reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Diabliczka ale super, że ząbek juz jest! Wiem jaki to luksus hihi. Uwazaj na siebie..ja ostatnio tez przeginam i dziś wyraźnie to odczulam.

Emalka polewasz zimna woda?? Do jutra powinno być lepiej.

Witam nowa mamę, napisz coś o sobie.

Opel Zafira jest niezły jeśli chodzi o cenę i gabaryt. A te renonajnowsze tu nie wprowadzili buraki hihi.

Moj maz nad Fordem EDGE myślał ale w tyle osób to za mały..
Nowy smax mi się marzy ale Tyle kasy zas nie mam..

Nie wiedziałam o tych położnych..U was to ogólnie cyrki są ze wszystkim, nic tylko uciekać..

Mama czwórki tesknisz? Moja w zeszłym roku tez jeszcze nie mogła zabrać telefonu.. A tam nie było..

Mlody spi, idę na film i sałatkę ale szal.

I na pewno do kogoś coś pominelam grrr..

Aaa Diabliczka tez mam ten katar.. Weź kup sobie to do plukania zatok.. Działa super tez przy alergii.
 
reklama
Kilka słów o mnie hmmmm w skrócie mieszkam w Kanadzie z moim aktualnym mężem wzięliśmy ślub 26 grudnia takze jesteśmy jeszcze swieźi [emoji39] ja mam 23 lata a Maciej ma 24. Staramy sie o stały pobyt w Kanadzie a razem jesteśmy od 5 lat :) w zeszłym roku 3 lutego poroniłam 7 tygodniowa fasolkę..a w dniu dzisiejszym jestem w drugiej już ciazy 14 tydzien zaczyna nam sie jutro :) bardzo bałam sie starać przez jakiś czas o dzieciątko bo wciąż miałam w głowie ze z następna ciąża stanie sie to samo, ale postanowiliśmy w styczniu ze postaramy sie i jeśli nie wyjdzie to wtedy odpuścimy i w innym czasie zaczniemy starania. Dostałam miesiączkę w luty i po niej mieliśmy niekontrolowane stosunki po czym miesiąc pózniej dowiedzieliśmy sie ze zostaniemy rodzicami [emoji173]️ wiadomo ze pierwsze 8 tygodni to była nieustanna walka z myślami potem każde uczucie wilgotności powodowało ze biegłam do łazienka sprawdzać czy to nie krew, ale moja paranoja minęła mi po pierwszym usg i pierwszym usłyszanym biciu serduszka [emoji7] wciąż pracowałam ale to była praca fizyczna pewnego dnia poczułam zbyt duże uczucie mokrosci miałam lekko różowe a potem brązowe plamienie okazało sie ze z dzieciątkiem jest wszystko w porządku a takie małe plamienia czasem sie zdążają. Mimo wszystko od tamtego momentu jestem na zwolnieniu lekarskim, ciąża przebiega bardzo dobrze wszystko z dzieckiem jest w porządku ale mamusia jest trochę osłabiona miałam sytuacje ze zemdlałam i wylądowałam w szpitalu bo mój organizm jest zbyt mocno osłabiony. Takze od 10 tygodnia musiałam przyjmować kaZdy pokarm w postaci płynnej dlatego ze wszystko co zjadłam to wymiotowałam. Moja waga jest trochę niska ale moja Pani doktor mnie uspokaja i mówi ze jestem szczupłej budowy i brzuszek oraz waga przyjdzie w swoim czasie :) przyjmuje kwas foliowy oraz witaminy ciazowe:) mam takze tarczyce ciążowa która mnie troszkę niepokoiła ale podobno lekki maja wszystko ustabilizować :) takze tyle o mnie:) aktualnie czuje sie dobrze wciąż męczą mnie poranne mdłości ale zauważyłam mniejsza ilośc wymiotów co daje mi tyle radości i siły [emoji2]


 
Witam Patryska, teraz wszystko juz będzie dobrze, dobrże ze jesteś już na zwolnieniu, my w dużej ilości tez :)

Diabliczka szybko ci poszło z tym zębmem. Super!

Emalkadream weź kubek z zimną wodą i trzymaj w nim palec. Godzina i przejdzie
Ja wam mowie dziewczyny nie przrpacowywac mi się tam ;)

Ja dziś zjadłam pyszne gnochi z borowikami i poledwica, mam nadzieję że mi te grzyby nie zaszkodzą hmmm

Wiklinka i jak po antybiotyku?

Milagros ja ciebie rozumiem u mnie też był jakiś problem z krawcowa w ciąży. .. wiesz kiedy odebrałam suknie ? W piątek dzień przed ślubem. Ale miałam, jakie stalowe nerwy wtedy, na starość jestem coraz bardziej nerwowa. W tym roku mamy rocznicę 10 lat...
 
Cześć Patryska!

Lilith z tym uciekaniem to racja i pomyśleć że mogłam się przenieść na stałe do Mannheimu z zapewnionym mieszkaniem i praca dla męża. Q sama z tego zrezygnowalam bo chciałam zostać w kraju. Są momenty że żałuję.

Narobić Wam ochoty? Dostałam Kinder bueno moje ukochane i czekam na pizze:d
 
Patryska już musi być dobrze :-)

Kejti ja też żałuję że nie zostałam w Irlandii.

Katerineczka ja ogólnie jestem spokojna. Wiele rzeczy rozumiem, ale ta kobieta jest tak nieslowna i tyle razy zmieniała zdanie ze nie jestem już w stanie jej zaufać. A sZkoda mi mojej dzidzia i stresowania jej dodatkowo. ;)
 
emalka o matulu , paluch w wode ewentualnie jak juz bombel tomoze jakas masc na poparzenia dla dzieci ?
keejti oh jak ja cie za to kinder bueno nie lubie :p
katerineczka troche lepiej po lekach , nie ma juz tego ciaglego bolu tylko okresami mnie lapie na chwile ale obchodze sie bez panadolu .polik obkladam lodem zeby jutro jakos z domu wyjsc ....i takim sposobem odmrozilam sobie skore na policzku :/ ale lepsze to niz wyglad chomika
 
Wiklinka zawin w ręcznik lód, możesz też ssać kostki lodu bądź jedz zwykle lody też dobrze działa na zmniejszenie opuchlizny :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Wiklinka oj porządnie cie z tym zębem złapało, wspolczuje ci bardxo

Milagros i dobrze robisz ze masz już inna w razie w teraz nie czas na takie nerwy.

Dziewczyny a wy teraz jecie grzyby w ciąży?
 
reklama
Milagros zawinelam w sciereczke tylko , ze tak mi bylo dobrze po tym antybiotyku , ze zasnelam z tym lodem na policzku :p
Katerineczka oj porzadnie .Chyba wole bole porodowe niz bol zeba .U dentysty nawet nie potrafilam powiedziec gdzie boli bo promieniuje na pol twarzy az po ucho :/ ale jest lepiej niz wczoraj :) cala seria to 6 dni , wezme do konca i oby do rozwiazania wtedy zrobie rtg i niech naprawiaja bo bez kanalowego sie nie obejdzie :/
 
Do góry