reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2016

reklama
Palula mieso w kostke wieprzowe podsmażam , a sos to tylko robię bulion z wody i vegety, ziarenko ziela i jeden liść potem mieszam mąke , troszke bulionu i smietane w sloiczku i tym zageszczam :) dodaje podsmazone miesko i cala filozofia mojego sosiku :)
Coś a'la gulasz :) jutro u mnie coś podobnego w takim razie (tylko bez wynalazków typu vegeta) :p
 
Przepraszam że nie na temat ale to dla mnie bardzo ważne. Przepraszam że nie na temat ale potrzebuje pomocy .Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 a druga 28.02 i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami ból jajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ?
 
Przepraszam że nie na temat ale to dla mnie bardzo ważne. Przepraszam że nie na temat ale potrzebuje pomocy .Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 a druga 28.02 i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami ból jajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ?
Robiłaś test?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 
Palula no zamiast vegety możesz sama doprawić :) ale ja tak zgłodniałam , że nie chcę mi się już kombinować :) zresztą młoda też głodna :) Mąż na rybkach już mi zdjęcia wysyłał co tam złowił, więc kolacja też będzie :) rybka w sosie śmietanowym z cebulką :)
 
reklama
Do góry