reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Ale napisalyscie, ja w lipcu będę lecieć jak dobrze pójdzie ;) ja dziś w biegu zero czasu na nic, Idę poczytać wizytowy i odezwę się wieczorem :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anemia. I tarczyca źle wyszła dlatego się boję co teraz. Wogole się jeszcze nakrecilam z tą Wit a teraz ze takie dawki bralam:/

Jezu tak się z moim poklocilam strasznie że chyba jadę do rodziców
 
Nie mogę z Wami, 25 stron do nadrobienia. No ale nic, siedzę w samochodzie to trochę poczytam.

Wiklinka Tunezji zazdroszczę, chociaż na dłuższą metę bym tam nie wysiedziala, ale w ramach wakacji chętnie :p albo tak na chwilkę np dziś bo tu 7 stopni, zimno i nieprzyjemnie.

Dziewczyny to ja jakiś odmieniec jestem, bo zawsze cieszyłam się z ubranek dla synka :-)

Joasia a od jakiego wieku są te lego duplo?

Princeseczka chińskie zabawki to raczej słaby pomysł dla małego dziecka.

Linka no zależy z której strony, bo Kraków rzeczywiście rozkopany :p mój mąż wręcz odwrotnie ciągle gdzieś mi karze jeździć, a ja nie lubię i uważam że nie potrafię :p

Aob o kurcze, bo jak Cie czytam to zaczynam mieć wątpliwości czy naciskać męża żeby prawko robił :p

Linka ja uważam że w Krakowie akurat w miarę kulturalnie się jeździ, dla mnie chyba najgorsza jest pod tym względem Warszawa i Częstochowa, ale może dlatego, że ja głównie Kraków, to inaczej na to patrzę.
 
Maleducada ja jeśli o Krk chodzi jestem w szoku jak ludzie jeźdza dziś z kilka razy auto pchalo się na nasz pas prost pod auto bez kierunkowskazu dla mnie to nie pojęte jest . Ale pewnie dlatego ze ja niedawno mam prawko a jak mnie uczyli to był duży nacisk na kulturę jazdy
 
Keejti no dokładnie! Mój też bez prawka i się wymadrza. Raz mu pozwoliłam wyjechać i tak się zagmatwal ze masakra, teraz jak chce to mu tamto wspominam, bo mimo, że kiepsko jeżdżę to na pewno lepiej sobie radzę niż on.

Linka ja mojego tez kiedyś wysadzilam z samochodu za komentowanie, to potem taka awantura była, że szok.

Lilith no właśnie z kaszek to jedynie te holle mi się wydają ok, juz wole kleiki, w ogóle na te gotowce dla maluchów bardzo trzeba uważać bo do wielu tyle cukru walą, że szok, nie wspominając o innych "wspomagaczach".

Mama czwórki współczuję, mi tak kiedyś brat męża zajechał patelnie to myślałam, że udusze! Teraz tez w sumie musze wymienić, ale to tak po prostu się zużyla.

Keejti co do cc ja się pocieszam tym, że 2 podobno łatwiejsza.
 
Venuss a czemu sok marchwiowy, szpinak nie? sledz bo surowy tak?? Choc jadlam juz o w poprzedniej ciazy tez..

Linka uwazaj zeby nie zalapac...

Maleducada no moj chociaz jak nie mial prawka to siedzial cicho, ale teraz jest najmadrzejszy na swiecie ehh..

Keejti moze tym razem wyniki beda lepsze..

Lilith sliczne zwierzaczki no ale na chwile dla mnie ;-)

Ja na temat alergii sie nie wypowiadam, bo nie znam sie...wspolczuje Wam...:-\

Milia powodzenia z tym badaniem... moj maly wlasnie niby chodzi sie bawi, ale przed chwila juz prawie zasnal na wycieraczce :-) slabo widze przetrzymanie go tyle czasu.. a dlaczego takie badania robicie??
 
reklama
Do góry