reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

Hej! Ja na zajęciach siedzę i ... Tyłek mnie boli od krzesła;)

Dzis sie juz z ciąża nie kryje, ciekawe kto pierwszy zagada:D


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Gaga92 nie byłam nigdzie bo liczę, że to minie z końcem trymestru :-) Mam nadzieję, bo sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Wczoraj miałam wizytę, napisałam w odpowiednim wątku.

mania trzymam kciuki. Który to tydzień? Bo na tel nie widzę suwaczkow

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Witam sie i Ja z rana :0
Zielony groszek tez mialam wczoraj dola :/ takie to wszystko niesprawiefdliwe;/
Ja jestem spokojniejsza bo mnie Pan doktor chcial widziec za tydzien :) wiec wizyta w srode na 17:20 :)
Żana dobrze ze wrocilas:)
Tak mama blizniakowa byla chyba mrgat? przepraszam jak pomylilam :)
Jakie wy zachcianki macie Ja wczoraj zupe jarzynowa zjadlam cos nowegp;)
Przed ciaza uwielbialam slodkie chipsy a teraz nie tkne tego odrzucilo mnie. A mieso,wedliny tez poszly w niepamiec czuje sie jak wegetarianka jem tylko jogurty suche bulki jablko banany i nic wiecej. Dzis z rana mdli caly czas. oh kiedy mi to przejdzie ? ;) Co do coli mam na nia ciagle smaka ale unikam....
 
Ivi - jakieś przywileje na uczelni ze względu na ciąże będą?

netta- u nas też się często zdarzało, że dziecko z nami spało, zwłaszcza na samym początku, jak karmień było dużo w nocy. Niby piszą, że się nie powinno, ale czasem nie bardzo było wyjście. Jak alternatywą było zawalenie całej nocy z dzieckiem przy piersi- na siedząco to kładłam maluszka z nami.

Dowód na huśtawkę emocjonalną: przed chwilą się rozbeczałam , jak moja najmłodsza tańczyła i śpiewała do piosenki " Mam tę moc", najstarsza z kolei patrzyła na mnie podejrzanie:oo2:
 
Ivi współczuję, że musisz siedzieć na zajęciach.

U mnie w grupie pierwsza koleżanka zapytała czy nie jestem czasem w ciąży jak byłam w 4 mies, podobno się domyśliła bo twarz mi się strasznie zmieniła :p niektórzy do porodu nie wiedzieli :p

Zielony groszek - to raczej ciążowe nastroje, pewnie niemal każda z nas tak ma.

Netta zazdroszczę takich nocek, u mnie też było karmienie juz co 2-3 dni, budził się oczywiście ale nie dawałam cyca, a od kilku dni ciągle chce, chyba przez te zeby.
 
Gaga92 nie byłam nigdzie bo liczę, że to minie z końcem trymestru :-) Mam nadzieję, bo sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Wczoraj miałam wizytę, napisałam w odpowiednim wątku.

mania trzymam kciuki. Który to tydzień? Bo na tel nie widzę suwaczkow

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

w OM już leci 8 tydzień, ale miałam późno owu wiec wychodziłoby 6 tydzień... jak byłam 23.03 to był tylko pecherzyk
 
Witam i ja, mega niewyspana..Nie wiem jak przetrwam dzisiejszy dzień..

Ta skrzynka to ten helper haha.

Moj mnie dzis wkurza od rana..
Jesc dalej nie mogę bo ta gula..ropy trochę mniej czyli jest lepuej..

Aob nie, wydaje mi się ze Gosia apisala o tej mamie, z tym, ze ona się nie udziela.

Zamknięte bym tworzyła tylko do prywatnych spraw a tak, to siedzieć dalej tu. Bo wiadomo, nowemu się bez obrazy od razu nie daje. Z zamkniętymi to i afery są.. Nagle dziewczyny pisać przestają, idę na fb i po pół roku się budzą i afery robią, ze chce się im dostęp zabrać..

Turystyczne są fajne z przewijakiem od razu etc. A co do spania z maluchami u nascwykluczone ale ja patrzę od strony mamy butelkowej nie cycowej, wiec tak nie śmiem komentować. Dex od urodzenia spi sam, bez bujania czy cudaczenia. Odkladam, daje misio kocyk, Wlaczam grajek i dobrano. A butle w nocy jadl do 6m, pozniej juz tylko kolacyjnie o 22 i sniadanie rano o 8. Pobudki najpierw co 3h jako noworodek i z czasem w nocy rzadziej, chyba od 3 m tylko 2 w 5 jedna i od 6 juz zero.

Milagros z ta ciąża to ja póki co dalej nikomu nie mowie..po prenatalnych dopiero jak się przemoge a to juz 14tc będzie.. Ciuchy kupiłam, tj spodnie i Bluzkę bo chce mieć do lekarza a nie czuć się jak dziwadlo ale tak..boje się patrzeć jeszcze na dziecięce rzeczy czy w sumie te poduchy i inne ciuchy na później dla siebie..

Z emocjami u mnie krucho..pisalam ostatnio..

Ivi dawaj znać co tam hihi.
 
Linka u nas w sobotę można nawet w dwóch miejscach. Akurat jedną przychodnie mam 5 minut od siebie i w soboty do 11, a drugi punkt jest całodobowy, ale tam już trzeba podjechać, bo kawałek mam.

Zuza przychodzi do mnie co noc, a jak śpi ze mną od razu to sie wcale nie budzi. Zaczęła przychodzić odkąd sprawniej się samodzielnie porusza i miala wyjęte szczebelki.

Ja ukrywałam ciąże do samego końca. Do 6 miesiąca nie było prawie widać, a potem to już leżałam w domu. Tylko jak czasem wyszliśmy na miasto to uważałam żeby na kogoś nie wpaść, bo chciałam zrobić znajomym big suprice już jak bedzie po tej stronie. Wrzuciłam fote z Zu już ze 3 tygodnie po porodzie, ale nic nie pisałam że moje czy coś. Hehe.
Zaczęli nieśmiało pytac czy to moje, a potem jak juz ktos napisal gratulacje to sie posypało. Ogólnie udał mi sie elemet zaskoczenia, tym bardziej, że raczej jestem aktywnym facebookowiczem. Wrzucalam swoje foty póki brzuszka nie było widać, żeby potem mieli zagadke jak już pokaże bobo. A jak brzuszek rósł to odpowiednie ubranie i okadrowanie foty.

Ja jakos za zamkniętym wątkiem nie jestem, bo jeszcze niejedna mama może chcieć do nas dołączyć.
Z lutówkami zrobiłysmy sobie tajną grupę na facebooku, ale dopiero jakis czas po tym jak sie wszystkie rozpakowałyśmy.

Jak noe rzygam to nie rzygam, ale brak śniadania o odpowiedniej porze zrobił swoje i niestety nawoływałam niedźwiedzia.
 
reklama
Mama czwórki wcale się nie dziwię jak ostatnio moja 3 letnia siostrzenica była umniei śpiewała i tańców ala mam te moc i ulepimy dziś bałwana tez prawie płakałam
 
Do góry