reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Dzięki dziewczyny aż mi lżej, na prawde.. Bo jednak się zestresowalam..

Ivi wiem, bardzo lubię i robie normalnie ale ja miałam ochotę na ten niezdrowy, jasny, raz pieczony raz nie i tylko to, nic innego.. Wiecie zresztą jak to jest.
 
reklama
Dziewczyny czy leciala ktoras samolotem w ciazy ? W przyszlym miesiacu wracamy do domu :) jestem szczesliwa jak nigdy :) . Wracamy bo jednak rodzic chce we wloszech z normalna opieka a nie tutaj w syfiastym szpitalu bez mozliwosci znieczulenia czy porodu rodzinnego.Ale boje sie tych zmian cisnien , czy to aby napewo jest tak niegrozne dla dziecka jak mowia .
 
Keejti swoją droga co Wam powiedzieli co było przyczyna ? Bo nam sporo ulegał sle to nje był refluks było wszystko ok i po prostu minęło jak lekarka mówiła .

Koalka a to nie wiedziałam stad pytam sorki.

Lilith podziwiam za ten zwierzyniec :) super fotki :)
Ja jestem za leniwa mam yorka dziecko teraz druhie dziecko i mam dosc ;p

Wiklinka ja nje leciałam sle planujemy wakacje drugi trym najbezpieczniejszy :)
 
EmKa wiesz co musiałabym wyciągnąć karty bo to już dawno było. Ale niedomykala się jakaś zastawka przy zoladku(? Nie wiem czy dobrze mowie) i zagęszczanie mleka nie pomagało. Pomógł lasec czy tam losec takie granulki. Przestało się cofać. I nie męczyło go tak gardło nie piekło. A też szybko wprowadzilam stałe pokarmy obok mleka.
 
A widzisz to u nas sie zamykało wszystko s zwracał długo , wlasnie najwiecej jak dostawał nowe , wiec dosc pozno rozszerzyliśmy dietę i kilka podejść robiliśmy ... Sprawdzając reakcje
 
Nie mam;(
A martwię się czy wszystko ok. Dzwoniłam do diagnostyki i mi powiedziała że dziś rano wszystkie moje wyniki kurier zabrał do medicoveru a na stronie pusto.

Edit wysłałam męża po pracy i za pół godzinki mi przywiezie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy leciala ktoras samolotem w ciazy ? W przyszlym miesiacu wracamy do domu :) jestem szczesliwa jak nigdy :) . Wracamy bo jednak rodzic chce we wloszech z normalna opieka a nie tutaj w syfiastym szpitalu bez mozliwosci znieczulenia czy porodu rodzinnego.Ale boje sie tych zmian cisnien , czy to aby napewo jest tak niegrozne dla dziecka jak mowia .

Ja lecialam w 6,6 tyg, bedac juz na luteinie I wszystko narazie jest w porzadku i mam nadzieje ze tak zostanie :)
 
reklama
Wiklinka, my lecimy w czerwcu. :) to będzie mniej więcej 20 tydzień i powrót kolo 24 tygodnia. Jeśli wszystko jest w porządku to nie na przeciwwskazań do latania. Słyszałam że lepiej tego unikać w 3 trymestrze :)
 
Do góry