reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Milagros nie, moj jest zdrowy na szczescie.. ja z wit z pewnoscia noe przesadzam, bo ostatnio w moim menu jest niestety malo wit jakichkolwiek... musze sie wziac za siebie, ale jak?

poki co ide spac... bark mnie tak boli, ze szok, a dodam, ze nigdy nic nie mialam w nim robione... nie wiem co mi sie nagle stalo:-\

Dobranoc
 
reklama
Witam was.
Nie mogę się ogarnąć z czytaniem tyle tego.

Ja córkę rodzilam 25 godzin i był poród wywolywany oxy bo odeszły mi wody i tak miałam antybiotyk. Boję się porodu bo wiem co to za ból i ze znowu tyle godzin będzie.

U mnie dieta się nie zmieniła dalej ogórki i pomidory. Gotuję obiad dla męża i córki bo ja nie jestem w stanie przełknąć nic i jak już zjem to wymiotuje tym.

Wczoraj miałam tak kiepski dzień. Strasznie mnie meczulo cały Dzien w łóżku, mdłości, wymioty, osłabienie masakra. Dzisiaj już lepiej chyba po witaminach bo z pl mi przyszly.

Milagros mmr czyli Odra, swinka, rozyczka. W de nawet na ospe szczepia

Dziewczyny współczuje alergii u dzieciaczkow, biedactwa.

Zuzanna idź na l4 nawet się nie zastanawiaj dzidzia najważniejsza.

Mój mąż jest wodnik ja waga a córka rak. Ja nie mogę się ze skorpionami dogadać ha ha ale będzie jazda bo też nie wierzę że rąk się ze skorpionem dogada.

Zmykam spać bo mi się oczy zamykają choć wcale łatwych nocek nie mam wstajee po 4 razy w nocy na sikanie.

Dobranoc i kciuki za wizyty wszystkie
 
Dominika dziękuję za odp :)

Aob więc coś pomieszalam :)

Kejti dlaczego rozwód ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Kejti:-( co jest kochana?? Przeciez bylo wszystko ok! Kochana ja tez mam czasem rozne dziwne mysli mysle ze to hormony nam czasem buzuja i takie durne pomysly podpowiadaja..
 
Lilith - zaczęłam restart akwa 300l:):) zajmie mi to chyba ze dwa dni..na razie odłowilam ryby i zlalam polowe wody dopiero.. Jutro reszta, mycie nowego żwiru itd:) nakupilam dzis roślin i jutro o ile sie uda bede sadzić :):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
0f4f723bfe19a3d09991946824c1e65b.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ivi suuuper!! Co robisz z obecnymi lokatorami? To tam byli nie? Zajmie Ci to trochę ale warto! Cudo masz, ciesz się bo to na prawdę świetna sprawa i jest co pidziwiac. Dawaj znać proszena bieżąco jak czas znajdziesz. Trzymam kciuki za bezproblemowosc!


Keejti co jrst?? Dużo par ma problemy..niestety nie zawsze jest kolorowo. Nie do przejścia to jest? Bardzo go sobie chwalilas..

Corka ma konie na jutro przełożone, to wzięliśmy dzis dzieciaki na plażę huraaaa, fajowo było. Potem do zabawkowego. Pobawilam się tym city oj fajniutki.. I właśnie dotarłam do wyra.
Mieliśmy dzis 20stopni!
 
Lilith na razie rybcie na tymczasie- miski, wiadra itd;) brzęczyki na noc i dadzą radę. Mekki, gurami i skalary na pewno wrócą, gibiceps w piątek jedzie do kumpla który robi mini oceanarium dla jednej z firm (gibek trafi do akwa 20m3;) wiec... Bedzie miał "dobre" warunki:) ). Nie wiem jeszcze co zrobić z papuzimi, bo za Chiny mi nie pasują do biotopu:(
1461190194-0a9b429879b9e7855f1268efeee3bde7.jpeg


Dzis młody mój dostał tez nowego bojownika i trzy samiczki do swojej 80tki :):) i cieszy sie bardzo, tym bardziej ze za bojka sam płacil :):):)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja dzień do dooopy :( nastarałam naszykowałam a maz tak mnie wkurzyl ze plakalam co mi się rzadko zdarza. A na dodatek zaczął boleć mnie brzuch i jestem pewna że to od tego ze się tak strasznie zdenerwowalam...

Ja tez nie lubię swoich urodzin, ale myślałam że doceni ze zwleklam się z wyra z mdlosciami po kokardy.

Jeszcze zamiast mnie wspierać to ciągle gdera ze bałagan u ze ja to już z kolejnym dzieckiem na pewno sobie nie poradzę. ..

A ja odpuścił am teraz przez złe samopoczucie nie sądziłam ze to tak bardzo mu przeszkadza. ..

Keejti moja teściowa tez mi kiedyś doradzila rozwód... wspaniała porada nie ma co.

Z wisielczym humorem idę spać, ale pewnie nie zasne. Pa
 
reklama
Bo w takich codziennych rzeczach jest naprawdę super.
Ah szkoda gadać taka to długa historia. Od września jakoś nawet bym o tym nie pomyślała żeby odejść a teraz niestety znów ;/
 
Do góry