w brzuszku?
Takie wymioty mogą być normalne. W ciazy z córką miałam niepowsciagliwe i jeszcze po cc wymiotowalam nieustannie..
 
reklama
Lilith nie strasz .....kurcze jak ten bol znowu wroci to sobie leb urwe :/ No i nie chcialabym sie faszerowac antybiotykami pol ciazy :( a i zeba nie wyrwe bo to dolna czworka wiec wolalabym ratowac.Kurcze ale mi ta ciaza daje w kosc:/jak nie krzyz to zeby , jak nie zeby to brzuch ....do listopada to juz mnie chyba wszystko rozboli
 
Wiklinka dasz radę do listopada. Bo jak nie my to kto [emoji5]

Ja się najbardziej boję że nie dam rady właśnie w listopadzie [emoji38]

Patryska witaj,widzę że zasięg naszego forum przekroczył już ocean [emoji5]

Z palcem już dobrze trzymałam pół wieczora w woreczku z lodem bąbla nie ma jest tylko odretwialy. A naleśników pozazdroscilam wczoraj czytając forum [emoji5] i wyszło jak wyszło. Ale były pyszne. Z dżemem owocami i bitą śmietaną [emoji486]

Dziś pierwszy raz od dwóch tygodni udało mi się pospać prawie do 7. Jupi. Ostatnio budzę się po 5 i koniec spania [emoji35]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilith : Mój mąż dostał kontrakt w firmie Kanadyjskiej która nas sponsoruje oraz pomaga nam przy całej emigracji takze naprawdę nam sie trafiło. A co do lekarza to tak mam Polkę ta kobieta jest przecudowna naprawdę cieszę sie ze na nią trafiłam! Nie oznacza to ze tutejsza opieka jest zła ale lepiej jest mi wytłumaczyć wszystko po polsku niż po angielsku. Tylko tyle ze ta moja doktor od pół roku nie przyjmuje już porodów takze przepisze mnie do innego lekarza Kanadyjczyka który podobno ma ocenę 10/10 z Ze wszystkich okolicznych lekarzy którzy zajmują sie porodami. Wiec w sumie jestem spokojniejsza trochę, chociaż jeszcze go nie poznałam, jakoś w połowie czerwca mam go poznać :) a co do maleństwa to w pierwszym tygodniu czerwca sie dowiemy co tam nosze [emoji4] dlatego ze tutaj usg na rozpoznanie płci robi sie miedzy 18-20 tygodniem ciazy.


 
Patryska super wpis :) bywaj i pisz często. Witamy
Ja też mam tarczyce od 1 ciąży i ciągle na lekach jestem
Wiklinko trzymaj się robaczku :(
Emalka ja też codziennie 4/5 :/


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny :-)

Patrysja witaj:-)

Wiklinka tule mocno. Oby bol zeba juz do Ciebie nie wrocil!

Dziewczyny, czy Wam w czasie ciazy tez tak rosna wlosy na brzuchu?? U mnie jest masakra wczesniej mialam krociutki meszek a teraz zaczyna sie robic coraz dluzszy choc nadal to meszek... juz chcialam to ogolic ale TZ mowi zeby dala sobie spokoj bo wlosy stana sie wtedy grubsze. Leee
 
princeseczka hormony szaleja nie martw się po porodzie wróci wszystko do normy ;)

Powoli będziemy się szykować bo idziemy na rynek na urodziny Michalka 2 letniego który ma siatkowczaka , i będzie wielka impreza za datki tort i kawa wiec trzeba wspomóc rodziców , bo chcą go wysłać do stanów tak jak ostatnio ta dziewczynkę ..

A nasza Zuzie odwiedziła pani z hospicjum i podjęli się opieki od pierwszej wizyty , i teraz pielęgniarka do siostry zagląda 2 razy w tygodniu waży mała i pomaga , dużo tłumaczy i przede wszystkim z siostra rozmawia , bardzo siostra zadowolona z opieki tłumaczyła jej ze jak mała będzie po operacji to będzie codziennie na zmianach opatrunkow i td jak będzie miała mieć podawany tlen wypożycza jej sprzet i tez będzie codziennie .. lekarza dostała na telefon 24 na dobę jakby coś zaczęło się dziać i rehabilitant będzie przyjeżdżał do domu a nie będzie musiała z nią jeździć :) a tak się wzbraniala przed tym :)
 
Wiklinka bardzo Ci współczuję sama dopiero co przestałam męczyć się z zębem :( a kręgosłup i brzuch ciągle obecne :/ może u Ciebie też dziewczynka? :D

Linka super że bierzesz udział w takiej akcji, chodzi Ci o ta Lenke co poleciała? Dobrze imię kojarze? Bo wcześniej przed nią poleciał Piotruś, to akurat rodzina znajomego.

Princeseczka nie zauważyłam włosów na brzuchu ale wszędzie indziej rosną jak szalone a na głowie wiecznie tłuste umyje kilka godzin i znów kaszana :/

Patryska fajnie że wam się udało z pracą i wyjazdem :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Iza spokojnie, sny trzeba interpretować na odwrót :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry